Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


Recommended Posts

Mhal, ja to się dpoiero wprowadzę ale Miron, ten już mieszka. Miron gartuluję!! Zabawne jest to, że cieszymy się i gratulujemy wykruszania z grupy. Miron obiecał odezwać się za 10 dni. Nie wiem dlaczego właśnie na tyle odebrało mu mowę po przeprowadzce ale może już niedługo się odezwie

MIRON, MIIIIIRON co słychać w domu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie po krótkiej przerwie.

 

Nie było mnie kilka dni w pracy to i nie miałem jak się zalogować. U mnie życie płynie już prawie zwykłym torem. Czasami powieszę jakąś półkę czy obrazek no i tyle tego budowania. Na wiosnę czeka mnie jeszcze ogród, płot, kostka, ogródek piwny no i plac zabaw dla dzieci - ups... no to się wydało moja żonka jest w ciąży tak więc będę miał drugiego rojbra lub rojberkę :lol: więc plac zabaw musi być.

 

Hej Magda no to kiedy się wprowadzacie?

 

Witaj remo - jescze trochę i powstanie grupa Skórzewo :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

loniu, no cóz Marcin upiera sie przy terminie gwiazdkowym :D a ja nie wiem jak to będzie bo teraz wiekszośc spraw bedzie na mojej głowie :wink: w każdym razie jak dobrze pójdzie to za miesiac lub zaraz po swiętach zapraszamy na kawkę.....i cos mocniejszego :D

 

GRATULACJE dla Żony i Ciebie :D :D :D Na kiedy termin, jesli wolno spytać???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki - mama nadzieje, ze uda wam się spędzić święta w nowym domku - taki prezencik pod choinkę. Aga termin ma na czerwiec. Przyznam się szczerze, że już od dłuższego czasu chcieliśmy was ugościć ale Aga ma ciężkie objawy ciążowe znaczy większość czasu spędza na powstrzymywaniu się od „bleeeeee” a w przerwach po prostu robi „bleeeee” ale mam nadzieję, że już niedługo się to uspokoi. Dzięki za zaproszenie ale mam nadzieję, że pozwolicie zachować kolejność i MY WAS PIERWSI UGOŚCIMY w końcu jesteśmy już całkiem zadomowieni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Remo, Loniu gratulacje!

No to w naszym wątku faktyczie jedni znikają w swoich domach a inni się pojawiają w którymkolwiek z sensów :wink: ...

A u nas na działce - myślałam, że po długim weekendzie będziemy już tylko "zwiedzać" a tymczasem zabijanie okien i wstawienie drzwi zabrało tyle czasu, że sprzątanie na działce przechodzi na sobotę... :(

No i potem naprawdę wierzę, że nadejdzie epoka zimowego snu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Czy ktoś z Klubu buduje w Śremie lub okolicy?? Pozwolenie już mam i chciałbym zaczynać wiosną. Szukam ekipy do wykonania fundamentów, murów itp. Może ktoś ma już przetarte ścieżki do tanich ale dobrych wykonawców, hurtowni w okolicy i może coś doradzić. Będę wdzięczny za wszelkie informacje.

 

 

Mylus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, zapomniałam o problemie budowlanym - jutro narada wojenna: inspektor, murarz, cieśla, dekarz - okazało się, że po paru drobnych zmianach komin wyszedł nam w samym koszu! :evil: Koszmar, już sobie wyobrażam wodę, która wlewa się do domu po ulewnych deszczach, bo komin stoi jej na drodze itp itd.......

 

Mylus - witam serdecznie w naszym gronie i życzę uczenia się na naszych błędach a nie swoich! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nnatasza, w jakimś starym Muratorze widziałam taki komin w koszu opisany jako jeden z największych błędów przy budowie dachu... Mam nadzieję, że uda ci się temu jakoś zaradzić. Na moim dachu projektant wymyślił belki przechodzące przez sam środek komina... :evil: Myślę, że miał zeza, na szczęście ciesla w porę odkrył błąd i jakoś udało się wymyślić temu zaradzić. Jakoś - czyli mam dwa dodatkowe słupy w pokojach. Pocieszam się, że można je będzie jakoś zaaranżować. Mój synek ma już koncepcję - będą służyły jako pale do przywiązywania rodziców w czasie zabawy w indian....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mr.moolight, podaj mi proszę gdzie dokładnie kupiłeś tę bramę :D

Rany ale mi się nic dzisiaj nie chce, to chyba przez ten piatek... :wink:

 

A wiecie kochani, że u nas juz będą gruntowac i malować :D co prawda jeszcze nie na kolorki ale zawsze :D Fajnie, nie?

 

loniu, a skąd ten podły nastrój u ciebie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kominem uradzili jakieś obejścia, postanowiłam o tym nie myśleć - wysłałam mojego męża, hi,hi:evil: hi.

 

Danusia, pociesz się, że może w przyszłym roku my też wsawimy autka do garażu. Rano wsiądziemy do ciepłego samochodziku, bez problemu odpalimy silniczek.... och, jak fajnie... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...