Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ja patrzę od strony finansowej. Biorąc pod uwagę wielkosć i skomplikowaną konstrukcję dachu, blachodachówka chyba by taniej wyszła. Choć niektórzy mówią, ze to wcale nie prawda.

no własnie chyba cos w tym jest kobitki- my mamy dach niby kopertowy ale z 3 lukarnami do tego 2 daszki nad wykuszami i lepiej wziąść dachówke nam radzili bo jest mniej odpadów-jak wytnie sie z arkusza blachy taki trójkat to reszta moze nigdzie juz nie pasowac i kicha :lol: nasz ma ok 310 m kw-więc sporo ale dachówke zaklepalismy w lipcu bo była w promocji-ceramiczna,brąz robena-dach to nasza najdrozsza w stanie surowym pozycja więc bedziemy bacznie sie przygladac jak powstaje :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my mamy dach niby kopertowy ale z 3 lukarnami do tego 2 daszki nad wykuszami i lepiej wziąść dachówke nam radzili bo jest mniej odpadów-jak wytnie sie z arkusza blachy taki trójkat to reszta moze nigdzie juz nie pasowac i kicha :lol: nasz ma ok 310 m kw-więc sporo ale dachówke zaklepalismy w lipcu bo była w promocji-ceramiczna,brąz robena-dach to nasza najdrozsza w stanie surowym pozycja więc bedziemy bacznie sie przygladac jak powstaje :lol:

 

No dlatego że Faworyt ma tez skomplikowany dach zamówilismy wycene balchodachówki Plannja Regola, bo to blacha w wąskich arkuszach i nie daje tylu odpadów, ale czekam jeszcze na wycene dachówki żeby porównac czy warto zmieniać na blachę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komarek,

projekt Waszego domu jest super fajny, a ten dach to prawdziwa jego ozdoba. Nasz dom też ma skomplikowany dach i sporą powierzchnię , bo 260 m. Położyliśmy dachówkę ceramiczną, karpiówkę angobę brązową. Całość kosztowała krocie, ale gdybym miała podjąć decyzję jeszcze raz, to i tak nie zmieniłabym zdania.

http://images1.fotosik.pl/146/57e1656b846c8acc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam wam przedstawić dachówkę, jaką wybralismy. Według nas (zgadzamy się z mężem) jest piękna :p

 

 

 

http://www.meindl-dachziegel.de/cms/cmsdata/uploadedfiles/te_cw_rahmen.jpg

 

 

Chciałam jeszcze dodac, że kosztuje sporo, ale przytocze słowa mojej koleżanki "dach w domu to jak fryzura u kobiety, bardzo wpływa na wygląd" i druga wypowiedź pana od dachu " bedzie pani codziennie patrzyć na ten dach i podziwiać" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam wam przedstawić dachówkę, jaką wybralismy. Według nas (zgadzamy się z mężem) jest piękna :p

 

 

 

http://www.meindl-dachziegel.de/cms/cmsdata/uploadedfiles/te_cw_rahmen.jpg

 

 

Chciałam jeszcze dodac, że kosztuje sporo, ale przytocze słowa mojej koleżanki "dach w domu to jak fryzura u kobiety, bardzo wpływa na wygląd" i druga wypowiedź pana od dachu " bedzie pani codziennie patrzyć na ten dach i podziwiać" :D

 

No to jest argument-jak się nazywa to cudo i z jakie firmy pochodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest argument-jak się nazywa to cudo i z jakie firmy pochodzi?

 

 

Nam sie podoba, ale oczywiście każdy ma swój gust.

Dachówka Pfleiderer Terra Harmonica Exclusiv.

 

Dziewczyny pamietajcie też, że mozna wziąć dekarza z firmy, która sprzedaje dachówkę i wtedy płacimy 7 % Vat i u mnie w takiej sytuacji dostaję 5 lat gwarancji na cały dach. Biorę z jednej firmy dachówkę, rynny, membranę, okna dachowe. Dostałam upust za to, że cały dach, do tego zmiejszony vat, porządny dekarz. Jak sobie tak policzyłam to kupowanie oddzielnie wyszłoby drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...