Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

e.kala, jest po prostu przecudnie:) Extra wędzarnia :D

 

A co do mnie, to u nas dużo już za nami jednak jeszcze mnóstwo przed nami. Robimy wszystko, dosłownie, własnymi siłami przy ograniczonych do zera finansach. Idzie powoli, ale idzie. Mąż potrafi już baaardzo dużo :D Mamy już ogrodzenie, w domu prawie wszystko zrobione, oprócz mebli :-? . Brakuje też kilku lamp... Ogród nie ruszony, może w przyszłym roku? Albo jesienią? Nie wiemy :roll: Ale i tak jest extra :D

 

Moon gratulacje :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytka jest usprawiedliwiona, bo na urlopie, ale reszta?

 

Oooooo...dziękuję izi7 za usprawiedliwienie. :D Już jestem!!! Witam serdecznie wszystkich.... mam masę energii, siły, zapału ..... aż się chce coś porobić ..... hmmm... może pomaluję salon??? :wink: :wink: :wink: :wink:

 

Dziewczyny namiastka mojego urlopu :

 

http://img59.imageshack.us/img59/2372/budowawakacje069jr7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam budujące kobiety! Strasznie dużo tych stron, chyba dopiero w zimę przeczytam...Przejrzałam dziennik Edyty - przecudne miejsce! Znam się z Mooon z innej strony- budujemy w/g tego samego projektu. Chociaż jesteście kobietami, to macie oparcie / siłowe, finansowe/ w płci brzydszej; ja jestem "panienką z odzysku", buduję sama ale za to mam 2 synów, drzew już nasadziłam mnóstwo, buduję drugi dom- więc babo-chłop w pełni! Pierwszy dom tez budowałam sama ale 20 lat temu nie było tylu rozwiązań, materiałow itp... wszystko było prostrze, jedyny problem to zdobyć jakikolwiek materiał, ale jak cudnie stało się całe noce w kolejkach...Potem przyszedł wstrętny chłop i przez swą naiwność straciłam wszystko- ale co nas nie zniszczy to nas wzmocni i teraz zaczynam od nowa...

 

Witaj Amelia2 w gronie babek budujacych!!!!! Masz już doświadczenie, którego nam brakuje ( no mi na pewno) - pozazdrościć. Powodzenia w budowaniu ...teraz będzie inaczej ale zapewne też ciekawie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny, gratulacje dla moon123.

Zagladam tu rzadko ponieważ cieszę się tym swoim domem, a dzisiaj mój małżonek wędził wędliny. Jest cudnie. Popatrzcie :lol:

 

http://images30.fotosik.pl/242/a39623a70318c10f.jpg

 

http://images27.fotosik.pl/241/d6ef28318825ce2e.jpg

 

e.kala - ale wypas!!!!!!!!!!!! Bosko!!!!!!!!!!! Już czuję zapach tej kiełbaski.... mniam...mniam... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytka - piękne widoki - gdzie jest tak ślicznie?

A ja dziś na urlopie, bo będą nam dziś wozić ziemię, więc będę odbierać i pokazywać co i gdzie.

Ślimaków od płotu dziś nie ma, a chciałam się przyjrzeć ich pracy, bo sąsiad twierdzi, że pracują tylko wtedy, kiedy pilnuje ich szef. Postęp prac zdecydowanie potwierdza tą opinię. No, ale z obserwacji ich pracy nici, bo sobie zrobili wolne :evil: Kafelkarz kończy taras i zabrał się za poprawę brodzika w górnej łazience. Zobaczymy ile dziś zrobi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak tam podbitka - skończona?

 

Jest, jest - skończona. Jak to fajnie pojechać sobie na urlop, a robota się robi. Wracam- wszystko z założonego planu zrobione. Uf... aż miło.

 

http://img67.imageshack.us/img67/9999/budowawakacje154xi8.jpg

 

 

 

http://img67.imageshack.us/img67/3164/budowawakacje145qx2.jpg

 

 

 

http://img67.imageshack.us/img67/8387/budowawakacje155xn4.jpg

 

 

A...i zrobiony jest pokój mojego dziecka z czego bardzo się ciszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o, to masz duże szczęście do majstrów. Normalnie, to jak się na nich nie patrzy i nie dopytuje co i jak, to robota prawie zawsze idzie wolniej ;-)

A podbitka super. Widzę, że u Ciebie też nieźle musieli się nagimnastykować :-)

A u mnie wozi się czarnoziem i rozwozi się koparką po działce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zmieniać koncepcje jak to jeszcze możliwe i potem być zadowolonym, a nie siedzieć cicho i potem marudzić, że jest nie tak, jak chcieliśmy...

U nas akcja ziemia na razie zakończona. Przyjechało 8 wywrotek gleby. Połowa jest rozplantowana, a reszta zostanie rozłożona jak skończą robić płot (czyli pewnie za miesiąc ;-) ). Tam gdzie jest ziemia wygląda już zupełnie inaczej :-) Tylko kiedy my to rozgrabimy? :o :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkleję jak zrobię :-)

a w ogóle, to żałuję, że nie zrobiłam zdjęć sprzed całej akcji porządkowej, jak jeszcze leżały kupy piachu, cement, deski, resztki pustaków, jakieś śmieci itp. Już po posprzataniu tego wszystkiego przez nas (i koparkę) wyglądało znacznie lepiej ;-)

Czy u Was też każda ekipa wciąż brudzi naokoło? Robiliśmy generalnie porządki na działce jakiś czas temu, a teraz byłam zmuszona do ponownych porządków i musiałam zbierać śmieci po pracy pewnie wszystkich ekip, które potem pracowały albo obecnie pracują. Cholera mnie bierze, jak każdy majster roznosi po działce gwoździe, kawałki desek, styropian, jakieś kawałki gruzu, różne plastikowe elementy, opakowania po piankach i wszelkich materiałach budowlanych, no i oczywiście plastikowe butelki po piciu, opakowania po różnorodnym żarciu, rękawice robocze, jakieś stare koszulki, opakowania po papierosach itp. Normalnie ręce opadają. Jak mi po czarnoziemie będą latać i rzucać śmieci to będę strzelać :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...