Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


Recommended Posts

Ryby

Kupiony w Pajo BK to 24 cm (będę docieplać styropianem) Jakość do przyjęcia - trochę były nierówne ale moi murarze postawili z nich ściany idealnie, bez marudzenia, więc to pewnie normalne. Acha Murowali na klej. W Pajo kupowałam też beton (dobre ceny ) i kanoldy - 2 zł z transportem i rozładunkiem. Duży plus hurtowni - jak czegoś zabrakło zamawiałm przez telefon i szybko dostarczali, a rozliczaliśmy się później.

Pingwin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

irekp!

Trochę skomplikowane te wyjaśnienia..., ale:

my jeszcze nie mamy tynków zewnętrznych, tylko samo ocieplenie. :(

To dopiero chyba na wiosnę (jak starczy kasy...), ale robić nam będzie tynki nie ta nasza złota rączka, tylko... panowie płytkarzo-tynkarze.

Więc nie wiem, jak to wychodzi w wykonaniu naszego fachowca :-? bo akurat na to się umówiliśmy już wcześniej z tymi od płytek. Widziałam tylko tynki zewn. zrobiony przez płytkarzy-tynkarzy u znajomego - było ok (na moje babskie oko, ale znajomy nie narzeka).

 

Pewnie byś chciał namiary na jednych i/lub drugich, co? :roll:

 

Pingwin - myślę, że mogę Ci polecić naszego instalatora - też mamy podłogówkę i kominek z płaszczem - wszystko działa bez zarzutu, a pan jest przynajmniej słowny (choć nie powiem, żeby grzeszył inicjatywą...). Ale tani nie jest... Uprzedzam pytanie - nie umawialiśmy się na cenę za punkt tylko od całości, ta cała instalacja jest b. mocno skomplikowana....

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

 

Widać stara ekipa się prawie wykruszyła - dziwne myślałem, że jak już skończę budowę to będzie więcej czasu na forum a tu kiszka. Życzę powodzenia wszystkim budującym, z perspektywy paru miesięcy mieszkania w swoim domku mogę tylko powiedzieć - nie zrażajcie się problemami naprawdę warto wybudować własny domek jest za.....ście fajnie. Są oczywiście i małe mankamenty jak, np. pola dookoła wyglądające jak pod uprawę ryżu no ale to są szczegóły.

 

POWODZENIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MHAL, melduje sie :D

Jestem jestem, tylko roboty tyle, że nie ma kiedy napisać.....

Pyzia my w niedziele byliśmy od 12 do wieczora, czemu nie wdepnęliście na kawkę :-? Warunki juz na to pozwalają: kuchnia zamontowana i podłączona, nawet stary stół przywiexliśmy i dwa turystyczne krzesełka dla gości :D Zapraszam!

loniu, sąsiedzie drogi czym chata bogata...... droge mamy utwardzona więc nie ma problemu :wink:

 

 

a gdzie mr moonlight??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhal - dzięki za zaprosznie. Widzieliśmy dwa samochody przed Waszym domem i dlatego nawet nie podjechaliśmy bliżej bo domyśliliśmy się, że macie na pewno innych gości i nie chcieliśmy przeszkadzać. Przy następnej okazji nieśmiało zadzwonimy do drzwi :wink: .

Ale z budową to poszliście nieźle. No i jakowyś duży garaż ujrzeliśmy, którego wcześniej nie było :o ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj się trochę zagubiłem i na zbyt ogólnym forum umieściłem mojego posta (Klub BBUDUJĄCY), dziś ponawiam go w grupie wielkopolskiej, do której był adresowany

___________________________________________________

witam wszystkich poznaniaków i wielkopolan

zamierzam rozpocząć budowę w Garbach (wioska między swarzędzem a tulcami)

w związku z tym szukam namiarów na godnego polecenia wykonawcę stanu surowego z YTONGu (takiego który już komuś dobrze zbudował, ma narzędzia i jest konkurencyjny)

 

PINGWIN przysłał mi jeden namiar ale przydało by się jeszcze kilka aby było z czego wybierać

 

Jeśli macie kogoś - dajcie znać.

 

Pozdrowienia

ecoTomek

_________________

ecoTomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy oficjalnie Grupę Wielkopolską!

Od roku błąkałem się gdzieś po forum szukając pomocy. I oczywiście opłaciło się.

Od dnia wczorajszego jesteśmy właścicielami pozwolenia na budowę :D !!

Co prawda jeszcze musimy poczekać aby się uprawomocniło, ale co tam. Mam nadzieję, że nikt się od niej nie odwoła.

Nasza działka znajduje się w Wirach i jak by nie patrzeć jest ona rolna :wink: .

W tym roku mamy zamiar zacząć budowę domku wg. projektu LMB-27 z pracowni Lipińscy z Wrocławia.

http://lipinscy.pl/projekty/parterowe/b27.html

Nie ukrywam, że liczymy na Waszą pomoc :D .

Pozdrawiamy.

Hania i Maciej.

 

hej ryby, będziemy prawie sąsiadami, ja mam działke w miejscowości tuż obok Wir, i męża tez Macieja

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...