Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Melduję się, ale wojska nigdy nie lubiłem, choć na szczęście widziałem się z tą instytucją tylko przez śmieszne 5.5 miesiąca.

Karola - jak już chyba zauważyłaś jestem animatorem grupy Wrocławskiej. Z miasteczka w którym mieszkam mam o 40km bliżej do Wrocławia, tam też studiowałem i tam pojadę na małe spotkanie forumistów. Z Toba się będę kontaktował się dalej po privie, chyba że okazałoby się, że jest tu więcej ludzi z naszych okolic (Ostrów Wlkp, Pleszew).

Nie martw się - biorąc pod uwagę, że w Poznaniu jest też Salon Muratora, to jakaś grupa się zbierze, gdyby okazało się, że mam więcej czasu niż zakładam, to się też pojawię.

Powodzenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda na razie obracam sie w sferze marzeń i planów - planuje rozpoczecie za około dwa lata - ale juz śledzę forum aby nie być , w momencie budowy laikiem. Dlatego też pozwolę sobie zgłosic się - Pobiedziska ( 25 km od Poznania)

Pozdrawiam

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
cześć wszystkim Wielkopolanom. Trochę na stu mało. Ja rozpoczynam budowę w tym roku i juz nie mogę się doczekać. Z drugiej strony trochę mam stracha po tym jak Starostwo dało mi popalić przy załatwianiu pozwolenia. Czy mieliscie jakies problemy? A mówią, że urzędnicy to pryszcz w porównaniu z wykonawcami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem - właśnie gdzie ja byłam??

 

Tak w ogole to powinniśmy tu byc silną grupą bo Murator ma salon w Poznaniu i jak bedziemy chcieli to tez tma sobie spotkanko zrobimy!!! :razz:

Pisze tak specjalnie jakby tu wrocławiacy zajrzeli :smile:

 

 

Ja zaczynam w tym roku rownież - czekam na zgodę (wszystko załatwia projektnat - nic nie dawał znać o problemach wiec myslę ,ze będzie OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz-w

 

Witam, witam!!! Ja też buduję w Ostrowie, więc idziemy na priv'a. Skoro jesteś nowy, więc nie wiem czy wiesz - są to Wiadomości Prywatne (prawy górny róg). Jeżeli jesteś zainteresowany wyjazdem do W-wia lub W-wy, to daj znać. Spotkania odbędą się 03.03 12:30 i 10.03 12:00. Patrz wątek "Grupa Wrocławska" i forum "Spotkanie w Warszawie".

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...