Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

sylvia1 a bedziesz coś robic zimą, czy też zakończysz dachem?

 

robiłabym, gdyby nie ... brak prądu a tka to muszę zaczekać aż prąd będzie bez niego okien nie wstawię, a robienie wylewke i tynków bez mozliwości wstawienia okien do wiosny( wtedy pewnie dadzą prąd) to zbyt duże ryzyko a kusi ta robota kusi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Niestepowie, ale na razie jestesmy w trakcie kupna dzialki- juz dzis podpisany wniosek kredytowy. Pewnie zaczniemy budowac sie za rok.

 

A Wy gdzie?

 

Ja w Borkowie Łostowickim.

 

 

 

dziewczyny, a robiłyscie odgromienie fundamentów? Mój mąż mówi coś o jakiejś bednarce, ale wtedy drut i dzie wokół domu i nie wygląda to zbyt ciekawie. Nie ma innego wyjścia?

 

Mozna zrobić tzw. uziom fundamentowy, wtedy podłącza się tą bednarkę do zbrojenia ław, albo otokowy (czyli wokół domu), ale to się chyba zakopuje więc brzydko nie wygląda. Dokładnie nie wiem bo jeszcze tego nie robiliśmy, a jak były zbrojone ławy to czytałąm o możliwości wykorzystania zbrojenia do odgromnienia (jednak nie zrobiliśmy tego). Pozostaniemy przy odgromnieniu takim jak mamy w projekcie, a więc ten otokowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny!

Widzę trwa zacieta dyskusja na temat wyższości blachy nad dachówką i vice versa

 

Dziewczyny, powiedzcie, jak wrzucic fotke w avatarek?

Skopiuj z "właściwości" adres zdjecia, które chcesz wrzucić w avatarek, wejdź w "swój profil" na muratorze i na samym dole masz odnośnie avatarków, w ostatnią linijkę wklejasz skopiowany adres obrazka.

Wszystko :) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wiele osób o tym zapomina, a ponoć najlepiej robić uziom fundamentowy właśnie. Wtedy są ponoć najniższe koszty i najmniejsze z tym problemy. Co nie znaczy oczywiście, że później jest to niemożliwe do zrobienia w jakiś inny sposób :)

 

dorbie:

Witaj :) Życzę powodzenia w załatwianiu papierków. Ja też na tym etapie jestem obecnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...