Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki wielkie :)

 

Papierki właśnie załatwiam i myślę, że już bliżej końca jak dalej :) Czekam jeszcze na jedną decyzję ze starostwa i uzgodnienie z Zakładu Melioracji bo sie okazało, że w działce są końcówki urządzeń drenerskich. Będę musiała dostać zgodę na ich usunięcie - całe szczęście, że to są końcówki i mogę je usunąć, bo inaczej trzeba by było robić obejście wokół domu, a koszty tego są ponoć bardzo wysokie. Usunięcie będzie zdecydowanie tańsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Dziewczyny,

właśnie kończy się trzynasty miesiąc budowy naszego domku. Majstrowie już cekolują, kleją kafle , obudowują kominek itd, a ja jeżdżę po sklepach i dostaję oczopląsu, bo taki jest wybór materiałów wykończeniowych :o . Za około miesiąc planujemy przeprowadzkę, a w najbliższym czasie ponownie papierologia związana z zakończeniem budowy. Czy koś wie, co dokładnie trzeba załatwić, żeby można było zamieszkać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie zamawiam beton na strop, 21m3. Trochę to bedzie kosztowało :( , ale cieszę się, ze w koncu będzie rosło poddasze.

Od poniedziałku bedziemy juz biegać po schodach, no i będzie balkon :D

 

 

Dzisiaj elektrownia podłączyła prąd (do tej pory mielismy prąd, który sami robilismy). Brakuje nam tylko gazu, ale jest niedaleko, wiec chyba nie będzie z tym problemów (tylko ciągle nie złozony wniosek o gaz).

Nie wiem czy to jesień powoduje, ale trochę "opadły mi skrzydła" i tak mam ochotę odpocząć od tego budowania. Jak tam u was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...