Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nie odzywam sie zbyt czesto, ale przy takich wiesciach trzeba :)

Premium gratuluje ogromnie :D Tez jestem w ciazy. To juz 14 tydzien, ale ja jestem z tych szczesciar, co nie mialy zadnych dolegliwosci ;)

 

Wrcajac do tematow budowlanych, to pomalu konczymy stan surowy otwarty. W nastepnym tygodniu ma przyjechac drewno na wiezbe. A na poczatku listopada zaczna nam robic dach. Nietstety wyglada na to, ze przejechalismy sie troszke na naszych wyliczeniach. :( I obawiam sie, ze nie zrobimy wszystkiego, przed przeprowadzka. Kredytu juz nam nie powieksza :( No coz jakos trzeba bedzie sobie poradzic. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może mi podpowiecie, bo w doświadczeniach nie ma chętnych, czym izolowałyście fundamenty?

 

 

Dysperbit DN (nie zauważyłam, żeby się łuszczył), na to styropian, siatka na klej i folia kubełkowa. Uważam, że jest to solidna izolacja

pionowa. Oczywiście wykonana też izolacja pozioma na ławach i ścianach fundamentowych w sposób tradycyjny 2 x papa na lepiku. Też mi się wydaje, że to porządna izolacja i nie ma co wydziwiać.

Sposobów jest dużo, ja zaufałam wykonawcy i jak zobaczyłam tą izolację to uważam, że będzie dobrze. Zamiast Dysperbitu mozna wziąć inne "czarnidło", które jeszcze lepiej izoluje, ale nazwy nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odzywam sie zbyt czesto, ale przy takich wiesciach trzeba :)

Premium gratuluje ogromnie :D Tez jestem w ciazy. To juz 14 tydzien, ale ja jestem z tych szczesciar, co nie mialy zadnych dolegliwosci ;)

 

Bardzo śmieszne ;)

Ja jutro idę do lekarza, zeby dowiedzieć się w którym momencie jest nasz juzek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odzywam sie zbyt czesto, ale przy takich wiesciach trzeba :)

Premium gratuluje ogromnie :D Tez jestem w ciazy. To juz 14 tydzien, ale ja jestem z tych szczesciar, co nie mialy zadnych dolegliwosci ;)

 

Bardzo śmieszne ;)

Ja jutro idę do lekarza, zeby dowiedzieć się w którym momencie jest nasz juzek :)

 

Podobno herbata imbirowa pomaga na nudności, ale jak dla mnie to było takie paskudztwo, że pomimo przyrośnięcia do podłogi w łazience i bliskich kontaktów z białą muszlą nie byłam w stanie tego przełknąć, ale niektórym smakuje :o więc może spróbuj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie będe miała otwartą kuchnie, najwyżej jakiś króciotki niby barek wymyslimy zeby optycznie oddzielic salon. Miałam juz otwarta kuchnie i nie było narzekan :wink: A jednak jest bardzo duzo plusów takiej kuchni. Większa przestrzen. Jesli dzieci bawia sie w salonie, mamy je "na oku". W czasie imprezy nie opuszczamy gości. Wiecej czasu spedzamy z rodziną (przynajmniej teoretycznie...). Przeciez sa okapy i zmywarki, ktore ułatwiaja życie :wink: A jesli cos bardzo zapachowego sie przyrządza to zapach i tak przedostaje sie przez drzwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premium, a jak będzie dziewczynka? :lol:

to bedzie juzka :lol:

No dokładnie :p :p :p

Wiecie co, ja mam mdłosci całodobowe, a nie poranne.

I jem majonez (matko, ja nigdy nie jem majonezu oprócz tego w sałatce :wink: )

I ciężkie parcie na herbatę z cytryną. Nic więcej poza nią mnie nie interesuje. Aha, i mam mięsowstręt ;)

 

Co do fundamentów - na wiosnę dopiero będziemy izolować, ocieplać. Nie wiem jeszcze czym. Jak na razie, to mam w głowie jeden problem - umówilismy się z elektrykiem na grudzień, zeby zrobił, co trza ;) A okazało się, że od 2-3 dni ktoś kręci się w nocy przy naszych działkach. I teraz nie wiem, co mamy zrobić, na co się zdecydować :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...