Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Do wieczora to nastrój musi mi sie poprawic, bo musze dopełnic sobie paznokcie(wciąż się ucze i jak na razie zajmuje mi to jakieś 3,5 godziny...). A jak bede przygnębiona, to mogą wyjść fatalnie :wink:

A jakie masz te paznokcie? :)

No proszę, mam na forum znajomą "księgarzystkę" językową, a do stolicy jeżdżę po potrzebne mi książki :wink: No, no, muszę to przemyśleć :wink:

 

I znów poszłam na spacer, znalazłam 5 kasztanów, a po spacerze wypiłam kawę i dotarłam wreszcie do Was.

 

PS. Czy objawy ciąży (ewentualnej :) ) ma się w pierwszym miesiącu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wieczora to nastrój musi mi sie poprawic, bo musze dopełnic sobie paznokcie(wciąż się ucze i jak na razie zajmuje mi to jakieś 3,5 godziny...). A jak bede przygnębiona, to mogą wyjść fatalnie :wink:

A jakie masz te paznokcie? :)

No proszę, mam na forum znajomą "księgarzystkę" językową, a do stolicy jeżdżę po potrzebne mi książki :wink: No, no, muszę to przemyśleć :wink:

 

I znów poszłam na spacer, znalazłam 5 kasztanów, a po spacerze wypiłam kawę i dotarłam wreszcie do Was.

 

PS. Czy objawy ciąży (ewentualnej :) ) ma się w pierwszym miesiącu???

 

Kładę sobie akryl:)

 

Jeśli chodzi o książki językowe, to oczywiście służe pomocą :D

 

Jeśli chodzi o ciążę, to zanim wiedziałam, ze jestem w ciązy, wciąż byłam zmęczona. straaasznie zmęczona i śpiąca :wink: O, jejku, chciałabym drugie dziecko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

O, jejku, chciałabym drugie dziecko :wink:

 

O, tak bardzo fajnie drugie, tylko nie wiadomo w co rece wlozyc, ale krasnal jest kochany, to nic ze lobuz i koniecznie chce sie bawic ze starszym i ciahle krzyki obu, to nic, ze wchodzi na stol i cokolwiek, ale tak rozkosznie sie przytula i pieknie bawi sie sam, tylko jak w okolicy jest Kuba to juz mu przeszkadza. Jazda ze hej. Ale dwojka to chyba dobry pomysl. Moi kochaja sie bardzo :-) Tak na serio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

U mnie dwa dni intensywnego poszukiwania silki 24. 3 palety zdobyte, a pozostałe może będą w poniedziałek (załatwił mąż :p ). Jestem zmęczona tą niepewnością, czy materiał będzie, a jak wiadomo spieszyć się trzeba bo zima blisko. Podjęlismy decyzję o kupieniu bardzo dobrej membrany na dach bez papy i desek, musimy więc zdążyć położyć dachówki. Zaczyna robić się trochę nerwowo :-? . Umowa na dach podpisana. Musimy zdążyć, nie przewidzieliśmy, że silka może nam popsuć szyki.

Pokażę wam moje schodki wejściowe, które wczoraj zostały skończone. Będą zadaszone z takim słupkiem.

[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wieczora to nastrój musi mi sie poprawic, bo musze dopełnic sobie paznokcie(wciąż się ucze i jak na razie zajmuje mi to jakieś 3,5 godziny...). A jak bede przygnębiona, to mogą wyjść fatalnie :wink:

A jakie masz te paznokcie? :)

No proszę, mam na forum znajomą "księgarzystkę" językową, a do stolicy jeżdżę po potrzebne mi książki :wink: No, no, muszę to przemyśleć :wink:

 

I znów poszłam na spacer, znalazłam 5 kasztanów, a po spacerze wypiłam kawę i dotarłam wreszcie do Was.

 

PS. Czy objawy ciąży (ewentualnej :) ) ma się w pierwszym miesiącu???

 

Kładę sobie akryl:)

 

Jeśli chodzi o książki językowe, to oczywiście służe pomocą :D

 

Jeśli chodzi o ciążę, to zanim wiedziałam, ze jestem w ciązy, wciąż byłam zmęczona. straaasznie zmęczona i śpiąca :wink: O, jejku, chciałabym drugie dziecko :wink:

 

A ja bym chociaż to pierwsze chciała ;)

Ja mam żelowe paznokcie, zadowolona z nich jestem :)

Śpiąca też jestem ciagle od jakiegoś tygodnia, a dziś na śniadanie musiałam (tak tak, musiałam) zjeść jajecznicę (chociaż nie przepadam). Ale chęć była silniejsza niż przyzwyczajenie... :o

I nie wiem co mam myśleć...

 

premiumpremium - mnie w pierwszym miesiącu bolały piersi, i od razu zrobił się ze mnie straszny śpioch :lol:.

I tak oto mimochodem wpisałam się do WAS, budujemy pod Wrocławiem, za kilka dni zalewamy strop. Mąż - zarabia, a ja zarządzam budową:roll: .

 

Pozdrawiam.

Jak fajnie, że kolejna budująca do nas zawitała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

premium ty weź sie nie zastanawiaj tylko do apteki po test lec albo do labolatorium zrob sobie test z krwi... :wink:

A wiesz jaka strasznie zestresowana jestem? :)

Jutro pójdę do apteki, bo z oddawaniem krwi to u mnie ciężko (mdleję w czasie pobierania).

Dziewczyny, mam taki mętlik w głowie, że szkoda gadać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc dziwewczyny, Premium rób test z moczu też jest wysoko wiarygodny, no chyba ,że masz duże zaburzenia -zawsze miesiaczkowe to czekaj.

Gratulacje fajnie byc w ciąży.

Jutro zdam relacje z budowy-robi się więźba.

Byłam w Tunezji- ciepełko straszne, a tu umieram z zimna.Grzeję się żelazkiem-szara rzeczywistoś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...