Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


Recommended Posts

  • 3 weeks później...
  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie

Pozdrowienia na początku dla wszystkich użytkowników.

Piszemy nocną porą z WAŻNYM zapytaniem - czy ktoś może budował w okolicy Poznania, Śremu, Środy Wlkp. dom z silki. Rozpoczynamy budowę w tym roku i ciągle bijemy się z myślami o materiale. Chcielibyśmy poznać opinie kogoś kto wybudował i już użytkuje dom z silki. Jak się ona sprawdza w codziennej eksploatacji domu?

Podajemy naszego maila [email protected] - będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi i cenne rady w temacie silki ( na forum lub na maila)

Pozdrawiamy Marta i Mirek

 

Mam ten sam problem. dzisiaj rozmawiałam z szefem dużej firmy budowlanej, który ma swój dom zbudowany właśnie z silki. powiedział, że poroterm i silka to "jeden pies" , jeżeli jednak inwestor lubuje się w wieszaniu zdjęć i półeczek na ścianie, to niech nie bierze porotermu, bo trzeba się sporo natrudzić, żeby coś powiesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...

Koncepcja usunięcia drewnianych słupów ze strychu

 

chyba muszę zacząć od projektanta konstruktora - możecie kogoś polecić?

 

szukam konstruktora który podejmie się usunięcia dwóch słupów drewnianych 14/14 na strychu nieużytkowym.

Chciałbym je zastąpić jedną lub dwoma stalowymi przyporami, które będą rozpierać się o wieńce na ściankach kolankowych i będą schowane w zabudowie g-k dachu. Kwestia policzenia takiej zmiany i zaprojektowania sposobu jej instalacji. Chciałbym uniknąć rozbierania dachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam serdecznie! Poszukuję firmy, która potrafi zamontować w stropie gęstożebrowym haki o bardzo dużej wytrzymałości (ok. 600 kg) w okolicach Swarzędza. Potrzebuję zawiesić w domu sprzęt do ćwiczeń i nie bardzo wiem do kogo się zwrócić z tym problemem. Może wiecie gdzie kogoś takiego szukać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ratunku! Moja ekipa od wykończeniówki okazała się totalną wtopą, pilnie szukam kogoś kto dokończy po nich robotę: płyty KG, szpachlowanie, ale i trochę murarki, bo mam kilka ścian do wyburzenia (to jest remont a nie pierwotna budowa). Jeśli znacie jakiegoś kumatego fachowca, to proszę dajcie namiar, mieszkam w gm. Pobiedziska.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

 

Wprawdzie już mieszkam i samą budowę mam już za sobą ale poszukuję dobrej firmy brukarskiej. Poprzednie dwie zwiały zostawiając mi w okól domu wielkie GGGGGGGGG. Czy ktoś mógłby mi kogoś polecić?

Jeśli ktoś potrzebuje mogę polecić paru fachowców, z których usług korzystałam i jestem zadowolona.

Dziękuję za wszelkie namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...
  • 6 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...