Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Było fajnie aczkolwiek męcząco. Program napięty do ostatnich granic. A pogoda i otoczenie cudne. Bylismy nad samym Jeziorakiem (chyba anulek też tam spędzała czas z rodzinką), tam mamy ośrodek wypoczynkowy.

Powiem szczerze 4 dni to za długo. Ale teraz jestem już w domku i wracam do rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś po tygodniu nieobecności jadę na działkę. Dotlenię sie troszkę, wyrzucę z siebie negatywną energię i może jakoś zacznę funkcjonować w te pochmurne dni. Niestety u mnie sytuacja się nie zmieniła. papiery podziałowe wciąż leżą w skałdnicy map. I szczerze mówiąc nie wiem co dalej, stamtąd chyba pójdą do burmistrza. Szkoda gadać. Jak to powiedział mój mąż: potrwa to jeszcze do listopada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie :oops: :)

Zjeżdziłam dzis pół miasta w celu załatwienia miliona rzeczy, a i tak wszystkiego nie udało nam się załatwić.

Wiemy tyle, że dach ma się robić od jutra, mamy elektryka, pana od wszelkich instalacji wod.-kan. i co, a takze ekipę wykończeniową. Wszyscy umówieni i jest pięknie cudnie :wink: Ciekawe, czy tak zostanie :wink:

No i zbieram sie do wyceny okien. Nawet nie wiem jakiej kwoty mogę się spodziewać, ale pewnie znów w moich kochanych "tysiącach" :) Chcemy dwustronny złoty dąb. Drzwi mniej więcej wybrane, powalczymy więc z oknami. Tak sobie pomyślałam, ze to dopiero na wiosnę ruszamy z wnętrzami. Ale z drugiej strony na tą wiosnę długo czekać nie będziemy...

 

Dziewczyny, jak fajnie ogląda się Wasze rosnące domki! :)

Cieszę się, bo wiem co to znaczy codziennie oglądać, jak rośnie nasze marzenie :wink:

 

A teraz rozpaczam za mężem, z którym zobaczę się za trzy tygodnie :(

O jak ja będę tęsknić... :cry: :wink:

 

A tutaj jest wyraźne zdjecie domu od strony tarasowo-ogrodowej :)

 

http://preview.ppremiumpremium.photosite.com/~photos/tn/4859147_348.ts1159801542302.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...