Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

GrzegorzS - ale pikna dziołcha :D :D . 9 miesięcy ... już się nie mogę doczekać. Ta moja mała Zołza nie chce się jescze śmiać (a dziwne bo już robię do niej takie głupie miny..), a Twoja pewnie za chwilę będzie chodzić!

 

Ryby - Stalbet - jedziesz od strony Poznania drogą Mosińską, przejeżdżasz przez wiadukt (na końcu wiaduktu masz osobny pas na skręt) i tu skręcasz (pierwszą w lewo za wiaduktem) za łukiem będzie Stalbet. Luboń ul. 3 Maja 10, tel:8130410, pon-pt 8-17, sob 8-14. Co do cen to pamiętam, że w nova stal było taniej i transport gratis chociaż to drugi koniec Poznania. A tu kobitka chciała 40zł za transport do Puszczykowa. Niby nie dużo ale mnie wkurzyła. Ostatnio brałam siatkę zbrojeniową 7zł/2m2 (rok temu było o połowę mniej :cry:)

 

Witam :D - martai i zbys'a!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam namiary na gościa w okolicy Kostrzyna Wlkp. który wozi żwir i za 15 ton do zasypania fundamentów chce 190zł, pospółkę i żwir 250zł. Natomiast wczoraj pytałem się o styropian w firmie MABU na ul. Smolnej w Poznaniu (za Zawadmi przy ul.Głównej) za M-20 w cenie 161,61m3. Czy to tanio czy drogo nie wiem bo dopiero zaczynam szukać w tym temacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Względem żwiru i stal-betu to pamiętajcie że kupowałem je w zeszłym roku a ceny muszę dzisiaj zobaczyć jak wrócę z pracy. Pzry porównywaniu cen w kilku miejscach zawsze brałem pod UWAGĘ czy transport jest w cenie i rozładunek więc nawet jak mi wychodziło taniej koło np."Lechickiej " to i tak tutaj było bliżej i cena ta sama wychodziła. A teraz do pracy bo pieniądzory są bardzo bardzo potrzebne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I chciałem sie jeszcze pochwalić, że dzisiaj murarz skończył u mnie ściany fundamentowe. :)

I jest już wprowadzona pierwsza ponadprogramowa zmiana. Zamiast 6 warstw bloczków jest ich 7 przez co górna krawędź ścianki znajduje się ok. 40 cm nad powierzchnią terenu.

Co prawda obawiałem sie tego czy nie za wysoko ale przeciez i tak będę jeszcze obsypywał budynek i powinno być ok.

Za 1m2 muru płaciłem 20zł. Mam nadzieję, że to w normie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...