Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

chetnie sie przylacze do klubu

 

jestem kobieta budujaca, maz jak najbardziej udziela sie w budowie, ale sama tez nie chcialabym sie o wszystko jego pytac, no i przed fachowcami lepuej tez nie wyjsc na laika :)

Witaj w klubie :)

Ja zawsze wychodzę na laika, pomimo, że budowa zaczęła się w czerwcu i staram się być na bieżąco :)

Faceci po prostu mają smykałkę do takich technicznych spraw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chetnie sie przylacze do klubu

 

jestem kobieta budujaca, maz jak najbardziej udziela sie w budowie, ale sama tez nie chcialabym sie o wszystko jego pytac, no i przed fachowcami lepuej tez nie wyjsc na laika :)

Witaj w klubie :)

Ja zawsze wychodzę na laika, pomimo, że budowa zaczęła się w czerwcu i staram się być na bieżąco :)

Faceci po prostu mają smykałkę do takich technicznych spraw.

 

Ja również mam takie odczucia, moze kobiety tak mają :wink: Jednak wydaje mi się, ze "jakby łatwiej" jest pytać o wszystko związane z budową kobiecie niz męzczyźnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny u mnie od dzisiaj budują :D :D :D

 

Co prawda nie wprowadzimy się jak zamierzaliśmy, ale i tak ruszyło do przodu :D

 

Jeszcze raz dziękuję Wam wszystkim za wsparcie jakiego udzielałyście mi w ciągu tych wszystkich trudnych dla mnie dni :) I wiem, ze obojętnie co będzie się działo można na Was liczyć. Wy na mnie of kors tez mozecie :wink:

 

Beata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny u mnie od dzisiaj budują :D :D :D

 

Co prawda nie wprowadzimy się jak zamierzaliśmy, ale i tak ruszyło do przodu :D

 

Jeszcze raz dziękuję Wam wszystkim za wsparcie jakiego udzielałyście mi w ciągu tych wszystkich trudnych dla mnie dni :) I wiem, ze obojętnie co będzie się działo można na Was liczyć. Wy na mnie of kors tez mozecie :wink:

 

Beata

 

Gratulacje beti555, fajnie, że ruszyli, cena dobra. Dogadaliście się co do terminu wybudowania stanu surowego, czy tak jak kiedyś pisałam jest "tegoroczny".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, termin zakonczenia przez Panów budowlancow prac u nas to 18.11.2006

 

 

Ja chyba tez wtedy zakończę :D . Może uda sie do końca października zakonczyc stan surowy z dachówką. Prace u nas postępuja, ale niezbyt szybko. Jednak widzę, że wszystko jest dokładnie robione i to jest najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dzisiaj panowie zaizoluja ławy i zaczynaja stawiać ściany fundamentowe. Mam dylemat-chyba trzeba liczyc bloczki bo z samochodu wyrzucono je na kupkę i powiedziano że jeden samochód mieści 400 sztuk. Czyli na oko :evil: , a płacic mam za sztukę-czy Wy też liczyłyście? :o

Pozdrawiam

Sowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dzisiaj panowie zaizoluja ławy i zaczynaja stawiać ściany fundamentowe. Mam dylemat-chyba trzeba liczyc bloczki bo z samochodu wyrzucono je na kupkę i powiedziano że jeden samochód mieści 400 sztuk. Czyli na oko :evil: , a płacic mam za sztukę-czy Wy też liczyłyście? :o

Pozdrawiam

Sowa

hej-ja nie liczyłam-ale te luzem wzięłam tylko jeden (nie były super jakosci) a reszte brałam juz paletowane i nie bylo kłopotu z liczeniem-jedyne co mozesz zrobic to byc przy załadunku i liczyć z ładujacymi :lol: chyba ,ze sa uczciwi i wrazie ,,pomyłki,,oddadza brakujace,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dzisiaj panowie zaizoluja ławy i zaczynaja stawiać ściany fundamentowe. Mam dylemat-chyba trzeba liczyc bloczki bo z samochodu wyrzucono je na kupkę i powiedziano że jeden samochód mieści 400 sztuk. Czyli na oko :evil: , a płacic mam za sztukę-czy Wy też liczyłyście? :o

Pozdrawiam

Sowa

 

Nam przywozili na paletach, zafoliowane. Przeliczylismy, ale to było prostsze niz mielibysmy liczyć pojedyncze sztuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...