Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


Recommended Posts

Witam,

 

wracam na to forum po wielu latach - pierwszy dom budowałem 2002 roku systemem gospodarczym, teraz przymierzam się do tej przygody jeszcze raz, chciałbym jednak tym razem budować z kompleksowym wykonawcą. Czy ktoś z Was budował jaką fajną firmą godną polecenia? Buduję w Poznaniu. Będę zobowiązany za wszelkie informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...
Witam także po sporej przerwie ale dom gotowy to i zainteresowanie forum siadło :(.

 

Mam pytanie do forumowuczów z Steszewa i okolic, czy kopał ktoś studnie i czy wiecie na jakiej głebokości sa tu warstwy wodonośne?

 

miałem studniarza w Konarzewie, więc po sąsiedzku i stwierdził że na głębokości 30-35m już będzie warstwa wodonośna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Witam forumowiczów z wielkopolski!!!

 

grupa troche zastygły więć może pytanko na rozgrzanie, czy może ktoś z forumowiczów poleci mi stolarza z wielkopolski lub firmę, która wykona mi meble kuchenne na wymiar.oczywiście osobę lub firmę wcześniej sprawdzoną, godną polecenia bo salonów kuchennych to taki wybór, że aż głowa boli tylko jak tu wybrać aby później nie żałować.

 

z góry dzięki za info:)dziękuje za każdy post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Witajcie ,

Buduje od kwietnia 2011 r ,do dzis jeszcze przechodze "droge przez meke"gdyz mialam bardzo duzo zlych niespodzianek z projektem,wykonawcami itd.Teraz robie juz dach,napewno bedzie dobrze zrobiony bo i firma dekarska renomowana i sprawdzona.Po dachu wstawiam okna ktore juz czekaja na montaz od poltora miesiaca i nastepny etap to tynki cementowo wapienne.Poszukuje wiec solidnego i umiarkowanego w cenie wykonawce.Przy okazji :jak wysoko cenia sobie tynkarze wykonanie 1m2 tynku przy ilosci 442 m2.Bede potrzebowala tez posadzkarza mixokretem ale z moim juz kupionym styropianem,i izolacja przeciwwilgociowa folia ktora moge kupic.Tez szukam ceny za 1 m2 i ewentualnie jakies dane adresowo-telefoniczne z pobliza inwestycji. Moja budowa to okolice Ostrowa Wlkp.

Dziekuje za jakakolwiek podpowiedz i zycze nowobudujacym spokojnej budowy.

Mile wszystkich pozdrawiam.

Barbara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
  • 2 months później...

Witam wszystkich.

Jako, że zaczynamy budowę w tym roku (2013) chciałbym zapytać czy znacie ekipę do SSO solidną, bezproblemową i w miare za niską cenę? Wybraliśmy dom z kolekcji Muratora http://projekty.muratordom.pl/projekt_noc-ksiezycowa,1260,0,0.htm?=Prze%C5%9Blij+zapytanie&sd_0=&sd_1=&knd_1=&pz_1=&pz_0=&pc_0=&pc_1=&k_1=&k_0=&gd_0=&gd_1=&web_0=&web_1=&knd_0=&v=1&wsk_1=&wsk_0=&p_0=&p_1=&a=&c=&wk_1=&wk_0=&o=&q=noc+ksi%C4%99%C5%BCycowa&wef_0=&wef_1=&t=1&wo_1=&wo_0= a budować się będziemy w okolicach Lubczykowej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...
  • 3 weeks później...
A poleci mi ktoś dobrego Kierownika budowy i geodetę z Poznania, bo chcemy w końcu ruszyć z umową i szukam kogoś kto pomoże. :)

Witam,

jeżeli potrzebujesz jeszcze pomocy to napisz. Wszystko zależy od tego czego oczekujesz od kierownika. W standardzie otrzymuje się kierownika w cenie 3500 tj 3 przyjazdy po 500zł (fundamenty, strop, dach i wpisy końcowe). Jeżeli poszukujesz osoby zaangażowanej w temat to stawki zaczynają się od 2000-2500zł. Co do geodety ważne jest czy chcesz mieć podwójne tyczenie budynku tj. pierwsze wyznaczenie jako obrys potem zdjęcie humusu a drugie tyczenie narożników już na gruncie właściwym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 4 months później...

Witam w 2014 mam zamiar zacząć wykańczać swój domek W powiecie Tureckim Zajmuje się ubezpieczeniami, instalacjami elektrycznymi oraz hydraulicznymi Jeżeli ktoś poszukuje pomocy w zakresie pewnych prac rozpiske zostawie poniżej

Mam nadzieje że doświadczenie naszej firmy pomoże nie jednej osobie w naszej okolicy.

 

Oferujemy pomocy w powiecie Tureckim i Kolski:) Możliwość nawet wykonania prac w dalszej okolicy:)

Instalacje Hydrauliczne:

 

• wykonywanie przyłączy wod-kan

• budowa pionów kanalizacyjnych

• budowa podejść do armatury łazienkowej

• montaż osprzętu hydraulicznego

• montaż przydomowych oczyszczalni ścieków

• budowa instalacji do uzdatniania wody

• remonty instalacji

•biały montaż(prysznice umywalki zestawy wc )

• instalacje grzewcze:

• centralne ogrzewanie

• ogrzewanie podłogowe

• budowa instalacji w kotłowni

• montaż urządzeń grzewczych

• budowa instalacji hybrydowej panele PV(fotowoltaika +pompa ciepła+wiatrak) NOWOŚĆ!!!

 

Instalacje Elektryczne

 

- ISTALACJE MIESZKANIOWE

- NOWE INSTALACJE DOMÓW INTELIGENTNYCH

- INSTALACJE PRZEMYSŁOWE

- INSTALACJE ODGROMOWE I UZIEMIAJĄCE

- INSTALACJE DOMOFONOWE

- OŚWIETLENIE ULICZNE

- INSTALACJE HYBRYDOWE PV+WIATRAK

- INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE (NOWOŚĆ!!!)

- INSTALACJE SAT

- SERWIS I PRZERÓBKI INSTALACJI

- ODBIORY I POMIARY

- ODBIÓR I POMIARY.

 

kontakt: 603-336-511 Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
witam jestem z leszna wlkp szukam firmy która mi wybuduje dom do stanu developerskiego znacie jakies firmy co myślicie o firmie mytkowski z komornik miał ktoś z nim do czynienia czekam na pomoc pozdrawiam piszcie na [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jestem z leszna wlkp szukam firmy która mi wybuduje dom do stanu developerskiego znacie jakies firmy co myślicie o firmie mytkowski z komornik miał ktoś z nim do czynienia czekam na pomoc pozdrawiam piszcie na [email protected]

 

firma z śremu bardzo solidna i fachowa może w lesznie też buduja nie wiem robią po różnych miastach 606 169 263

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witajcie

Pozdrowienia na początku dla wszystkich użytkowników.

Piszemy nocną porą z WAŻNYM zapytaniem - czy ktoś może budował w okolicy Poznania, Śremu, Środy Wlkp. dom z silki. Rozpoczynamy budowę w tym roku i ciągle bijemy się z myślami o materiale. Chcielibyśmy poznać opinie kogoś kto wybudował i już użytkuje dom z silki. Jak się ona sprawdza w codziennej eksploatacji domu?

Podajemy naszego maila [email protected] - będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi i cenne rady w temacie silki ( na forum lub na maila)

Pozdrawiamy Marta i Mirek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość strazakpoz
Witajcie

Pozdrowienia na początku dla wszystkich użytkowników.

Piszemy nocną porą z WAŻNYM zapytaniem - czy ktoś może budował w okolicy Poznania, Śremu, Środy Wlkp. dom z silki. Rozpoczynamy budowę w tym roku i ciągle bijemy się z myślami o materiale. Chcielibyśmy poznać opinie kogoś kto wybudował i już użytkuje dom z silki. Jak się ona sprawdza w codziennej eksploatacji domu?

Podajemy naszego maila [email protected] - będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi i cenne rady w temacie silki ( na forum lub na maila)

Pozdrawiamy Marta i Mirek

 

Dołączę się do pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...