Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki dziewczyny. Wkłada się tyle energii w tą budowę, że każda pochwała to jak balsam dla duszy :D

 

W wykuszu będą okna drewniane, takie bez słupka. Środkowe okno ma 150 cm szerokości i jak je otworzę to będę jakby w ogrodzie, który bedzie oczywiście piękny (bo mój :lol: ). Jeżeli chodzi co będę miała w kuchni w tym miejscu to okrągły lub owalny stół, gdzie rano będziemy pić kawkę. Kuchnia jest od wschodu, więc poranki będą cudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, ze kobietki wszystkie cieżko pracują i dobrze. Ale chciałam Wam tylko powiedizeć, ze w sobotę byłam u koleżanki, która kupiła bliźniaka i już ma prawie urzadzone te 200m. Ostanim nabytkiem była kabina prysznicowa z takimi bajerami, ze szkoda gadać np. telefon, radio, sauna, wszystko na pilot. Nie wiem może to żadna nowość bo ostatnio nie bywam w sklepach z takimi rzeczami. Na razie, zabieram się za moje papierzyska

 

Ja takiej kabiny "na żywo" to nie widziałam :o Nawet nie myśle ile takie "cuś" musiało kosztować :o :o :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny. Wkłada się tyle energii w tą budowę, że każda pochwała to jak balsam dla duszy :D

 

W wykuszu będą okna drewniane, takie bez słupka. Środkowe okno ma 150 cm szerokości i jak je otworzę to będę jakby w ogrodzie, który bedzie oczywiście piękny (bo mój :lol: ). Jeżeli chodzi co będę miała w kuchni w tym miejscu to okrągły lub owalny stół, gdzie rano będziemy pić kawkę. Kuchnia jest od wschodu, więc poranki będą cudne.

 

Hmm... Ja też ;)

 

Tak sobie mysle, ze jak juz zamieszkamy w naszych domach to poranki będą cudne, wieczory przecudne a życie będzie miłe i będziemy zastanawiac się DLACZEGO TAK POŹNO WYBUDOWAŁAM TEN DOM :o

 

Hmm... Ja też ;)

 

A ja chciałabym w tym miejscu bardzo mocno PODZIĘKOWAĆ PREMIUM, że pomogła mi wstawić zdjęcia do albumu. Nie miałam o tym zielonego pojęcia, a nasza forumowa koleżanka sama podała mi swój nr gg i zaproponowała pomoc. DZIEKUJĘ.

 

Hmm... Ależ nie ma za co :oops: :oops: :oops:

Do mnie mówisz i masz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...