Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja teraz walcze ze schodami. W projekcie są schody zabiegowe, których nie chciałam. Architekt narysował nam dwie wersje schodów ze spocznikiem. Jak przyszło do zrobienia tych schodów to okazało się, że te narysowane przez architekta wyglądały dobrze na papierze :( , a w rzeczywistości wchodzą na okno (I wersja) lub spocznik jest w takim miejscu, że mozna by w głowę dostać wchodząc. Schody jeszcze nie zrobione, wyłapał te błędy wykonawca. Całą ścianę mam porysowaną różnymi wersjami schdów i w zasadzie żadna mi nie odpowiada.

Jutro kierownik będzie to oglądał i zobaczymy. Jeżeli będą schody zabiegowe to będę wkurzona :-?

Cieszę sie jedynie z tego, że wykonawca nie zaczął robić tych schodów zgodnie z wytycznymi architekta. Muszę jeszcze raz pochwalic moja ekipę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u nas na budowie był wczoraj geodeta, który wytyczał nam dom, jego ojciec, kierownik, majster, mój mąż i tata. I okazało sie, że dom jest źle wytyczony. :o :evil: Gdyby nie to, że zaczeliśmy robić raban, że z jednej strony jest za wysoko to by nikt nic nie wiedział.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz walcze ze schodami. W projekcie są schody zabiegowe, których nie chciałam. Architekt narysował nam dwie wersje schodów ze spocznikiem. Jak przyszło do zrobienia tych schodów to okazało się, że te narysowane przez architekta wyglądały dobrze na papierze :( , a w rzeczywistości wchodzą na okno (I wersja) lub spocznik jest w takim miejscu, że mozna by w głowę dostać wchodząc. Schody jeszcze nie zrobione, wyłapał te błędy wykonawca. Całą ścianę mam porysowaną różnymi wersjami schdów i w zasadzie żadna mi nie odpowiada.

Jutro kierownik będzie to oglądał i zobaczymy. Jeżeli będą schody zabiegowe to będę wkurzona :-?

Cieszę sie jedynie z tego, że wykonawca nie zaczął robić tych schodów zgodnie z wytycznymi architekta. Muszę jeszcze raz pochwalic moja ekipę.

A zrób sobie windę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

premium, a msza jakieś zdjęcia tej Twojej blachy albo link do strony? My mamy też upatrzoną (na innych domach) blachę brązową matową, ale właściciele nie pamiętają za bardzo z jakiej to firmy. Podejrzewam, że to Plannja regent... :-?

http://www.plannja.com/templates/PageW____2860.aspx

http://www.budmat.pl/index.php?module=subjects&func=viewpage&pageid=22

Coś z tego. Nie wiem dokładnie, którą blachodachówkę proponują z Ruukki, bo nie ma mnie chwilowo w domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...