Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej :)

 

Odebrałam w sobotę projekt po adaptacji i plan zagospodarowania działki :) czekam jeszcze na decyzję o wyłączeniu gruntów z produkcji rolnej (czy jakoś tak) i wtedy pędzę do z makulaturą do starostwa :) Mam nadzieję, że mam wszystko i już nic więcej nie będą ode mnie chciali tylko dadzą grzecznie pozwolenie :)

 

A na tej mapce domek na dziełce wydaje się taki malutki, ze go prawie nie widać :)

 

Super :D

A moze masz taką duzą działke :wink:

I na rysunkach wszystko jest jakies pomniejszone :)

 

Działka ma 1300 m, powierzchnia zabudowy domu to niecałe 200 m :) do tego podjazdy, zostaje ponad 1000 metrow na ogródek :)

 

U mnie będzie podobnie. Działka 1400 a dom ma zająć 200m. I ciągle nie potrafię sobie wyobrazic ile zostanie mi miejsca. wszyscy mówią, ze dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e.kala, a czy wiesz ile kosztuje klinkierowy komin? :)

 

Ja tylko bedę miała obłożony komin płytką klinkierową. Kominy mam systemowe, będą z taką "czapą", otynkowane i na to płytka. Tak więc ten klinkier to koszt nieduży.

My chcieliśmy tak właśnie zrobić, ale murarz powiedział nam, że to nienajlepsze rozwiązanie. Gdy dowiedzielismy się ile faktycznie prawdziwy klinkierowy komin kosztuje, podziękowaliśmy uprzejmie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

 

Odebrałam w sobotę projekt po adaptacji i plan zagospodarowania działki :) czekam jeszcze na decyzję o wyłączeniu gruntów z produkcji rolnej (czy jakoś tak) i wtedy pędzę do z makulaturą do starostwa :) Mam nadzieję, że mam wszystko i już nic więcej nie będą ode mnie chciali tylko dadzą grzecznie pozwolenie :)

 

A na tej mapce domek na dziełce wydaje się taki malutki, ze go prawie nie widać :)

 

Super :D

A moze masz taką duzą działke :wink:

I na rysunkach wszystko jest jakies pomniejszone :)

 

Działka ma 1300 m, powierzchnia zabudowy domu to niecałe 200 m :) do tego podjazdy, zostaje ponad 1000 metrow na ogródek :)

 

U mnie będzie podobnie. Działka 1400 a dom ma zająć 200m. I ciągle nie potrafię sobie wyobrazic ile zostanie mi miejsca. wszyscy mówią, ze dużo.

 

To ja też się pochwalę :)

Powierzchnia zabudowy jakieś 130m, a działka 2000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Komarku :D jestem dopiero na etapie szukania działki ale u mnie jest tak, że jak za coś się już wezmę to nie odpuszczam.

Tam pewnie koło Ciebie drogo za metr, chyba że się mylę

Różnie to jest. ale za 80 za metr można dostać. Ja sie najeździłam po wszystkie czasy. Samo Piaseczno,Bobrowiec, Wilcza Góra są b.drogie ale już Głosków, Gołków, Ustanów znajdziesz taniej. Zależy gdzie dokadnei szukasz. Może będę mogła Ci cos pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może powiecie mi jakie są u Was ceny za przykrecanie płyt GK, szpachlowanie, cekolowanie i malowanie?

 

w ZALEZNOSCI OD REGIONU I LUDZIA WYKONUJACEGO OD 25zł/m2.

Np. u tego samego czlowieka razem z ocieplanie dachu 20 cm welna i to co piszesz to 40zł ma- w tym wypadku nie interesuje mnie ile warstw farby bedzie kladl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komarku szukam do 60 zł/m, kierunek w sumie obojetny aby do 15-20 km do P-na bo tu pracuję i tu się dziecko uczy itp., myslałm tez o działkach wzdłuż kolei , Wola Dobieska, Krępa, nawet Sułkowice, wdziałam tam wspaniałe działki i domy, a im dalej od Utsanowa tym taniej, w Uwielinach też można diostać w miare tanio jeszcze ale czy tam czasem Autostrady nie bedzie w strone Prażmowa

 

jakbyś coś miała to byłabym wdzieczna za namiar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może powiecie mi jakie są u Was ceny za przykrecanie płyt GK, szpachlowanie, cekolowanie i malowanie?

 

w ZALEZNOSCI OD REGIONU I LUDZIA WYKONUJACEGO OD 25zł/m2.

Np. u tego samego czlowieka razem z ocieplanie dachu 20 cm welna i to co piszesz to 40zł ma- w tym wypadku nie interesuje mnie ile warstw farby bedzie kladl.

 

od 25 za wszystko razem co wymieniłam, czy za każadą robote z osobna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...