Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja buduję całkiem sama ale trochę mi się sprzykszyło... zaczełam budowę od maja i jakoś leci...choc cieżko czasem i trudno się na czym innym skoncentrować. Zamiast się zarabianiem na budowę zajmować tylko "buduje i buduję". Czy Wy też tak macie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę,że nie jestem sama...mój miły tez daleko i tez się nie zna więc i tak na nic by sie zdał...

budowanie tez mi się podoba, ale szukam towarzystwa do wymiany doświadczeń. Cieszę się ,że nie ja jedna się na sama za budowę porwałam choć co niektórzy się za głowę łapali. Często tu zaglądam i stwierdziłam ,że trzeba się z kimś odczuciami podzielić. U mnie będą lada moment kryć dach, więc droga jeszcze baaardzo daleka przede mną.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę,że nie jestem sama...mój miły tez daleko i tez się nie zna więc i tak na nic by sie zdał...

budowanie tez mi się podoba, ale szukam towarzystwa do wymiany doświadczeń. Cieszę się ,że nie ja jedna się na sama za budowę porwałam choć co niektórzy się za głowę łapali. Często tu zaglądam i stwierdziłam ,że trzeba się z kimś odczuciami podzielić. U mnie będą lada moment kryć dach, więc droga jeszcze baaardzo daleka przede mną.

Pozdrawiam

Dużo fajniej jest mieć ludzi z którymi można o tematach budowlanych pogadać. Ja sobie w tym celu zalożyłam właśnie dziennik budowy i komentarze (link oczywiście w stopce, serdecznie zapraszam :D )

Jest mnóstwo wątków, gdzie mozesz znaleźć ludzi, którzy chetnie poradzą, wesprą, podzielą się doświadczeniami, nie będziesz sama!

 

A dom z dachem wygląda już całkiem "domowo", mnie to strasznie cieszyło! ;)

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Witam budujące Panie :) Od czasu jak tu zaglądam, ekipa bab budowniczych sie zmieniła - załatywiałam formalności związane z działką 2 lata!

Teraz już buduje fundamenty - ekipa góralska - szybka ale chyba cosik bałaganiarska. Najgorsze, że baby to oni nie za bardzo chcą słuchać :( i we wszystkim są mądrzejsi. No zobaczymy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

uporalismy sie z ogrzewaniem.

z koncem lutego ruszamy z wykonczeniówką.

Gresik juz jest.

Deski na podloge wybrane.

Od pojutrza zaczynamy ostro myslec(i dzialac) w zwiazku z meblami kuchennymi, łazienkami i pozostałymi meblami :)

 

Jak juz zamieszkamy (mam nadzieje pod koniec lata 2010) bedziemy myslec o ogrodzie i ogrodzeniu - taki deser.

 

DObrej zabawy noworocznej !!

K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...