Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


Recommended Posts

Witam,

 

bardzo proszę lokalnych Forumowiczów o pomoc.

 

Szukam i znaleźć nie mogę kogoś w miarę lokalnego z Wlkp.: sprzedawcę a najlepiej producenta tzw. pustaków szlaunkowych.

 

Jak na razie mój wybór to Techbud http://www.techbud.com.pl/pustaki-szalunkowe.htm ale koszt transportu z Krakowa niestety wyklucza sens ekonomiczny takiego rozwiązania. Więc może ktoś z Was spotkał coś takiego u nas? Ustawia się to "na sucho" a na koniec zalewa betonem do środka. Wygląda to tak:

 

http://www.techbud.com.pl/szal13.jpg http://www.techbud.com.pl/szal5.jpghttp://www.techbud.com.pl/szal14.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

porównywalnie z oplaceniem murarzy i zakupem bloczków zaprawy etc.

taniej niz wynajecie szalunkow i wylanie monolitycznej

 

a najwazniejsza dla mnie zaleta: mozna latwo zbudowac samemu cala sciane i zalac chocby z betoniarki. A jednak ma sie sciane monolityczna

 

poza tym wychodzi rowniutka jak w najlepszych szalunkach, nic tylko Dysperbit i styropian na to

 

pliiizzz powiedzcie ze gdzies to widzieliscie u nas....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska pomocy !!!!

 

Ktoś kiedyś pisal że ubezpieczył okna podczas budowy czekam na info.

 

Nie moge znaleźć firmy ktora ubezpieczy okna albo budynek i okna ale od rzeczywistej wartosci, wszyscy proponuja ze moga ubezpieczyc okna ale na 10% wartosci budynku, to za malo. Załózmy ze za okan dalem 20.000zl to co budynek mam ubezpieczyc na 200.000 - same sciany i dach, bez sensu... Jak to zrobic? po co mi ubezpieczac ona na sume mniejsza niz sa warte to lepiej dac na tace w kosciele i sie modlic zeby nie ukradli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariof,

oj, kiedy to było - ale z tego co pamiętam to najbardziej elestyczny był generali (choc drogi) - ale z tego co wiem, niektórzy potrafili ubezpieczyc tak jak chcieli nawet w PZU, no przynajmniej zmusili agenta do wystawienia takiej polisy - jak byłoby z ew. odszkodowaniem to juz inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujacych Wielkopolan.

Mam problem- stolarze zrobili mnie w jajo- zamówiłam u nich drzwi (12szt.) i schody. Zamontowali futryny i schody (bez podestu są tylko belki ,bez tralek i pochwytów) I jak kamień w wodę......

Wychodzi na to,że teraz ja za nimi latam,żeby dokończyli dzieło.

Może ktoś mógłby mi dać namiar na innych stolarzy (niedrogich), którzy dorobili by mi skrzydła drzwi do tych futryn i dokończyli schody?

Ja już na szczęście mieszkam w tym domu, ale brak drzwi jest uciążliwy

 

Danka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujacych Wielkopolan.

Mam problem- stolarze zrobili mnie w jajo- zamówiłam u nich drzwi (12szt.) i schody. Zamontowali futryny i schody (bez podestu są tylko belki ,bez tralek i pochwytów) I jak kamień w wodę......

Wychodzi na to,że teraz ja za nimi latam,żeby dokończyli dzieło.

Może ktoś mógłby mi dać namiar na innych stolarzy (niedrogich), którzy dorobili by mi skrzydła drzwi do tych futryn i dokończyli schody?

Ja już na szczęście mieszkam w tym domu, ale brak drzwi jest uciążliwy

 

Danka

Moi stolarze od schodów byli "boscy" - 0693 700 706, pan Roman. Nie wiem, czy robią też drzwi, ja zamawiałem w Porcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem informację w ogłoszeniach drobnych, ale one są chyba ogólnopolskie, dlatego piszę tutaj.

 

Może ktoś potrzebuje używane okna drewniane z szybami + 5 szt. drzwi.

Oddam za darmo trzeba sobie tylko zorganizować transport. Mogą się przydać np. do zabezpieczenia stanu surowego otwartego.

 

tel. 501212806

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...