Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mam ten sam bool :D

a już w ogóle panikuję, że dla mnie działek nie starczy i nie mogę spać w nocy :-? tak bardzo juz mam dosyć wynajmowania :x

Kobieto nie narzekaj tylko wsiadaj w auto i jedź w teren. Rozglądaj się za tabliczkami z informacja o działce i od razu dzwoń. Ja zjeździłam dogłębnie okolice Piaseczna, pytając ludzi, nachodząc sołtysów itd.

Działek jest dużo tylko jak zawsze rozchodzi się o cenę. Ale jak to powiedizała mi koleżanka jest gdzieś miejsce dla Ciebie tylko trzeba je znaleźć. I szukałam. 3 działki mi sprzed nosa sprzątnęli.

Takze zycze wytrwałości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cha-u-pkę mi robią :p

 

http://preview.ppremiumpremium.photosite.com/~photos/tn/5097074_348.ts1160486849109.jpg

FRONT DOMU, JESZCZE DASZEK NAD WEJŚCIEM

 

http://preview.ppremiumpremium.photosite.com/~photos/tn/5097085_348.ts1160486865694.jpg

KAWAŁEK ŁAZIENKI Z OKNEM (WRESZCIE JEST WIDNO!) :)

 

http://preview.ppremiumpremium.photosite.com/~photos/tn/5097079_348.ts1160486856891.jpg

MÓJ SPASIONY INDYWIDUALISTA WYGRZEWAJĄCY SIĘ PO OBIEDZIE :)

 

8) 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem cała w nerwach bo moje dziecko dziś siedzi dłużej w przedszkolu. Wczoraj babcia się poskrżyła, ze był niegrzeczny a Ona Go odbiera wcześniej z przedszkola. Więc dziś mamusia Go odbierze z dużym opóźnieniem. Ile się natłumaczyłam mojemu 4-latkowi, że już jest dużym chłopcem i wiele spraw rozumie. Może dzięki temu dłuzszemu pobytowi w przedszkolu zrozumie, że trzeba być grzecznym.

A ja chyba przezywam to bardziej niż On. Zobaczymy jaka będzie reakcja jak przyjadę po Niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałam też o Górze Kalwarii i tam mieszka większość mojej rodzinki, z tym że nie mam jeszcze auta :/ chcę wszystko skredytowac od razu, bo tak można a do 10 tys na auto się nie opłaca brać pożyczki konsumpcyjnej, a jeszcze z GK mam związane nie najlepsze wspomnienia, więc jedno z drugim, ech, pomyśle jeszcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem cała w nerwach bo moje dziecko dziś siedzi dłużej w przedszkolu. Wczoraj babcia się poskrżyła, ze był niegrzeczny a Ona Go odbiera wcześniej z przedszkola. Więc dziś mamusia Go odbierze z dużym opóźnieniem. Ile się natłumaczyłam mojemu 4-latkowi, że już jest dużym chłopcem i wiele spraw rozumie. Może dzięki temu dłuzszemu pobytowi w przedszkolu zrozumie, że trzeba być grzecznym.

A ja chyba przezywam to bardziej niż On. Zobaczymy jaka będzie reakcja jak przyjadę po Niego.

 

Wydaje mi sie, ze jesli lubi chodzic do przedszkola, to nie bedzie to zbyt duza karą, ze dłużej tam pobędzie :wink: Chyba, ze chodzi tam z musu i to bardzo widać :-? napisz jak było w rzeczywistosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o przedszkole to moje dziecko (6 lat) uwielbia je i tylko czasami jest problem z porannym wstawaniem.

 

A teraz część budowlana

Nie wiem co robić, w projekcie miałam otwartą kuchnię, w czasie budowy kazałam zbudować ścianę, a teraz zachciało mi się znowu otwartej kuchni.

I tak myślę, rozwalać tą ścianę czy nie. Obie wersje mają swoje plusy, otwarta kuchnia to przestrzeń, a zamknięta to spokój w salonie i brak odgłosów i zapachów.

Jakie wy macie poglądy na ten temat? Bo ja teraz jestem zdecydowana na rozwalanie ściany (murarze się ucieszą :wink: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o przedszkole to moje dziecko (6 lat) uwielbia je i tylko czasami jest problem z porannym wstawaniem.

 

A teraz część budowlana

Nie wiem co robić, w projekcie miałam otwartą kuchnię, w czasie budowy kazałam zbudować ścianę, a teraz zachciało mi się znowu otwartej kuchni.

I tak myślę, rozwalać tą ścianę czy nie. Obie wersje mają swoje plusy, otwarta kuchnia to przestrzeń, a zamknięta to spokój w salonie i brak odgłosów i zapachów.

Jakie wy macie poglądy na ten temat? Bo ja teraz jestem zdecydowana na rozwalanie ściany (murarze się ucieszą :wink: ).

 

Moje dziecko tez ma 6 lat :-) i siedzi w przedszkolu najczesciej do 16.30-17.00 niestety

A ja wole przestrzen i nie chce miec zamknietej kuchni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zagwostke. Jeszcze niedawno bylam zdecydowana na projekt "dom w groszku " Archonu ale zmiana planow mojego meza co do garazu ze ma byc jednak przy domu spowodowala ze zaczelismy szukac innego projektu i teraz to juz nie wiem co chce. Jakbyscie wybrali: kuchnie z przodu domu okna przy wejsciu to bedzie od poludnia jak w tym domku http://www.archon.pl/index.php?act=12&sid=m4107a2c6e180b czy przy wejsciu okna do salonu a kuchnia otwarta na salon z tylu domu to bedzie od wschodu? http://www.archon.pl/index.php?act=12&sid=m44ace79a8887c Ten pierwszy domek podoba mi sie bardziej z zewnatrz i to ustawienie dachu mi odpowiada, za to wydaje mi sie lepsze wnetrze tego domu w rododendronach 3 ale nie chcialam miec takiego wejscia i usatwienia dachu. Nie wiem czy ta kuchnia od poludnia to wielki blad. Pomozcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorbie jeden i drugi projekt ma dobre i złe strony. Ale jeśli nie musisz wybierać z Archonu, a rozważasz jeszcze różne projekty z wejsciem od południa zapozanaj się z tym: http://www.mtmstyl.pl/projekty/jednorodzinne_z_uzytkowym_poddaszem/mazurek_2/default.asp?id=100&ver=CE

 

Może akurat znajdziesz w nim coś dla siebie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja też napisze :lol: ....mój krasnal chodzi do żłobka, a kuchnia tylko i wyłącznie otwarta - moje odwieczne marzenie. Naczynia? Będzie zmywarka więc zaraz po zjedzeniu będę tam wkładane. Zapachy? Jeśli smaży się cebulę czy gotuje kapustę to i drzwi nie pomogą... :lol: Przynajmniej w tej chwili tak myślę... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny.

Wyobraźcie sobie, ze moje dizecko wcale się nie przejęło tym, ze został dłuzej w przedszkolu. Ja oczywiscie przewrażliwiona myślałam niewiadomo co. A tu dziecko uśmiechnięte wyszło z sali i powiedziało, że może siedzieć w przedszkolu.

Dziś już Mały zmienił zdanie i powiedział żeby Babcia po Niego przyszła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...