Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No przy takim dachu to rzeczywiście musi być dobry fachowiec. Kiedyś czytałam jak kobiecie robili dach z "bawolim okiem" - takim dość sporym, w którym balkon się mieścił. Pisała, że to układali i rozbierali 3 razy, takie elementy "falujące" dachu są ponoć najtrudniejsze do zrobienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałam się jeszcze pochwalić. Moja ponad 2-letnia córka była wczoraj na castingu z "galerii twarzy" w Łodzi, który odbył się w Toruniu. Tak z biegu na to poszłyśmy, bo byłyśmy akurat na zakupach. I dziś dowiedziałam sie, że mam przyjechac podpisać umowę, bo mała przeszła weryfikację. :lol:

I znowu dostanę ochrzan, że poruszam tematy nie związane z budową :oops:

 

Niekoniecznie. Znam Galerię Twarzy z ul. Piotrkowskiej w Łodzi z własnego doświadczenia-nie nastawiaj sie na więcej niż zapłacenie dużej sumy za zdjęcia córy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja na razie może co najwyżej pogadac przez telefon, ale tez znam te jadowite rozmówki-jak z najgorszym wrogiem a nie taka samą zona i matką.Współczuję!

A daj spokój. Wkurzyła mnie, mojego męża (a jej ukochanego synusia) i moich rodziców.

 

Teraz nie wiem czy zajeść smutki, czy strzelić sobie kilka głębszych 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my tez juz meblowalismy razem mieszkanie i bylo roznie. Co do mebli to mamy podbny gust chociaz zdazaja sie roznice.

 

Za to przy kolorach jest maskra. Moj maz nie potrafi sobie wyobrazac zestawien kolorystycznych. A na monitorze to tez do niego nie trafia. Wiec generalnie powinnam wybierac sama.

Ale nie chce bo jak cos mu sie nie podoba to pozniej strasznie marudzi, a nie chce pozniej wysluchiwac przez lata ze cos mu sie nie podoba.

 

Narazie wybralismy elewacje - groszkową. Mi sie podoba, on nie byl przekonany do konca wiec zobaczymy co wyjdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj te teściowe, najlepiej jak są daleko. Moja bardzo nas odwodziła od pomysłu budowy domu choć sama ma z przepieknym ogródkiem, który teściu pielęgnuje. Zresztą moja Mama też ją wspierała. ale teraz jak już decyzja zapadła nikogo z rodziny nie pytamy się o zdanie. Nawet naszej działki nie widzieli, ktorej jeszcze nie jesteśmy właścicelami., Niestety wcześniej jak chwaliliśmy, pokazywalismy, pytaliśmy o zdanie to 3 dizałki nam sprzątnęli ludize sprzed nosa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj te teściowe, najlepiej jak są daleko. Moja bardzo nas odwodziła od pomysłu budowy domu choć sama ma z przepieknym ogródkiem, który teściu pielęgnuje. Zresztą moja Mama też ją wspierała. ale teraz jak już decyzja zapadła nikogo z rodziny nie pytamy się o zdanie. Nawet naszej działki nie widzieli, ktorej jeszcze nie jesteśmy właścicelami., Niestety wcześniej jak chwaliliśmy, pokazywalismy, pytaliśmy o zdanie to 3 dizałki nam sprzątnęli ludize sprzed nosa.

Ona jest daleko. Tylko przyjechała na chwileczkę zobaczyć budowę (była przejazdem). I pojechała.

A ja już mam na dzisiaj dość wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...