Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

"Wiśniowski" ma przedstawiciela w Puszczykowie. My jednak dzisiaj z niego zrezygnowaliśmy :wink: . Nie chciał nam zrobić podmurówki z klinkieru, a nie chcieliśmy łączyć dwóch ekip przy jednym płocie. Znaleźliśmy przedstawiciela innej, podobnej firmy "MSóW", który zrobi jedno i drugie... i tu niegdyś polecałam ową firmę i jej przedstawiciela, ale z perspektywy czasu muszę zmienić ten post i zdecydowanie przed nią ostrzec: fatalna jakość, opóźnienia w terminach i w ogóle żałuję że dałam się nabrać na ten płotek, który drogo nas kosztuje i pozostawia wiele do życzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Mhalku i Mironie!!

 

widze, ze macie dokladnie ten sam zgryz co ja.

generalnie zastanawiam sie nad zamaskowaniem wejscia na dach juz ktoorys miesiac. myslalem o puzzlach w chmurki. taki fragment nieba na suficie. hmmm, sam nie wiem....

 

pozdrawiam i witam wszystkich nowych budowniczych.

niech Wam Bozia szczescia i samozaparcia i spokoju nie skapi.

 

przepraszam za brak polskich liter ( znuf w swiecie jestem )

 

wasz oorbus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez dwie godziny dotleniałam dzieci spacerkiem i mogę powiedzieć, że te pozory wiosny to chyba już prawdziwe zwiastuny :D , oby tak dalej :wink:

 

na naszej działce nareszcie zaczęło się coś dziać. od rana spychacz i grupka ludzi wyrównuje teren i zaczyna stawiać płot. zaraz zbiegli się sąsiedzi sprawdzić co się dzieje :D . I tu pozytywne zaskoczenie sąsiad z tyłu od razu zaproponował że dołoży się do płotu, zaprosił nas na kawę i pokazał dom, który niedawno sam wybudował. Niestety były też mniej miłe niespodzianki, okazało się że geodeta nie wkopał kamieni granicznych mimo, że jeszcze wczoraj wieczorem zapewniał, że są :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Mhal!

GRATUUUUUUUUUUULACJE !!! Gdybym była Loniem to wkleiłabym jakiegoś szampana, ale jestem sobą więc pozostają tylko słowa :wink: .

Jak już pierwsze emocje opadną to napisz jak się mieszka...

A my chyba jednak nie zaczniemy w tym tygodniu bo pogodę nam na górze szykują nie za ładną... :( Może przyszły tydzień?

pozdrawiam czekających na lepszą pogodę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie zmieniam nic w wymiarach okien to można kupić je wg projektu? Bądż co bądź przy kwocie koło 13 tys dodatkowe 15% to już kwota dość boląca.Też chcemy zwiać przed vat-em , stąd wcześniej kupujemy matreiały i inne takie, ale o oknach pomyślałam dopiero teraz. Wesołego zwiedzania hurowni :) życzę wszystkim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...