Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

A ja pierwszy raz widziałam realizację naszej Sandry (na stronie pracowni architektonicznej z której chcemy projekt). Gdzieś koło Poznania. I nawet rozmawiałam o tym z zmężem i chyba gotowi jesteśmy pojechać i zobaczyć jak wyglada ten dom w rzeczywostości. jakieśzmiany wproadzono ale takie które mi nie odpowiadają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nefer, dlaczego tak sądzisz?

Moi rodzice na działce mieli domek z blachą. Na początku nie wiedziałam o co chodzi. W czasie burzy był taski huk... nie mogłam w ogóle spać - w środku nocy budziałam mnie mżawka. Ale to kwestia przyzwyczajenia..

Moi rodzice się śmiali, że mgłę też słychac jak "osiada" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, a może to kwestia mocniejszego wygłuszenia np. większej ilości wełny?

Może.. ale i tak stuka i tak. Na parterze może nie będzie słychać... A poza tym na pewno można się przyzwyczaić.

Mój mąż spał jak dziecko - jego to usypiało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim kobitkom po chwili nieobecności. Dopiero dziś mam chwilkę, żeby poczytać co u Was, fajne te Wasze zdjęcia, domy coraz większe, tylko pozazdrościć...i pogratulować.

Ja z mężem przezywamy ostatnio horror. Budowa stoi, firma ściemnia. Ile razy pojedziemy na budowę to naszych cudownych budowlańców nie ma. Taki ładny wrzesień a oni g...o zrobili miesiąc czasu już prawie robią i nawet nie zrobili deskowania na ławy fundamentowe. Po prostu tempo mają zabójcze. Powiedzcie mi dziewczyny czy możliwe jest wstawianie okien w styczniu?? Ja mam co do tego wątpliwości, co sądzicie?

Jedziemy dzisiaj do nich......chyba łby pourywam :evil:

Najgorsze jest to, że traktują nas jak debili, którym można każdy kit wcisnąć. Pieprzą tak, że żal słuchać :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim kobitkom po chwili nieobecności. Dopiero dziś mam chwilkę, żeby poczytać co u Was, fajne te Wasze zdjęcia, domy coraz większe, tylko pozazdrościć...i pogratulować.

Ja z mężem przezywamy ostatnio horror. Budowa stoi, firma ściemnia. Ile razy pojedziemy na budowę to naszych cudownych budowlańców nie ma. Taki ładny wrzesień a oni g...o zrobili miesiąc czasu już prawie robią i nawet nie zrobili deskowania na ławy fundamentowe. Po prostu tempo mają zabójcze. Powiedzcie mi dziewczyny czy możliwe jest wstawianie okien w styczniu?? Ja mam co do tego wątpliwości, co sądzicie?

Jedziemy dzisiaj do nich......chyba łby pourywam :evil:

Najgorsze jest to, że traktują nas jak debili, którym można każdy kit wcisnąć. Pieprzą tak, że żal słuchać :evil:

 

Współczuje Ci jak diabli :-? Wiem jak to byc olewanym przez budowlańców. Oj, wiem :( Cóż ja Ci poradze :-? Zmiana ekipy? Chociaż z tego co pamietam, podpisywałaś z nimi umowę... Co oni na warunki tam zawarte?

 

Co do okien, nie wstawiałabym w styczniu. Jesli czytywałas forum, to wiesz, ze my musielismy przełozyc wykanczanie domku na przyszły rok. Też przez ekipe, a raczej jej brak :-? W tym roku stan surowy otwarty z dachem.

 

Pozdrawiam i życze powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteśmy pionierkami... :lol:

 

Mojego domu tez chyba nikt nie budował. Nie widziałam żadnej realizacji, a szkoda.

 

 

Tez uważam, że trzeba poczekać z tymi oknami. Ja mogłabym je wstawić w listopadzie, ale co z tego. Zimą robienie instalacji i tynków może być problematyczne i do tego mogą okraść. Wiosną mozna czasami , "w nagłych wypadkach" przespać się na budowie a zimą to byłoby trudne.

Po oknach to chyba trzeba zaraz alarm zakładać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśmy w bloku wstawiali okna w grudniu przy temp 5 stopni... temp jest istotna...

 

a u nas zaczął sie robic dach....tzn wiezba (nawet nie mowie ze na 15 wrzesnia budowa miala byc zakonczona): na razie jest kalenica i pierwsza krokiew: ( te wyższe to stelaż dla kalenicy)

http://img163.imageshack.us/img163/9310/tn1838360ky2.jpg

 

ganek też już wylany:

http://img106.imageshack.us/img106/3294/tn1838361mo2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to sie pocieszyłam :lol: bo u nas miał byc stan surowy otwarty na koniec wrzesnia a tu wieksza połowa więźby zrobiona-więc nie jestem odosobniona w temacie-opóźnienia.Ale od poniedziałku im przypominam,że szkoda marnowac pieknej pogody,bo wiecznie taka nie bedzie-ponoc od poniedziałku ma padac-ale nie martwcie sie na zapas kobitki bo to gdzies podsłuchane :lol: i oby sie nie sprawdziło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...