Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

Nie jest dobrze :evil: Ja moge wziąć sie za to dopiero w przyszłym tygodniu :-? Czyli przepłacimy nasz ogromniasty daszek:(

 

Pojedź do Ambitu, weź projekt ze sobą, zrobią ksero twojego dachu i wycenią ci na to co chcesz. Nie musisz kupować u nich, ale masz wtedy ogólne pojęcie o cenie dachu. Ja miałam wyceny z 3 miejsc i najlepsza była w Ambicie.

Na to trzeba tylko trochę czasu, jeżeli się wie co ma być na dachu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Pojedź do Ambitu, weź projekt ze sobą, zrobią ksero twojego dachu i wycenią ci na to co chcesz. Nie musisz kupować u nich, ale masz wtedy ogólne pojęcie o cenie dachu. Ja miałam wyceny z 3 miejsc i najlepsza była w Ambicie.

Na to trzeba tylko trochę czasu, jeżeli się wie co ma być na dachu :D

 

Na szczescie wiemy co chcemy na dach :wink: I zrobie tak jak mowisz, tylko, ze w nastepnym tygodniu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kobietki budujące. U mnie niestety zaczął się sezon na choroby. Wczoraj dzownili do mnie z przedszkola bo mój synek się rozchorował. Miał gorączkę, bolał Go brzuch i okazało się, ze to początek anginy. No i od dizsiaj jestem na zwolnieniu.

Zgłoszę się dopiero w środę.

Trzymajcie sie dzielnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorbie ten już całkiem sympatyczny i dach bez wykuszy dwuspadzik, chociaż pewnie mam inny gust, bo nie lubię balkonów w domach jednorodzinnych, oczywiście tarasy jak najbardziej

Wczoraj znalazłam fajny projekt "Wierzba" ale mam zapisany w domu skąd (teraz piszę z pracy) tam mają takie co mi się podobają rzeczywiście, coś innego

 

uff spokojnie, przystopuj najpierw działka (to do mnie) :lol: ma ktoś kubeł zimnej wody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorbie ten już całkiem sympatyczny i dach bez wykuszy dwuspadzik, chociaż pewnie mam inny gust, bo nie lubię balkonów w domach jednorodzinnych, oczywiście tarasy jak najbardziej

Wczoraj znalazłam fajny projekt "Wierzba" ale mam zapisany w domu skąd (teraz piszę z pracy) tam mają takie co mi się podobają rzeczywiście, coś innego

 

uff spokojnie, przystopuj najpierw działka (to do mnie) :lol: ma ktoś kubeł zimnej wody?

 

Ja nie mam ;)

 

Wybieraj projekty wybieraj... To wcale nie jest takie proste jak się wydaje. Moje wybory zostały poddane weryfikacji męża i taty, bo nie uwzględniałam np. stron świata, rozprowadzenia kanalizacji, ilosci okien ;)

Wydawało się, że wszystko super, a naprawdę trzeba czasu, żeby znaleźć projekt "doskonały" :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Betti nawet nie musisz jeździć, jak masz skany dachu, to zadzwoń do nich, poproś o maila i wyślij z prośbą o wycenę, albo możesz przefaksować, tylko najlepiej najpierw zadzwoń żebyś miała juz namiary na konkretną osobę

 

O skanach dachu to ja moge jedynie pomarzyć :roll: "Cudny" architekt tak nam zrobił adaptacje, ze m.in. nie podniosł nam o 5 stopni kąta nachylenia dachu :evil: Wszystko np do kupienia drzewa na więźbe wylicza nam kierbud. Robi to na piechotę, bo nie ma takiego programu w kompie. mam nadzieje, ze sie nie pomylił :-?

Czyli mam rysunek dachu z zakupionego projektu i... nic więcej. Jak myślicie, mozna z tym rusząć na kupno materiału na dach?

Acha, architekt, oczywiście nie ma sobie nic do zarzucenia :-? No comments :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do orienatcyjnej wyceny powinno wystarczyć, a przed zakupem najlepiej jak to obejrzy dekarz, który będzie robił Twój dach. Poza tym i tak zwykle nie przywoża od razu całości matreiałów tylko część i dowożą według potrzeb, a ceny raz ustalonej nie zmienją, a w końcu o ustalenie ceny Ci chodzi :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e.kala ciekawe czy do wiosny zachce Ci sie tej otwartej kuchni :wink:

 

Dzisiaj usłyszałam, ze po 15.10 mają spaść ceny blachodachówki i dachówki jako, ze sezon budowlany dobiega końca :o Wiecie coś na ten temat?

 

 

To dla mnie cenna informacja. Właśnie dałam do wyceny pokrycie dachu. Zanim zaczną kłaść minie jeszcze z miesiąc, półtora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorbie ten już całkiem sympatyczny i dach bez wykuszy dwuspadzik, chociaż pewnie mam inny gust, bo nie lubię balkonów w domach jednorodzinnych, oczywiście tarasy jak najbardziej

Wczoraj znalazłam fajny projekt "Wierzba" ale mam zapisany w domu skąd (teraz piszę z pracy) tam mają takie co mi się podobają rzeczywiście, coś innego

 

uff spokojnie, przystopuj najpierw działka (to do mnie) :lol: ma ktoś kubeł zimnej wody?

 

Zazdrośnica, ja tez nie lubie wykuszy i balkonow na gorze i u mnie dach musi byc dwuspadzisty bo tak mam w warunkach zagospodarowania, wole prosta bryle. Oczywisice przede wszystkim patrzymy na rozmieszczenie pomieszczen wzgledem stron swiata, wiemy co nas wkurza w naszym mieszkaniu w bloku- duzy pokoj od wschodu a okna zasloniete bo jest balkon na szer 1,5metra - taka lodża, datego nie lubie takich wnek w wyjsciu na taras.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze mi powiecie ale metrow od ogrodzenia min moze miec dom- skosna granica dzialki i kat ok 40stopni granicy dzialki do rogu domu- z tej strony jest droga gminna, nie ma sasiadow.

A wiata przy domu jest traktowana jak dom? ile musi byc do sasiada?

Normalnie 3metry jak nie ma okien a jak sa to 4metry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło mi, że pierwsza widzę to wspaniałą nowinę, potwierdzoną już na gotowca, czyli Józeczku czekamy na Ciebie :D

duuuużo zdrówka

Oj na gotowca :)

Aż się popłakałam u lekarza :p

Jutro idę pokazać juzkowi, który pokój będzie Jego 8) :)

 

A teraz idę spać, bo jestem zmęczona po dniu pełnym wrażeń.

 

Dobranoc Forumowiczki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...