Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

BMB

 

Czekam i czekam nawet dziś mnie gość zwodził że przyśle ale nic z tego nie wyszło! :evil:

Nie wiem co już na ten temat sadzić?

 

Do kogo konkretnie skierowaliście zapytanie i na jaki adres??

 

Przypadkowo pomyliłem i wysłałem do p. kowalskiego a właściciel to chyba jak pamiętam Kosewicz czy jakoś tak?

 

Pozajcie maila i osobe na piriva i zaraz jeszcze raz wysyłam

 

A tak przy okazji to gdzie dokładniej sie budujecie??

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

dzis bylismy na konkretnych rozmowach w sklepie odn ceramiki sanit. i kafli

Pochwalcie sie prosze jakie uzyskiwaliscie rabaty

Ja przy zakupie za ok 6tys dostaje rabat 10 do 15% - CO SADZICIE?

 

Moze ktos wie jakie narzuty ma przewaznie taki sklep - wydaje mi sie ze ok 30%, wiec troszke moze jeszcze......... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMB dzięki za odpowiedź. Mamy dylemat, bo z jednej strony słyszymy opinie, że 25zł. za punkt yo jest max ale z drugiej, ufamy swojemu kierownikowi bo jak do tej pory ekipy polecone przez niego nas nie zawiodły, a nam bardzo zależy na takiej łebskiej ekipie, która pomyśli za nas. Mamy tez inne namiary na elektryków więc sprawdzimy jeszcze pozostałych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Budujemy C14 "Szeroki":

-ławy fundamentowe 10 m3

-ściany fundamentoe 40 m2

-ściany zewnętrzne 150 m2

-ściany wewnętrzne 100 m2

-strop mieszany, głównie gęstożebrowy 80m2 + monolityczny 10m2

Mamy ekipę, która chce za stan surowy (bez dachu) 15 tys.

Zakres robót:

-wykopy;

-ławy;

-ściany fundamentowe z ociepleniem i izolacją;

-chudy beton;

-ściany zewnętrzne;

-strop;

-ściany wewnętrzne;

Za dach 200m2 (konstrukcja, pokrycie[dachówka cementowa] i wszelkie obróbki czyli komplet) dodatkowo 7 tys.

Czekamy na wasze opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olkalybowa

Myślę, ze oferta, którą masz jest ok.Zarówno murarka jak i robocizna za dach są w bardzo przystępnej cenie. My za dach 300 mkw. płaciliśmy znacznie więcej. Liczy się też to czy ekipy, które masz są sprawdzone. Na pewno można znależć tańszą ekipę, ale z doświadczenia wiem, że nie należy szukać najtańszej bo to może się wiązać z koniecznością wymiany na inną.

 

Mam pytanie do tych, którzy mają oczyszczalnię przydomową, czy wymagana jest zgoda gminy na zastosowanie oczyszczalni? W starostwie powiedziano mi że wymagana jest taka zgoda, natomiast w gminie stwierdzili,że oni żadnej zgody nie wydają. No i jak to w koncu jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasieks

Dzięki za opinię :wink:

Ekipa, którą mamy, zbudowała juz wiele domów w okolicy i ludzie ich polecają więc myślę,że skorzystamy z ich propozycji.

Bardzo zależy nam na czasie;wszystkie prace zajełyby im 15 tygodni.

W zwiazku z tym kolejne moje pytanie: czy to szybko?Może ktoś potrafi szybciej?Na pewno jest to uzależnione od ilosci robotników.

Ile czasu u Was to trwało drodzy Forumowicze?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Pozdrawiam 8)

P.S.Kasieks - my będziemy mieli oczyszczalnię,musimy ją mieć bo takie są warunki zabudowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupę wielkopolską,

Czy ktoś z was buduje się w Pobiedziskach lub okolicy? Gdzie okiem sięgnąć nowe domki na okolicznych górkach ale wśród forumowiców nie widać... Chociaż dopiero - z pewną taką nieśmiałością - uczę się poruszać po forum i mogłam nie trafić.

Ja sama na etapie pozwolenia na budowę

Magalena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Olka (chyba?),

Jestem na etapie występowania o pozwolenie na budowę- kiedy zacznę - ruch należy do gminy :-? Z projektem walczę, jest juz gotowy, ale wraz ze zbieraną wiedzą przychodzi ochota na poprawki.

Poza tym majac projekt indywidualny mam tak naprawde 2 wersje: minimum i maksimum.

Wybór zależy od tego czy pokonamy panikę wywoływaną przeprowadzką z centrum Poznania do małej miejscowości.

Narazie asekurancko - maksymalnie prosto - by łatwo i tanio wybudować, utrzymać lub sprzedać. Przykładowo - więźba pod dachówki ale położymy teraz blachę. typ Wielkopolska Stodółka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Tom_Poznan, BMB w sprawie reku

Jestem przed samym podpisaniem umowy z rekuperatorami z Wrocławia. Planowana realizacja to 7-9 marzec. Dostałem od nich 7% rabatu + f-ra na 7% vat. Jak u Was z rabatami?

 

Pytanie dodatkowe do wszystkich :lol: : pilnie szukam dobrej ekipy do posadzek, chyba najlepiej z miksokreta. Kogo możecie polecić?

 

Pozdrawiam Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...