Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

Odpowiem tylko w sprawie limitu wypłaty w mbanku. Ustala się ją samemu przez internet, ale max 5 tys. :D

 

Ostatnio codziennie korzystam z bankomatu i wybieram dużo, no cóż więźba, dachówka i inne spore wydatki :( . Mam ciagle przy sobie dużo kasy, szkoda tylko, że trzeba będzie ją spłacać przez 30 lat :evil: :evil:

 

Mnie ogarnia takie dziwne uczucie, gdy trzymam w ręku np. 7tys. w banknotach po 100zł i 200zł i muszę je oddać w ręce pana w składzie budowlanym. Strrrraszne uczucie :wink:

 

U mnie te odczucia są inne. Biorę pieniądze z bankomatu i jak najszybciej chcę się ich pozbyć. Nie lubię mieć przy sobie dużej ilości pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

="premiumpremium"]A ja się dowiedziałam, że panowie od dachu będą pod koniec tygodnia, najpóźniej w poniedziałek. Wkurzyło mnie to odkładanie... Ale cóż zrobię, poczekam, dach muszę mieć :)

 

Jak Wam mija zimne deszczowe popołudnie?

Bo mi się chce spać ;)

[/size]

 

Ja jestem totalnie zniechecona :( Facet, ktory miał nam załatwic drewno na więźbe przepadł... Nie odbiera telefonu a ma nasze 900zł... Dane mu były jak jeszcze tym wszystkim budowlańcom ufaliśmy :-? :o :-? Ale nie podaruje mu ich, juz prawie wiem gdzie mieszka i z gardła mu je wyciągne :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny!!!

 

Trochę "was poczytałam" i mam pytanko: Co zamierzacie kupić przez zimę??

Ja na zimę będe miec (mam nadzieję :-? ) fundamenty. I zastanawiam się co można kupić, zostawić na dziłce i nie martwić się że ukradną (u nas to plaga ostatnio :evil: )

Czy może zakładacie kupować cos i zostawiać w sklepie do odebrania za kilka miesięcy??

(ja mam tak kupione pustaki i stal)

?????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny!!!

 

Trochę "was poczytałam" i mam pytanko: Co zamierzacie kupić przez zimę??

Ja na zimę będe miec (mam nadzieję :-? ) fundamenty. I zastanawiam się co można kupić, zostawić na dziłce i nie martwić się że ukradną (u nas to plaga ostatnio :evil: )

Czy może zakładacie kupować cos i zostawiać w sklepie do odebrania za kilka miesięcy??

(ja mam tak kupione pustaki i stal)

?????????????

Hmm... Kupimy to, co się uda kupić taniej, np. kafelki, panele, jakieś sprzęty agd, do łazienki, kuchni - zobaczymy co będzie i czy się opłaca. Z tym, ze ja nie mam problemu z ewentualnym składowaniem rzeczy... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wy też tak macie, ze wycena-wyceną, a gdy trzeba zamówić, to te ceny są wyższe niż przewidywałyście? :)

 

Znam to z autopsji :wink: Wszystko drożeje dosłownie z dnia na dzień :-? Ale chyba jak skończy sie sezon budowlany, to ceny spadną? Bo tak sobie planujemy, ze zimą będziemy gromadzić chociaż niektóre materiały potrzebne w późniejszym etapie budowy...

a mnie zapewniono że jaką cenę mam w umowie taką zapłacę... za niecały miesiąc powinnam wiedzieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem totalnie wkurzona. Dzisiaj czekalismy na silkę (dostawy co jakis czas, ustalone w maju z hurtownią) i co, odpowiedź uzyskałam silki 24 nie ma. No to kiedy będzie? Niewiadomo :evil: . Wkurzylismy sie na faceta, zdecydowalismy sie kupić ta resztę u kogos innego. Wyobraźcie sobie, że odwiedziłam 5 najwiekszych składów budowlanych, a mój małżonek obdzwonił wszystkie, które były w książce telefonicznej i silki nie ma :evil: :evil: :evil: . Koszmar jakiś.

 

Jutro pierwszy dzień przestoju na budowie, bo inwestor nie dostarczył materiałów. :cry: :-? :roll:

Juz w tej chwili nie dyskutuje sie o rabatach a tylko, żeby był materiał. Najbardziej mnie wkurza to, że z silką wszystko było ustalone długo przed rozpoczęciem budowy, a tu takie cuda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem totalnie wkurzona. Dzisiaj czekalismy na silkę (dostawy co jakis czas, ustalone w maju z hurtownią) i co, odpowiedź uzyskałam silki 24 nie ma. No to kiedy będzie? Niewiadomo :evil: . Wkurzylismy sie na faceta, zdecydowalismy sie kupić ta resztę u kogos innego. Wyobraźcie sobie, że odwiedziłam 5 najwiekszych składów budowlanych, a mój małżonek obdzwonił wszystkie, które były w książce telefonicznej i silki nie ma :evil: :evil: :evil: . Koszmar jakiś.

 

Jutro pierwszy dzień przestoju na budowie, bo inwestor nie dostarczył materiałów. :cry: :-? :roll:

Juz w tej chwili nie dyskutuje sie o rabatach a tylko, żeby był materiał. Najbardziej mnie wkurza to, że z silką wszystko było ustalone długo przed rozpoczęciem budowy, a tu takie cuda.

 

Znam to z autopsji... My tak mieliśmy z maxem. Był, był, był, a jak chcieliśmy kupić to się nagle skończył. We wszystkich hurtowniach i składach budowlanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny!!!

 

Trochę "was poczytałam" i mam pytanko: Co zamierzacie kupić przez zimę??

Ja na zimę będe miec (mam nadzieję :-? ) fundamenty. I zastanawiam się co można kupić, zostawić na dziłce i nie martwić się że ukradną (u nas to plaga ostatnio :evil: )

Czy może zakładacie kupować cos i zostawiać w sklepie do odebrania za kilka miesięcy??

(ja mam tak kupione pustaki i stal)

?????????????

Hmm... Kupimy to, co się uda kupić taniej, np. kafelki, panele, jakieś sprzęty agd, do łazienki, kuchni - zobaczymy co będzie i czy się opłaca. Z tym, ze ja nie mam problemu z ewentualnym składowaniem rzeczy... :)

 

Dzięki pp, to co piszesz ma sens, jesli ma się już ściany... :-?

Alez ja wam zazdroszczę, że jesteście już w trakcie :-? :evil:

 

....takie niskie uczucie :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny!!!

 

Trochę "was poczytałam" i mam pytanko: Co zamierzacie kupić przez zimę??

Ja na zimę będe miec (mam nadzieję :-? ) fundamenty. I zastanawiam się co można kupić, zostawić na dziłce i nie martwić się że ukradną (u nas to plaga ostatnio :evil: )

Czy może zakładacie kupować cos i zostawiać w sklepie do odebrania za kilka miesięcy??

(ja mam tak kupione pustaki i stal)

?????????????

Hmm... Kupimy to, co się uda kupić taniej, np. kafelki, panele, jakieś sprzęty agd, do łazienki, kuchni - zobaczymy co będzie i czy się opłaca. Z tym, ze ja nie mam problemu z ewentualnym składowaniem rzeczy... :)

 

Dzięki pp, to co piszesz ma sens, jesli ma się już ściany... :-?

Alez ja wam zazdroszczę, że jesteście już w trakcie :-? :evil:

 

....takie niskie uczucie :oops:

 

Daj spokój. Zobaczysz, jak Wam ściany szybko urosną :) Ja też wchodziłam w galerię domów Forumowiczów i wzdychałam, że np. dopiero złożyliśmy wniosek o WZ lub kupiliśmy cegłę, a ja już bym chciała mieć ściany :) Teraz mam ściany i wzdycham, ze juz chciałabym wykańczać i meblować ;)

A składować nie będziemy i tak w naszych pustych surowych scianach, bo trochę strach, tym bardziej, że okna będą na wiosnę.

 

Zobaczysz, niedługo Tobie będą pisać, że zazdroszczą, bo jesteś w trakcie ;)

 

a ja szukam dachówki na nasz 15 stopniowy dach i nie mogę znaleźć... :cry:

 

A jaką chcesz tą dachówkę???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...