Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Zalało mi ławy-no i jak ja mam sie pospieszyć? Panowie wybierają wodę z nadzieja że nie doleje od nowa

Bloczki liczy ekipa w trakcie murowania, bloczki sa super solidne-żaden nie pekł przy wysypce, a juz miałam mordować za to zrzucanie. Umówiona cena bloczka 2,1 z przywozem,kupuję 1600szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:evil: Rany czekałam, czekałam, zabrałam pół rodziny, żeby sie ze mna cieszyli i aparat do dokumentacji, a tu......ciiiiiszszsza!!!

Maślaki rosną, kot się opala, chwasty się pysznią SIELANKA. :lol:

Ani widu ani słychu koparki, pracujących robotników itp.

Najjasniejszy Pan Murarz Szef, po moim telefonie przyjechał i oswiadczył, że nie wie kiedy zacznie.... :(

Powiedział także, że cena 3,5 tys to tylko robocizna za wykonanie 80 cm gł. wykopu wprost do ziemi wymurowanie ściany fundamentowej z bloczków, bez ocieplenia, bez zbrojenia, bez niczego (5x10), a komin jesli chcę to mi kupi gotowy za 2,700 :cry: , no i nie wiem ile za materiały, bo on nie wie co zamówi :evil:

Muszę wyglądać na debilkę skoro tak mnie traktuje , albo nia jestem :wink:

To na pocieszenie dla tych, którym coś nie tak wychodzi..., ja czekam na stan zero od 3 tygodni.

Pzd,

am

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morfeusz z Apa-Domy, ze zmianami (teraz ma ok 150m2).

Mąż chciał dom z Matrixa 8) :p

 

Też ładny domek http://www.domoweklimaty.pl/index.php?id=4&hid=776

i salon z kuchnia troche podobne do mojego :wink:

A dziękować :)

Wiecie co, on na zdjeciach i tych wszystkich stronach internetowych wygląda na mały, niepozorny domek. Tymczasem na żywo jest sto razy piękniejszy

:wink: I naprawdę to duży dom - przynajmniej dla mnie i dla mojego męża. Już nie mogę sie doczekać, kiedy go będziemy malować, tynkować, okienniać, ocieplać, podłączać pod prąd i wodę 8) :lol:

Wtedy dopiero będzie na czym oko zawiesić :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie słucha o kradzieżach na budowie, to sie myśli (przyznajcie same), że mnie to nie bedzie dotyczyć. Jednak nie ma tak dobrze. Trochę ochłonęłam i doszłam do wniosku, że to moze jakas przestroga, żeby uważać i okien na zimę nie zakładać.

 

Zniszczone kłódki przez złodziei będą zatopione jako "zbrojenie" w schodach wejściowych.

 

Podsumowując trzeba ciagle sie mieć na baczności, szkoda :cry:

Pan policjant stwierdził, że najmniej włamań jest nie tam gdzie jest super alarm, a tam gdzie porządny pies (trudno go odłączyć).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, ja też mam blaszak na działce, w nim trochę materiałów za ok.1500zł i obawiam się czy nastepnego dnia zastane to wszystko na miejscu. Psa nie zatrudnie bo działka jeszcze nie ogrodzona,sąsiad ma dwa pitbule, ale za siatką więc to zadna pociecha.

Współczuję Ci serdecznie,pozdrawiam

Sowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie słucha o kradzieżach na budowie, to sie myśli (przyznajcie same), że mnie to nie bedzie dotyczyć. Jednak nie ma tak dobrze. Trochę ochłonęłam i doszłam do wniosku, że to moze jakas przestroga, żeby uważać i okien na zimę nie zakładać.

 

Zniszczone kłódki przez złodziei będą zatopione jako "zbrojenie" w schodach wejściowych.

 

Podsumowując trzeba ciagle sie mieć na baczności, szkoda :cry:

Pan policjant stwierdził, że najmniej włamań jest nie tam gdzie jest super alarm, a tam gdzie porządny pies (trudno go odłączyć).

 

Właśnie dlatego okien na zimę nie zakładamy. Tylko ja mam obawy, żeby zaden dziad na budowę nie przyszedł i nie wyniósł czegokolwiek, a z braku wynoszenia - nie zniszczył :x

Psiaki są trzy, ale i tak będę się całą zimę stresować.

 

e.kala, chociaż zbrojenie będziesz miała nietypowe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja psów nie mam i co teraz?

ale też nic na budowie nie będzie pzoa stojącym domem

okna miałam robic i tynki i wylewki ale sie wstrzymuję aż prąd będzie

 

a ja chaiłam mieć sypialnię oddzieloną od dzieci i nie wyszło. ale myśle intensywnie o garderobie między naszym pokojem a pokojem obok... może podpowiecie? rzuty w moim dzienniku (nasz pokój będize ten łamany przy łazience)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...