Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam w Nowym Roku!

 

Widzę, że nie tylko my mieliśmy to "szczęście" przejechać się na słowności firmy Labrador od kominków Dovre.. Z tego też powodu zrezygnowaliśmy z nich, ale okazało się, że konkurencja wcale nie jest lepsza, bo Lechma i oraz polecany przez nich wykonawca, pan K., także nie są lepsi (pozdrawiamy. panie Robercie!!! :evil: ). Kominek robi nam już od 2 miesięcy - wkład wreszcie wjechał na budowę, ale obudowy doczekać się nie możemy. No i stary numer w stylu wyłączanie komórki i nieodbieranie telefonów.... Boszsz... ręce opadają.

 

Elektryka nikomu nie polecę, bo też się nie możemy doprosić, żeby nas nawiedził i dopiął wszystkie sprawy :-?

 

Ale żeby nie było tak malkontencko, to mogę :) polecić w miarę słownych płytkarzy - żeby nie zapeszyć, tfu tfu, bo na razie zrobili tylko 1 łazienkę, a niestety ciągu dalszego brak, bo czekamy od miesiąca na płytki. Chyba się lud rzucił na materiały budowlane i produkcja nie nadąża. Płytkarze także tynkują z zewnątrz, ale u nas jeszcze nie tynkowali, więc nie wiem, jak się spisują.

 

Pozdrawiam Was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda - dziękuję za namiary!

 

Irekp - proszę o namiary na ekipę od posadzek.

I tu mam pytanie: mam wylany beton na całej pow. domu teraz musi przyjść izolacja folią i styropian (wcześniej trzeba to jeszcze chyba wyrównać?), w którym idą rury od insalacji - Jak to powinno wyglądać organizacyjnie - kto co robi? Faceci od wylewek robią też izolację?

Co obejmuje cena 10 zł/m?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nnatasza - info na priv.

 

Ja miałem już przygotowane podłoże - folia i ułożony styropian (dwie warstwy po 5cm FS20 a rurki zwykle w tej dolnej warstwie) Czy wyrównywać? - moim zdaniem raczej szkoda roboty, bo wyrównają betonem.

Za 10zl/m2 rozłożyli mi na górze piankę (o ile pamietam 0.5 cm gruba na pow. ok 100m2) i zbrojenie w garażu. Warstwa betonu to ok. 6-7 cm na górze i ok. 10-12 cm na dole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja w potrzebie!

:cry:

 

Poszukuję pilnie namiarów na jakiegoś (sensownego) parkieciarza. Podłogi czas zacząć układać - miał je robić teść, ale, niestety, kiepsko się czuje i doszliśmy do wniosku, że to trzeba jednak kogoś poszukać!

Będę wdzięczna za wszelką pomoc!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy oficjalnie Grupę Wielkopolską!

Od roku błąkałem się gdzieś po forum szukając pomocy. I oczywiście opłaciło się.

Od dnia wczorajszego jesteśmy właścicielami pozwolenia na budowę :D !!

Co prawda jeszcze musimy poczekać aby się uprawomocniło, ale co tam. Mam nadzieję, że nikt się od niej nie odwoła.

Nasza działka znajduje się w Wirach i jak by nie patrzeć jest ona rolna :wink: .

W tym roku mamy zamiar zacząć budowę domku wg. projektu LMB-27 z pracowni Lipińscy z Wrocławia.

http://lipinscy.pl/projekty/parterowe/b27.html

Nie ukrywam, że liczymy na Waszą pomoc :D .

Pozdrawiamy.

Hania i Maciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...