Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Może jesienna chandra Cię dopadła. Nie daj się!

A ja wczoraj byłam na "naszej działce" i od razu poczułam się lepiej choć sprawy podziałowe wciąż stoją w miejscu. Przy okazji zobaczyłam, że przed wyborami co niektórzy próbują sie wkupić i np. u nas budują plac zabaw dla dzieciaków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jesienna chandra Cię dopadła. Nie daj się!

A ja wczoraj byłam na "naszej działce" i od razu poczułam się lepiej choć sprawy podziałowe wciąż stoją w miejscu. Przy okazji zobaczyłam, że przed wyborami co niektórzy próbują sie wkupić i np. u nas budują plac zabaw dla dzieciaków

Pewnie tak, pewnie minie ;)

U nas zastopował się dach. Mieli być wczoraj, dzisiaj, jutro... Nie wiem kiedy przyjdą. Wreszcie coś musiało się pomieszać, bo cała budowa szła bez zastrzeżeń ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jesienna chandra Cię dopadła. Nie daj się!

A ja wczoraj byłam na "naszej działce" i od razu poczułam się lepiej choć sprawy podziałowe wciąż stoją w miejscu. Przy okazji zobaczyłam, że przed wyborami co niektórzy próbują sie wkupić i np. u nas budują plac zabaw dla dzieciaków

Pewnie tak, pewnie minie ;)

U nas zastopował się dach. Mieli być wczoraj, dzisiaj, jutro... Nie wiem kiedy przyjdą. Wreszcie coś musiało się pomieszać, bo cała budowa szła bez zastrzeżeń ;)

 

Aj, u nas wciaż coś "wyskakuje" :-? Na szczęście chociaż murarze murują :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komarek, to Wy na odobnym etapie jak my. Zadatek wplacony, czekacie co dalej? U nas do kredytu nagle nie pasuje umowa przedwstepna, bo nie ma podpisow żon wlascicieli. Bosz, przeciez wszyscy sie podpisza na akcie notarialnym. A to dopiero wychwycil analityk, wczesniej bylo ok. Wczoraj dzwonie do tego wlasciciela naszej przyszlej dzialki- a on na to "jest jesedn problem- wlasnie jestem w Hiszpani do 9.10) super, dzwonilam do goscia do Hiszpani. A na umowie przedwstepnej mamy ostateczny termin podpisania aktu- 28pazdziernika. Ale jak gosc nam da ta nowa umowe powiedzmy 10.10 to tego samego dnia mozemy podpisac umowe kredytowa, zaraz akt notarialny i moze powoli wyjdziemy na prosta...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na mnie jesień też źle działa. Wszystko mnie denerwuje, a już korki to maksymalnie :evil: :evil: :evil: . Dojazd do pracy trwa 1 godzinę (a mam 7 km).

Poza tym, silki dzisiaj nie dowieźli :( ,

piach do zaprawy zdrożał :( ,

dachówka, którą wybralismy okazała się w naturze za ciemna :((na dachu piekna, ale wolę jednak jasniejsze odcienie), kolor zmieniłam na inny, ciekawe, czy nie będę zaraz żałować :roll:

facet przywiózł paletę cementu, która trzeba było workami zrzucać (zawsze był samochód z HDS-em) :(

zadzwonili, że jutro przyjeżdża więźba i na rano potrzeba mi 10 tys., nie wiem skąd je wezmę, bo tyle bankomat mi nie da, a konto w mbanku.

Ogólnie mam już dość :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e.kala mozesz ustawic sobie limit wyplaty na 5 tys i wziasc dzis 5 i jutro 5... :)

 

a u nas kiszka okazało sie ze zamiast krokwi 6x20cm dl 3,5 m przywiezli 12x20 cm x dl jakas tam, przy rozladowywaniu wykonawca dokladnie nie sprawdzil i teraz brakuje mi krokwi na daszki (ganek i taras) dzownilam juz do firmy z której mam drewno pani ma mi rano da znac co sie da zrobic... a mi sie chce plakac... przynajmneij wykonwaca jutro podgoni ze sciankami szczytowymi i z kominami oraz z dizalowkami bo co innego moze zrobic? a firma niech na cito wymysla sposob rozwiazania problemu

8) :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e.kala mozesz ustawic sobie limit wyplaty na 5 tys i wziasc dzis 5 i jutro 5...

 

 

Własnie jak to jest, mam ustawione 5 tys. a mogę wybrac dziennie 3 x po 1500 zł. Wypłacam w bankomacie WBK, może tam maja takie ustawienia?

a to mozliwe ja z reguły biorę w BPH albo PKO SA tam nie ma problemów... 8) albo w euronecie na 2 raty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...