Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

A jednak nic mi sie nie uda :cry: Ekipa nas olała. Codziennie przekładali termin, a teraz komórki powyłączane :( Czyli znowu nie mam ekipy do budowania :cry:

 

 

Kurcze, ale pech. Myślę, że musisz już pomyśleć, że jednak nie da się wprowadzić w tym roku (inaczej "zwariujesz"). Czy nie masz żadnej ekipy, czy też czekasz na tą pierwszą? Trudno mi cos doradzić, ale może warto pokręcić się po okolicach gdzie budują i widać, że niedługo koniec i zapytać murarzy, czy nie podjęliby się budowy twojego domku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Szkoda, ze z moich okolic nie jesteś... :( :wink:

Nasi murarze kończą w piatek dach, pojawią się dopiero na wiosnę do tynkowania, ocieplania itp. Wiem, że w sobotę rozpoczęli kolejną budowę, ale zazwyczaj budują 2 domy w jednym czasie.

A w którym momencie budowania jesteś?

Chciałaś jeszcze w tym roku zamieszkać?

 

Szkoda, ze nie mam do Ciebie bliżej :wink:

 

Mamy zrobioną piwnicę i fundamenty. I tyle :( Nie, nie myslalam zeby zamieszkac w tym roku, ale juz wczesną wiosną to tak. Ale juz naprawde nie czuje zapału do tego wszystkiego :cry: Ja, optymistka, zawsze mówiaca, ze będzie dobrze, jestem w dołku :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, baaaaardzo dziękuje Wam za wsparcie. Naprawde, nie wiem jakby było gdyby Was nie było :-? Cały czas próbujemy z innymi ekipami, ale ceny tak drastycznie wzrosły, że szok :o Nie możemy wziąc tych drogich ekip, bo nie starczy nam na wykończenie domu :-? Jednak obawiam sie, ze bedziemy musieli :( Ale przeskoczyc z kwoty 15 000, za która mielismy miec :-? postawiony dom, do kwoty 40 000, to tragedia :o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny przestańcie bo i mnie zniechęcicie. A jak wiecie jestem na samym początku. Teraz póki pogoda dopisuje łapcie pozytywną energię i myślcie pozytywnie. Negatywy zostawcie na jesienną słotę i śnieżna zimę.

Ja nie zniechęcam, ja ZACHĘCAM!!! :)

Jak mogę nie myśleć pozytywnie, gdy mam coś takiego:

http://preview.ppremiumpremium.photosite.com/~photos/tn/4285016_348.ts1158151307823.jpg

http://preview.ppremiumpremium.photosite.com/~photos/tn/4285017_348.ts1158151317203.jpg

http://preview.ppremiumpremium.photosite.com/~photos/tn/4285012_348.ts1158151298784.jpg

:) :) :)

UWIELBIAM TEN DOMECZEK :wink:

 

Tylko martwię się domkiem beti... Wydać dużo więcej pieniędzy to nie rozwiązanie, ale może zamówić sobie ekipę i ruszyć na wiosnę, a wprowadzić się na Boże Narodzenie - to dobry pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mnie wkurzaja tacy fachowcy, co to się umówią a potem człowieka oleją w ogóle mu o tym nie mówiąc. Gdyby chociaż mieli na tyle przyzwoitości i zadzwonili mówiąc że rezygnują - przynajmniej wiadomo byłoby na czym się stoi.

Betti jedyna rada to szukać innych. Trzymam kciuki :D

Moi ociepleniowcy też dali nogę, komórki wyłączone i tyle ich widziałam, a polecani byli... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mnie wkurzaja tacy fachowcy, co to się umówią a potem człowieka oleją w ogóle mu o tym nie mówiąc. Gdyby chociaż mieli na tyle przyzwoitości i zadzwonili mówiąc że rezygnują - przynajmniej wiadomo byłoby na czym się stoi.

Betti jedyna rada to szukać innych. Trzymam kciuki :D

Moi ociepleniowcy też dali nogę, komórki wyłączone i tyle ich widziałam, a polecani byli... :(

 

Od ocieplenia to miałam fajnych fachowców. Mogę sprawdzic namiary i Ci podesłać jeśli chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

premiumpremium widzę, że dach odeskowany. Deski impregnowane brałaś z tartaku, czy sami impregnowaliście? Zastanawiam sie o ile droższe są deski impregnowane.

 

U mnie wszystko dobrze, stemple zdobyte :D . Załatwiłam je telefonicznie w trakcie przerwy w pracy. Jakoś sie udało. Mam już wszystko czego trzeba na strop załatwione, więc chwila oddechu.

 

Chciałam wam napisać, że ja też uwielbiam ten mój domek :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku, nie daje rady.. :(

Tak sie cieszyłysmy z córeczką, gdy patrzyłyśmy na kołki geodezyjne wytyczajace budynek... już się miało zacząć..., a tu trach, ekipa ma poślizg na innej budowie i nie przyjedzie przez najbliższe dwa tygodnie (ale czytajac perypetie beti modlę się, żeby w ogóle dotarli :-? ), mam jeszcze jeden problem, ogromny: nikt nie chce mi wywiercić studni :cry: , dziwna jakaś sprawa, jak panowie studniarze słyszą nazwę miejscowości to absolutnie się nie podejmują (Joniec k. Płońska)...chyba coś tam jest nie tak, moze wody nie ma, a do Wkry kilkaset metrów :wink:

Pozdrawiam Kochane Dzielne Niezależne Intelektualnie (i nie tylko) Kobitki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może któraś z Was wyceniała okna, u mnie wyszło bardzo drogo- uwzględniając moje wszystkie zachcianki to 19tys, zobacze co po redukcji zachcianek wyjdzie, jutro idę szukac dalej.( kolor obustronnie, P2 , WK-2, rolety nadstawne, silniki do duzych okien, nieruchome słupki, niski próg, bez szprosów)

Dziś jednak zmieniłam klinkier na cosmo- kominy zdecydowanie taniej niż wymyslona cegła bursztyn, budowa to jednak kompromis, dotyczy to zapewne też i okien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...