Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

premiumpremium niezłe :wink:

I śliczne pomidorki się pojawiły :)

A dziękuję za pomidorki :oops: :wink:

Mam wielki sentyment do tych warzyw :) Kiedyś sprawdzałam klasówki z matematyki, w klasie III. I było jakieś zadanie, w którym dzieciaki miały obliczyć i dodatkowo napisać odpowiedź. I ja sprawdzam każdą pracę po kolei, aż czytam odpowiedź jednego chłopca:

"W skrzynce zostało 5 pomiorów" :p

 

Uwielbiam pomiory, sosy pomiorowe i pomiorową zupę 8) :p

 

PS. Ja tak z sympatii, dzieci są cudowne :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mnie nie było przez weekend (komp tylko w pracy), a tu dziewczyny tak się "rozbrykały". Odnośnie wieku, mam 29 lat.

I pytanko do Sowy, możesz wrzucić mi coś na priv odnośnie tej galerii twarzy? ile płaciłaś za zdjęcia? Jak wyglądała współpraca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już tydzień nie widziałam budowy i już się nie mogę doczekać, żeby dom zobaczyć.

 

agnieszkakusi - najpierw zrób sobie album ze zdjeciami, nap na http://www.photosite.com. Jak już wgrasz sobie do albumu zdjecia, które chciałaś, najedź na jedno kursorem, kliknij prawym przyciskiem myszy i zobacz, tam jest napisane "właściwości". Skopiuj ten adres i gdy będziesz pisała post na forum, najpierw kliknij ikonkę IMG, pojawi Ci się znaczek %5B/b%5D,%20nast%C4%99pnie%20wklej%20skopiowany%20adres%20i%20jeszcze%20raz%20kliknij%20%5Bb%5DIMG%5B/b%5D,%20zamkniesz%20to%20znaczkiem%20%5Bb%5D. W praktyce będzie wyglądąło tak:

 

http.....Tw%C3%B3j%20skopiowany%20adres....

 

Dasz radę czy jeszcze wytłumaczyć? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, ze kobietki wszystkie cieżko pracują i dobrze. Ale chciałam Wam tylko powiedizeć, ze w sobotę byłam u koleżanki, która kupiła bliźniaka i już ma prawie urzadzone te 200m. Ostanim nabytkiem była kabina prysznicowa z takimi bajerami, ze szkoda gadać np. telefon, radio, sauna, wszystko na pilot. Nie wiem może to żadna nowość bo ostatnio nie bywam w sklepach z takimi rzeczami. Na razie, zabieram się za moje papierzyska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...