Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

Mnie bardzo interesuje szerokość, ponieważ u mnie będzie 25 i wykonawca mówi, że to trochę mało.

 

A to elementy kominowe, które dzisiaj dojechały. Reszta, cenniejsza część kominów narazie ukryta :D , a jest tego sporo.

http://preview.ezedler.photosite.com/~photos/tn/3948024_348.ts1157145013303.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

beti555 decydujac sie na budowee nie mamy pojeecia czym to wszystko pachnie. Ciagle cos wyskakuje, trzeba awszystkich pilnowac, niestety nie zawsze jest wesolo. Wiem, bo sama teraz przerabiam klopoty z instalatorem i dzis wyszly z oknami. Choc musze przyznac, ze u masz wyjatkkowe klody pod nogi na poczatku :-?

Musisz po prostu wierzyc, ze bedzie dobrze a pozniej juz tylko lepiej :wink: Nic innego jak ta wiara nam nie pozostaje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos nie widze poprawy :-? Dzisiaj w nocy zawaliła sie nam wylana posadzka pod częścią domu :cry: :evil: Źle było ubite podłoże... Ja Wam mówię, jakieś fatum ciąży nad moją budową :evil:

 

Ja myślę, że nie poprawiaj tej posadzki, jeżeli było źle ubite to dalej bedzie osiadać. Zrobisz posadzke po wybudowaniu stanu surowego. U mnie nie ma chudziaka. Wykonawca twierdzi, że tak jest lepiej bo często widział, że chudziak popękał mimo zagęszczania piachu.

Tak więc nie przejmuj się, zobaczysz, że wszystko dalej już będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, dziękuję Wam za słowa pocieszenia. Z natury nie jestem pesymistką, ale za dużo złych rzeczy się dzieje i to mnie zasmuca :( Jednak musze wierzyć, ze w końcu wyjdziemy na prostą :)

 

Beti, ja zawsze jestem myśli, że po złym czasie zawsze przychodzi dobry. Nie zawsze jest tak, jakbyśmy sobie tego zażyczyły, ale musimy stawiać czoło tym przeciwnościom, bo takie jest życie. Ja wiem, jakie to uczucie, gdy coś się psuje czy jest nie tak, jak chcemy, tym bardziej, jeśli chodzi o nasz wymarzony, wyczekany dom.

My tu nic nie wskuramy, ale będziemy Cię wspierać i pocieszać, na pewno :)

 

I jeszcze na dodatek dostaniesz pomocnika ;)

http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_30_1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc dziewczyny ja tez buduję

etap - za chwilę koniec stanu zero, ostattnia rynna ma byc przykręcona 8 pazdziernika po niej tylko listek miętowy - szambo.

ile kg schudłyście lub nie w czasie budowy oraz ile włosów wypadło?

;)

Nic a nic, nawet kilograma:) Włosy też nie wypadały :) Jakoś bezstresowo przebiega budowa, a już kończą murować pokoje na piętrze i zaczynają "więźbować" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja myślę, że nie poprawiaj tej posadzki, jeżeli było źle ubite to dalej bedzie osiadać. Zrobisz posadzke po wybudowaniu stanu surowego. U mnie nie ma chudziaka. Wykonawca twierdzi, że tak jest lepiej bo często widział, że chudziak popękał mimo zagęszczania piachu.

Tak więc nie przejmuj się, zobaczysz, że wszystko dalej już będzie dobrze.

 

Porozmawiam o takim rozwiazaniu z moim kierbudem. Mam nadzieje, ze zrobimy teraz tak jak Ty mówisz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja myślę, że nie poprawiaj tej posadzki, jeżeli było źle ubite to dalej bedzie osiadać. Zrobisz posadzke po wybudowaniu stanu surowego. U mnie nie ma chudziaka. Wykonawca twierdzi, że tak jest lepiej bo często widział, że chudziak popękał mimo zagęszczania piachu.

Tak więc nie przejmuj się, zobaczysz, że wszystko dalej już będzie dobrze.

 

Porozmawiam o takim rozwiazaniu z moim kierbudem. Mam nadzieje, ze zrobimy teraz tak jak Ty mówisz :wink:

My też mamy piach na salonach :) Posadzka będzie na wiosnę, przy wykończeniówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce straszyc, ale u mnie stresy zaczely sie dopiero teraz, przy izolacji podlog, instalacjach i jak sie wczoraj okazalo okna mam do reklamacji :roll: Ale takie juz zycie, malo ktora budowa przebiega bez jakis niespodzianek po drodze a u kazdeego sa na innym etapie :wink:

Ja akurat stresy zajadam slodyczami, wiec przytylam i to sporo. Az tak, ze po raz pierwszyz zyciu przeszlam na diete i na szczescie schudlam. Teraz podchodze do diety po raz drugi, bo mi sie spodobalo i chce wrocic do wagi z poczatku studiow :wink:

Ale wiele kobiet chudnie w stresie wiec w zaleznosci od tendencji jest cien szansy :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej z Was pisze o problemach, kłopotach, jak czytam to się coraz bardziej bać zaczynam :) Wiem, nikt nie powiedział, że będzie lekko, problemów się pewnie nie da uniknąć... Z drugiej strony zazdroszczę Wam, że coś się dzieje, że domki rosną i z każdym dniem jesteście bliżej ukończenia ich :) Bo ja na razie to na swojej działce mogę grzyby zbierać (nawet sporo jest) :)

W każdym razie - oby jak najmniej kłopotów wszystkim życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej z Was pisze o problemach, kłopotach, jak czytam to się coraz bardziej bać zaczynam :) Wiem, nikt nie powiedział, że będzie lekko, problemów się pewnie nie da uniknąć... Z drugiej strony zazdroszczę Wam, że coś się dzieje, że domki rosną i z każdym dniem jesteście bliżej ukończenia ich :) Bo ja na razie to na swojej działce mogę grzyby zbierać (nawet sporo jest) :)

W każdym razie - oby jak najmniej kłopotów wszystkim życzę :)

A dziękować :)

U mnie jak do tej pory największym problemem jest pogoda. Przez burze i deszcze budowa opóźniła mi się jakieś 2 tygodnie :-? Na szczęście nie wprowadzam się w tym roku i jak dla mnie-jest ok.

Nie chcę zapeszać, bo mam nadzieję wybudować się bez większych "katastrof" :) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety jakie Wy jesteście dzielne. Musze brać z Was przykład bo nasza budowa rusza (mam taką nadzieję) na przyszłą wiosnę. Jesteśmy na etapie dzielenia działki i już się wkurzam na urzędy, papierologię itp. A to dopiero początek. W każdym bądź razie cieszę się, że moge śledzić Wasze budowy. Życze pogody nie tylko ducha ale także tej za oknem i pwodzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...