Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


Recommended Posts

Do wzięcia jezst 20 palet po 45 bloczków na palecie

Pozdrawiam budujących

20 palet to niezła ilość. Ja się wkurzłam, jak mi zostały 2 palety ytongu i 100 szt pustaków stropowych.

Powiedz mi jake dokładnie ma wymiary taki bloczek. Myślałam o płocie aby fragmentami był murowany z BK... Silką wyjdzie pewnie drożej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Całe szczęście że przy zakupie zaznaczyłem że to co zostanie oddaje i tak 2 palety u-220 (oczywiście w całośći zapakowane)i 13 prętów od stropu mogłem oddać.Co prawda dopiero teraz mnie poinformowali że mogą mi oddać pieniądze ale zawsze to kasa która się przyda na coś innego!!! :D :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GrzegorzS najpierw zorientuj się co z wyposażenia AGD ma już VAT 22% :( . Wydaje mi się, że min. kuchenka właśnie. Dla zainteresowanych - Amica od 01.05 drożeje o 2%.

Pozdrawiam!

 

PS. Nasz dom "poszedł" mocno do przodu - mamy już zewnętrzne ocieplenie (łącznie z siatką i klejem). Tylko w środku tynków (i tynkarzy)brak :cry: . Ale serce mi rośnie :D (a portfel maleje :wink: ).

 

Dla następców - w tym roku mamy wyjątkowo dobrą ekipę murarską - mogę szczerze polecić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystjich po dłuugiej przerwie.( ale czytałem, czytałem)

gratuluje postępów.

Grześ- jak kupujesz płytę i piekarnik to w komplecie.taniej wychodzi.ale sprawdx ,ćzy to napewno komplet!!

my kupiliśmy w M1 Gorenije ( sprzedawany jako komplwet) a kompletem nie był.nawet sie podłączyć nie dał!!!

sterowanie płytą z piekarnika.zupełnie inne podejścia( wtyczki, gniazdka)

ale przysłali nam po 2 tyg adapter na szczęście.działa ok.

 

pozdrawiam

z daleka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, odsprzedam blaszany barak, który podczas budowy służył za magazyn budowlany ;) Kupiłem go w zeszłym roku od producenta. Wymiary: szer.: 3m, dł.: 6m. Dorzucę to niego 4 stalowe kotwy i samodzielnie wykonaną drewnianą podłogę 8) Cena: 750zł. Blaszak znajduje w Dąbrowie, na terenie przyszłego ogródka :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...