Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ja na 98% zdecydowałem się na silikaty. Mam nadzieję, że wiosna będzie moja ;-). Lokalizacja: Śrem

 

a jakie grube sciany stawiasz? masz juz wybrana ekipe? jakie ocieplenie i ile? pozdrawiam

 

wybrałem silke M18 kl. 15, tak jak mi doradził producent, +izolacja 12 cm, wełna lub styropian. Mur z M24 wychodzi za drogo. M18 mam nadzieję wystarczy, cenowo wychodzi wtedy m2 tyle samo co inne materiały, a mam nadzieję, że będę miał najzdrowszy materiał. Proszę o sprostowanie jeżeli jestem w błędzie.

 

Co do wykonawcy to obecnie czekają mnie ostateczne negocjacje ;-) i mam nadzieję, że to ja je wygram :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas też padł wybór na silikaty M18+15 wełny.czekam na ofertę cenową z Żabinka koło Mosiny(producent). Od dwóch tygodni czekamy na cennik. My chcemy ruszyć na wiosnę 8) ale nie wszystko mamy jeszcze w skompletowane. Pozdrawiam

niedaleko mnie jest hurtownia ktora ma takie same ceny jak producenk w Zabinku na stronie internetowej i oczywiscie daja rabat jezeli bedzie sie kupowalo material na caly dom zobaczymy jak to bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy już studnię,kopaną (wiercenia można robić na określonym podłożu, bo inaczej wiercona zappych sie dość szybko i trzeba ponownie ją robić) jednak mam silne wątpliwości co do wyczucia maszego majstra. Ja też wskazałam to samo miejsce co jego szwagier-spec od wynajdowania wody.Albo oboje mieliśmy szczeście, albo mamy ukryte talenty :wink: , a tak poważnie to zapytałam trzech sąsiadów skąd wzięli studniarza i tak go znalazłam. Każda okolica ma swojego speca.

u mnie niestety nie ma jeszcze sasiadow a ci dalsi maja wodociag ale to prawie 200 metrow wiec taniej wychodzi studnia nawet gleboka tak mi sie przynajmniej wydaje jeden studniaz polecony juz byl wywiercil 8 metrow i wody nie zobaczylismy a mialo nie byc problemow ale tak to juz bywa :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...