Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witamy wszystkich.

Architekt już siedzi nas adaptacją naszego projektu. Chcielibyśmy się zorientować wstępnie w wycenie. Szukam ekipy do stanu surowego zamkniętego. Proszę Was jeżeli macie jakieś namiary to dajcie znać. Chcemy budować w BK dom z poddaszem uzytkowym - Czerwonak

Chcemy rozpocząć w marcu 2005

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Margolcia(Marceli) - reaktywacja

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

:D Witam wszystkich Budujących Wielkopolan. Dawno mnie tu nie było(kiedyś występowałem jako marceli), gdyż ciułałem kaskę na budowę, ale budowa ruszyła pełną parą, więc pora znów się zaznajomić. Dla przypomnienia - budowa zlokalizowana o dwa rzuty beretem od Poznania w stronę na Czerwonak(ok 7 km) fundamenty już są i mury pną się do góry. Moja połowa i ja zazdrościmy wszystkim, którzy są daleko bardziej posunięci... Pozdrawiam wszystkich. Owocnego budowania :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich budujących w Wielkopolsce.

Jestem tu pierwszy raz ponieważ dopiero założyłem stałe łącze.

Mieszkam w Śremie i jestem na etapie przymiarki do zalewania fundamentów.

To bardzo dobrze że można się podzielic informacjami dotyczącymi kupna materiałów i doboru fachowców na naszym terenie .

Postaram się też pomóc w miare możliwości .

Pozdrawiam

Przepiura

http://www.almap.ig.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No budowniczowie kto wie jaką truciznę należy stosowac na rosliny wieloliścienne, które rosna w mojej pięknej trawce. :lol:

 

Nie denerwujcie się, chciałem wam dać tylko pogląd jak zmienią sie wasze problemy po przeprowadzce - będą bardziej prozaiczne.

 

Pozdrawiam,

 

Emeryt tego forum: Loniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samych okien raczej nie. Ja mam ubezpieczony w Compensie cały dom od zdarzeń losowych i w tym jest odpowiedzialność za kradzież i dewastację wszystkich elementów zainstalowanych do 10% wartości całej sumy ubezpieczenia. W PZU chcieli ode mnie 5% wartości ubezpieczonego mienia od kradzieży. Ubezpiecza jeszcze Hestia i Generali. Dla mnie najbardziej korzystna była Compensa, 250tys. cały dom od zdarzeń losowych, w tym 25 tys. od kradzieży, za 550,- składki na rok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo !

 

Czy w Wielkopolsce się jeszcze buduje?

 

Mam szybkie pytanko - jestem na etapie wyboru kotła. Czy ktoś ma jakieś dobre lub złe doświadczenia z piecem Viessmanna - Vitodens 200 z zasobnikiem 150 l., pogodynką i mieszaczami do podłogówki ? Czy lepiej zdecydować się na Vaillanta. Możecie coś na szybko poradzić lub odradzić?

 

Dzięki z górki !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie pozdrawiam wszystkich budujących !!!

Już tylko tydzień do przeprowadzki...

Bardzo dawno nie pisałem, ale czytam posty wlkp'e regularnie.

 

A tym razem piszę ponieważ chciałbym abyście poznali 2 osoby, które miały przeogromny wpływ na to jak mój dom dzisiaj wygląda.

Pierwszą z nich jest moja projektantka wnętrz - Magdalena Płotkowiak. Miałem przeogromne szczęście, że zdecydowałem się na skorzystanie z jej usług. Dzisiaj po wielu godzinach konsultacji jesteśmy na stopie koleżskiej i cały czas zastanawiam się jak zrewanżowac się jej za wszystkie fantastyczne pomysły i porady.

 

Drugą osobą jest Romek Skazalski, który przyjechał z dalekich Kujaw i pracuje i nocuje na budowie w Puszczykowie od ponad 2 miesięcy. Dzisiaj kończy już swoją pracę, a wykonał mnóstwo prac (ocieplenie ścian i poddasza, tynk strukturalny, podłogi, wykończenia drewniane (podbitka, balustrada, miecze...), tarasy, luksfery i kilkadzisiąt innych drobiazgów. Ceny konkurencyjne w stosunku do wielkopolskich.

 

Ten post sprawia wrażenie ewidentnej reklamy, ale w rzeczywistości jest podziękowaniem dla ww. osób.

Podaję ich namiary: Magdalena Płotkowiak 607678182; Roman Skazalski 880735136

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...