Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Przeszukałem świeże wątki w temacie wyceny i poszukiwań ekipy do stanu surowego i ze zdziwieniem odnalazłem tam tylko śladowe głosy ludzi z Wielkopolski. Czyżby tak mało się u nas budowało?

Zapytuję się w takim razie o namiary na polecane ekipy tutaj - i jednocześnie witam wszystkich :lol:

Na wiosnę startuję z budową - jeśli wszystko dobrze pójdzie - na poznańskim Strzeszynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomjot - poszukaj na pierwszych stronach grupy wielkopolskiej - wtedy było trochę o ekipach stanu surowego, ja mieszkam od roku, a swojej akurat nie polecam, mimo, że nie była najgorsza ( obiektywnie muszę przyznać) - może sprobuj pojeźdić po osiedlach w budowie, ja bym chyba teraz tak zrobił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój mąż dzwonił do Wrocławia do tej firmy i poinformowali go, że od niedawna mają swojego "magika" na terenie Wielkopolski, z tym, że ponoć dopiero się uczy. Zaproponowali nam abyśmy pojawili się na Budmie, bo tam będziemy mogli spotkać się z nim.

Wolfik: czy wiesz może czy posiadacze rekuperatora z Czerwonaka są zadowoleni i jak oceniają jego pracę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serdecznie witam wszystkich z pyrlandii :D mam takie pytanko :) czy ktoś buduje projekt archipelagu Klementynka ponieważ tu u nas w Trójmieście nikt chyba tego nie buduje a my mamy na ten projekt wielką ochotę i chciałbym go zobaczyć na żywca o ile to oczywiście możliwe

wybieram się służbowo do poznania w połowie lutego na parę dni.mogę służyć radą w zakresiezabezpieczeń instalacje cctv,sswin. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na targach nie byłem, ale targowałem się o ceny materiałów, coby było trochę taniej jeszcze przed lutowymi podwyżkami... Może wiecie coś więcej na temat tego, co i o ile ma zdrożeć? Pracownicy hurtowni nie są zbyt rozmowni.

 

Dzisiaj odebrałem pozwolenie na budowę, więc na wiosnę będę mógł ruszać z pracami. Wtedy na pewno będę wysyłał ciut więcej postów :wink:

[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...