Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

I ja się dołączam do życzeń, to wspaniałe, że dziecko bedzie miało możliwość rosnąć od urodzenia w domku, ale radość :D

 

Komarku dzięki za namiary, czy wszędzie te projekty są powyżej 1000zł?

Tak poczytałam trochę o problemach projektowych i chyba rozsądniej będzie zacząć od działki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kominów, to z tymi cholerami nigdy nic nie wiadomo. Na pewno nie robić z klinkieru dziurawego tylko z pełnego.

Kolega ma obłożony płytkami i też mu cieknie gdzieś i nie wiadomo gdzie. U mnie w mieszkaniu trzy ekipy dekarzy naprawiały i też dalej zacieka nie wiadomo w którym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kominów, to z tymi cholerami nigdy nic nie wiadomo. Na pewno nie robić z klinkieru dziurawego tylko z pełnego.

Kolega ma obłożony płytkami i też mu cieknie gdzieś i nie wiadomo gdzie. U mnie w mieszkaniu trzy ekipy dekarzy naprawiały i też dalej zacieka nie wiadomo w którym miejscu.

 

Mam nadzieję, że jak jest komin systemowy, otynkowany i z płytka to będzie dobrze, tam chyba nie ma gdzie zaciekać. Chyba, że obróbki wokół komina zostaną źle wykonane.

 

Tak sobie myślę, ile my kobiety musiałysmy sie podszkolić w sprawach budowlanych. Ile tego ślęczenia przed komputerem, mnóstwo pytań, żeby wybudować dobrze ten swój upragniony domek. Jest to trochę chore, że nie można z czystym sumieniem powierzyć budowy domu fachowcom. Musimy się znać, oglądać, mierzyć, a i tak potem może się okazać, że jest coś źle. W tym momencie doceniam to forum :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki babeczki kochane za takie "wsparcie" i ogrom troskliwości :)

Nawet nie wiecie jak mi jest miło, gdy przeczytałam wasze posty!

Tylko mi niedobrze, fuj.... ;)

 

Takie jest wlasnie nasze babskie forum. Kiedy komus cos sie nie uklada, kazda doradzi i pocieszy. A kiedy dzieje sie cos miłego i wspaniałego, cieszymy sie wszystkie :wink: Dziewczyny, tak trzymać, a zajdziemy daleko :wink: :)

 

A to fuj :wink: za jakis czas na szczescie minie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiummm dobrze będzie. Jeszcze tylko zachciewajki niech Cię dorwą i już wiesz jak jest. Ale o ile sobie przypominam miałaś już chęć na jajecznicę?

O rany, tak, taką wodnistą, wstrętną, której nigdy w "normalnym" życiu bym nie tknęła :)

A jak zjadłam, to myślałam, że wszystko z siebie "wyrzucę" :):):)

 

O matko, w co ja się wpakowałam ;)

 

kolia - dziękuję za link :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...