Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie kobitki.

Pokażę wam jak wygląda moja Kometa obecnie, tuż, tuż przed stropem.

 

http://preview.ezedler.photosite.com/~photos/tn/4184521_348.ts1157873274226.jpg

 

Super, super :)

 

bardzo ładna kometa

 

 

a tak wygląda moje słoneczko:

 

 

http://img232.imageshack.us/img232/2212/tn1828276ml7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jestem wkurzona. Pan miał przywieźć stemple (ustalone było 2 tygodnie temu) i co, powiedział, że stempli nie ma i nie będzie. Fajnie, dwa tygodnie ustalania i zwodzenia i stempli nie ma :evil: :evil: .

 

Doszłam do wniosku zadzwonie do innego i po sprawie. Jednak nie jest tak łatwo :x , jak mają stemple to brak łat, jak to i to to nie ma transportu i tak w kółko. Łeb mnie boli, a tak wszystko miałam zaplanowane :-? :x . Teraz szukam samochodu co mi owe stemple przywiezie, ale nie wiem jak z tym będzie, bo takie samochody są na Białorusi (tak poinformował mnie pan). Istny cyrk.

Zaraz "idę" zadać pytanie na forum Trójmiasto, może tam "znajdę" jakieś stemple :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie dzisiaj oglądałam, jest troche bardziej porowata niż te co oglądałam wcześniej ale z wyglądu mi sie podoba. Robią mi na nią wycenę i wtedy podejmniemy decyzję. Do wyboru mam aż 5 dachówek i najbardziej podoba mi sie ta najdroższa :cry: , ale chyba nie wchodzi już w grę. Jeszcze mamy jakiś tydzień na ostateczną decyzję.

 

Ten tondach to tez nie był mój wymarzony, ale stosunek jakości do ceny wydawał mi się najlepszy, a na dachu wyglada bardzo ładnie.

http://www.halinairobert.photosite.com/~photos/tn/1153_348.ts1152456768890.jpg

 

Najlepiej zobaczyć na żywo na dachu. Najlepsze ceny dla tej dachówki miał facet w Dach-deku w Pruszczu. Namiary na dekarzy wysłałam na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten tondach to tez nie był mój wymarzony, ale stosunek jakości do ceny wydawał mi się najlepszy, a na dachu wyglada bardzo ładnie.

http://www.halinairobert.photosite.com/~photos/tn/1153_348.ts1152456768890.jpg

 

Najlepiej zobaczyć na żywo na dachu. Najlepsze ceny dla tej dachówki miał facet w Dach-deku w Pruszczu. Namiary na dekarzy wysłałam na priva.

 

Faktycznie wygląda ładnie, my jeszcze decyzji nie podjeliśmy (czekamy na wycenę :) ). Dzięki za namiar na dekarzy.

Creaton już odpadł, mimo dużego rabatu (13 000) suma nadal jest wysoka i mimo, że dachówka ładna, nie uzyskałam odpowiedzi w czym ona jest lepsza. Nie będę płacić takich pieniedzy tylko po to, żeby sąsiedzi widzieli, że mam "mercedesa" na dachu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś przywieźli więźbę, rozładowywali 5 godzin!!! :evil: Głowa mnie rozbolała od tego wszystkiego, chcieli aby im zapłacic za rozładunek przed rozładunkiem bo tak im kazał Kierownik tartaku, powiedziałam,że mi nie każą płacic przed wykonaniem roboty, czekali 50min, nie ustapiłam :lol: , po czym grzecznie rozładowywali. Mąż oczywiście mnie "wsparł Bardzoo"

Boże ile tego drewna- cały wielki tir.Dwie krokwie o dł. 13metrów.reszta krotsza ale i tak ogrom.

Witam nowe kobietki budujące!! :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś przywieźli więźbę, rozładowywali 5 godzin!!! :evil: Głowa mnie rozbolała od tego wszystkiego, chcieli aby im zapłacic za rozładunek przed rozładunkiem bo tak im kazał Kierownik tartaku, powiedziałam,że mi nie każą płacic przed wykonaniem roboty, czekali 50min, nie ustapiłam :lol: , po czym grzecznie rozładowywali. Mąż oczywiście mnie "wsparł Bardzoo"

Boże ile tego drewna- cały wielki tir.Dwie krokwie o dł. 13metrów.reszta krotsza ale i tak ogrom.

Witam nowe kobietki budujące!! :p

Aż 5 godzin???

U mnie HDS-em rozładował pan, niecałe pół godziny mu to zajęło.

A mam teraz już dach z jednej strony odeskoway i kominy wyprowadzone :) Z daleka dom wygląda jak "domeczek parterowy", a skrywa duże, fajne poddasze :wink:

Przyszedł pan elektryk, popatrzył, podumał i wydumał - 10tyś za prace związane z elektryką... kurczę, oni wszystko liczą od razu w tysiacach :p :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie rozładunek rączkami a nie HDS. Choć HDsem byłoby taniej zapewne, nikt mi nie podsunął tego pomysłu. :o tak to jest jak się samej buduje.

 

 

To może podpowiedźcie jakie rynny wybrać- wavin canion czy marleya. Tylko PCV (na miedz mnie nie stać -niestety). :x

 

A może metalowe powlekane, u mnie wycena to 2000 zł, a domek dość duży (firma Vijo, chyba tak sie pisze). Miedź nie tylko, że jest droga to jeszcze brzydka i kusi złodziei :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie rozładunek rączkami a nie HDS. Choć HDsem byłoby taniej zapewne, nikt mi nie podsunął tego pomysłu. :o tak to jest jak się samej buduje.

 

 

To może podpowiedźcie jakie rynny wybrać- wavin canion czy marleya. Tylko PCV (na miedz mnie nie stać -niestety). :x

My też się nastawiliśmy na własnoręczny rozładunek, ale gdy przyjechał pan z tartaku, pokazał, na co go stać :wink: I był HDS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak nic mi sie nie uda :cry: Ekipa nas olała. Codziennie przekładali termin, a teraz komórki powyłączane :( Czyli znowu nie mam ekipy do budowania :cry:

Szkoda, ze z moich okolic nie jesteś... :( :wink:

Nasi murarze kończą w piatek dach, pojawią się dopiero na wiosnę do tynkowania, ocieplania itp. Wiem, że w sobotę rozpoczęli kolejną budowę, ale zazwyczaj budują 2 domy w jednym czasie.

A w którym momencie budowania jesteś?

Chciałaś jeszcze w tym roku zamieszkać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...