Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

U nas chyba nie ma problemów z dachówką. Poza tym, jeszcze nie jesteśmy pewni, czy dachówka teraz, czy na wiosną. Dach będzie pokryty papą, więc jak będzie problem z dachówką, bądź dekarzem to nic się nie stanie.

 

Najważniejsze, żebym za rok mogła się wprowadzić. Wtedy moja córeczka idzie do I klasy i musi w nowym miejscu zacząć szkołę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swój dach wyceniałam w marcu, zrobiłam zaliczke, calość zapłaciłam w czerwcu i na teraz mam juz dopiero do odbioru. podobno fabryki nie wyrabiaja popytu, jak teraz zamówisz to podobno dopiero dachówka na październik.Roben przynajmniej.

 

kurcze troszke sie wystraszyłam bo ja mam robena-zapłaconą i zamówiona i pan mówił mi ,że musze tydzien przed zadzwonic ,że juz chce miec ja na budowie , zaraz dzwonie sie upewnić czy nie bedzie problemu :lol: bo narazie mam problem z więźbą i nie mam na czas-miała być we środę :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pamiętacie moje "przeboje" z architektem i adaptacją?

Już jakis czas temu zapłaciłam za adaptacje projektu, bo przeciez nawet juz sie buduje :wink: ale przez ta piwnice, która robimy(przypominam, ze wzgl na różnicę w terenie) archi dostał znowu projekt do przerobienia. I dzisiaj usłyszalam, ze mam mu zaplacic za to 800zł :o !!! A przeciez to jego wina, ze wrysował dom w działke nie uwzgledniajac spadku terenu :-? Mam płacic ponownie? Jakoś mi sie to nie uśmiecha :-? A on nawet nie przyznał sie, ze to jego błąd :evil: Wszystko jest moją winą :evil: Jutro ma złożyc dokumenty o zmiane pozwolenia na budowe, czy jak to tam sie nazywa :wink: Ciekawe czy złoży, bo wcześniej tez mnie z tym zwodził :evil:

 

B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie pochwalę, :D że mam strop- z płyt kanałowych. Piękny i równiutki tyle,że trzy tiry sie zakopały i cała operacja wyciagania i kładzenia plyt trwała 5,5 godziny- horror. oczywiscie byłam bo musiałam a potem nie miałam wyjścia bo tiry zagrodziły drogę i sie zakopały , wiec o wyjeździe nie było mowy. Ledwo do pracy zdążyłam na drugą zmianę.

Mąż oczywiście uważał,że byłam niepotrzebnie :-? , bo od czego jest kier.

Jutro fotki. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beti, współczuję Ci, mam nadzieję, że już przeszłaś przez te wszystkie problemy :wink: Czasem ręce opadają z powodu fachowców, urzędników itd :evil: ale trzeba dotrwać do końca :lol:

Acca, gratulacje :lol: ach, kiedy u mnie taki będzie???

 

Jak zwykle mam do Was pytanie :) macie namiary na dobre i niedrogie okna, drzwi wejściowe i garażowe? Jest tego tyle, że ciężko się połapać :-? dajcie namiary na firmy, podpowiedzcie coś :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle mam do Was pytanie :) macie namiary na dobre i niedrogie okna, drzwi wejściowe i garażowe? Jest tego tyle, że ciężko się połapać :-? dajcie namiary na firmy, podpowiedzcie coś :roll:

 

No proszę, nie tylko ja mam taki mętlik w głowie :) Byłyby jedne okna, to byłby spokój... ale nie... Jest ich całe mnóstwo i nie mozna się na nic zdecydować :-? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytalam wszystko to teraz moge pisac :)

 

Witam wszystkie kobiety budujace! Mam nadzieje w przyszlosci sie do Was przylaczyc. W tej chwili jestem na etapie zalatwiania papierow do pozwolenia na budowe. W tym sezonie juz nie zaczne, pawdopodobnie na wiosne :) mam wiec cala dluga zime na nauke, bo na dzien dzisiejszy duza wiekszosc tego o czym piszecie jest dla mnie czarna magia :) Ale mam nadzieje, ze to sie zmieni, ze wyzwanie mnie nie przerosnie i spelni sie moje najwieksze marzenie - stanie moj wysniony domek :)

 

Pozdrawiam i trzymam kciuki za Wasze domki :) Swietnie Wam idzie, milo patrzec na postepy na waszych budowach :) Wasze doswiadczenia sa dla mnie bezcenne, strach sie bac co by bylo, gdybym nie trafila na to forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kobietki!

Dawno nie pisałam ale czytałam z zainteresowaniem. Wasz przykład, dzielnych kobiet daje mi otuchę, że i mnie się uda.

Kupiłam właśnie projekt Diuna III z Domusa

http://img82.imageshack.us/img82/4215/domrenatkibk3.th.jpg

 

Link do projektu dla zainteresowanych: http://www.domus.wroc.pl/projekt1.html?id=72&flip=1

 

W poniedziałek ruszam z papierologią. Nie spieszy mi się tak bardzo, więc zrobię wszystko spacerkiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...