Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


Recommended Posts

Kilka lat temu wypożyczałam w "JEDYNCE" na Hallera za wiaduktem górczyńskim. Można się dogadywać. Zajmuje się tym chyba pan Michalak czy Michalski.

 

 

dzieki Pyrka, niestety moje poszukiwania Jedynki na Hallera skonczyly sie fiaskiem, najblizej jest "Jedynka-Beta" S.A. 60-111 Poznań, ul. Głogowska 248 - moze to mialas na mysli? na Hallera jest tylko INSTAL ale to chyba nie tak branża

 

znalazlem tanie szalunki Acrov ale w Lesznie, tanie tj. 0,50zl/m2/dobę no ale transport skutecznie wykancza te cene. Moze ktos z Was ma pojecie jaki duzy transport jest potrzebny na niecale 200m2 szalunkow? ile to moze wazyc? podobno te szalunki to sklejka wiec moze nie tak wiele?

 

DZIEKI ZA WSZELKĄ POMOC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

gdzies Ci tam odpisalem w ktoryms watku

 

materialy ida do mnie juz chyba 3 tydzien, podobno w piatek juz na pewno wyslali

 

zadzwonilem w miedzyczasie i podali mi ceny - niestety ZAPOROWE jak dla mnie. Za plyty do wykonania juz ocieplonej sciany (jedna zwykla WS druga ze styropianem 10cm WS-EPS) + klamry wychodzi okolo 105zl/m2, a przeciez jeszcze w srodek beton.

 

Tak jak bardzo sie zainteresowalem technologia i chcialem bardzo robic wlasnie tak - tak szybko mi przeszlo po zobaczeniu cen. Nie wiem co moze byc takiego fantastycznego w plycie "zrębkowo-cementowej" że kosztuje prawie 40zl/m2

 

ogólnie szkoda no ale cena weryfikuje wszystko :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natasza widzę że idziesz mocno do przodu

U nnie właśnie wczoraj skończyły się tynki - więć już z miarą mogę spokojnie sobie wyobrażać co gdzie postawić wirtualnie.

Teraz będzie mnie czekać za jakieś 3 tygodnie zrobienie pooddasza

MOŻE wskażecie mi gdzie tanio sprzedają płyty GKB, OSB lub deski sosnowe na podłogę strychowa (trzeba poprównać koszty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany, co za aktywność (dawno nie zaglądałem).

Golec, pozdrowienia i gratulacje!

Przestroga dla budujących - lepiej zrobić w domu jak najwięcej przed przeprowadzką. Pozostało mi wykonanie nawiewu do garażu (tylko wstawić kratki dziura do wycięcia w stropianie!) i oddać budynek "do użytkowania" - tak jakbym dotychczas nie użytkował i mieszkał w namiocie w ogrodzie :D. Jednak opanował mnie bezwład totalny tudzież zarażony zostałem wirusem wąglika nierobka i nawet tak trywialne zajęcia już mnie odrzucają.

Sorki, wiem że macie w tej chwili dużo zapału i innych problemów, ale jak pisał Loniu - przyzwyczajajcie się, bo tak będzie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pyrka dzięki za info - udam się tam w przyszłym tygodniu.

Alison - nasze mieszkanie mieści się na Plewiskach, ma 52 m i kupiliśmy je od dewelopera 3 lata temu - jest więc praktycznie nowe (odświeżenie pod tytułem malowanie na pewno by się przydało). Z tym sezonem ogórkowym to nie do końca - według informacji od agentów sezon letni to były dotychczas żniwa jeśli chodzi o sprzedaż mieszkań. Ten rok był jednak zupełnie inny bo od stycznia do marca był szał zakupów przed EU. Jest więc faktycznie szansa na postęp we wrzesniu-październiku po zastoju w lecie, ale serce boli, że mogłoby sie tyle dziać a nie dzieje się nic... No cóż - zobaczymy.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piwko, ja wzięłam namiary zwyczajnie, z książki telefonicznej. Mam ich w domu jednak chyba ze 12 i żeby odnależć tę firmę musiałabym wszystkie przelecieć. Gdybyś pytał w styczniu, poszukałabym, ale teraz w środku sezonu nie mam czasu , żeby kilkanaście godzin spędzić na wertowaniu ksiązek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Budujemy się w Skórzewie. Aktualnie szukamy ekipy do ocieplenia poddasza i zrobienia sufitów podwieszanych. Druga ekipa potrzebna do ocieplenia domu z zewnątrz. Czy forumowicze bardziej zaawansowani w budowie mogą kogoś polecić? Najchętniej ekipa, nie jedna osoba, bo z racji grożby mieszkania w zimie pod chmurką, dosyć nam się spieszy. Ekipy (obie) potrzebne od początu października. pozdrawiam, Agnieszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

czy ktoś z obecnych tu poznaniakow budowal z solbetu/lub podobnego na zaprawie klejowej?

 

czy jest coś, co powinienem wiedzieć odnoiśnie cen w okolicach poznania? ;-)

 

bedę wdzięczny za namiary na tanią hurtownię - trochę obdzwoniłem, ale może ktoś ma ciekawszą ofertę?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...