Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Premiumpremium - prawie depczę Ci po piętach...

Wokół Twojego domku roztaczają sie piękne widoki - gratuluję...

 

A dziękuję :oops:

Drepcz, drepcz, nie mam nic przeciwko - niech domy rosną nam jak najszybciej!

 

Dziś zalali mi strop, schody i fundamenty pod taras, teraz mamy 2 tygodnie przerwy, w międzyczasie dowiozą cegły, drewno na więźbę i załatwię do końca sprawę z dachem.

Aktualnie mąż siedzi z murarzami, bo zrobili cudną wiechę z gałązek oberwanych z brzózki sąsiada :p :p :p

No a za taką wiechę to musowo http://www.joemonster.org/phorum/images/smiles/cyk.gif , a nawet dwa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem :) negocjacje udane :D teraz czekam na wzór umowy i mam nadzieję, że mamy wreszcie firmę :) wybór trwał długo, było ich wiele, oby ta firma była ostatnia i okazała się solidna:)

Ps. Miraśka, widoki to Ty masz...ech tylko pozazdrościć :wink:

 

Gratulacje, czyli potargować się mozna :D .

Dzisiaj u mnie wozili piasek, cały teren od przodu, łącznie z super kałużą zasypany. Jeden samochód trochę się zakopał i zepsuł :cry: ale nie jest źle. Co prawda będzie jeden dzień przestoju, ale trudno. Zapowiadają upały, więc dla mnie to dobrze :lol:

Oglądałam dzisiaj wanny z hydromasażem i powiedziałam moim murarzom, że za ten głupi piach miałabym taką wannę. Mieli ze mnie niezły ubaw.

beti555 czy nadal nie widzisz mojej kałuży??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W albumie musisz miec ustawiony kod, że pokaz zdjęcia, albo w naturalnej wielkości albo w miniaturze a potem tak jak robiłaś. Spróbuj.

 

Wewnątrz fundamentów wody mało :o . Tam gdzie było jej najwiecej tego dnia jeździła kopara i zasypywała fundamenty od zewnątrz.

Z powodu tej pogody te zasypanie trwa bardzo długo. U mnie był wykop pod ławę wielki i dom podniesiony i dlatego dużo trzeba sypać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomogę Ci Beti

 

http://images1.fotosik.pl/135/36e38dbf71c2a6cb.jpg

Jak w swoim albumie otwierasz zdjęcia to jest taka opcja -kody -ustawienia do każdego zdjęcia-klinkasz tam i masz różne linki do tego samego zdjecia, zaznaczasz je i kopiujesz który chcesz i w okienku odpowiedzi muratora robisz opcje wstaw i masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...