Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam wiosennie i w sezonie (oby już) wszystkich wielkopolan, a przyszłych sąsiadów z Pobiedzisk Letniska szczególnie serdecznie. Dostałam pozwolenie na budowę. I mam pierwszy problem. Czy w przypadku domu z poddaszem użytkowym, w okolicy podobnych domów, powinnam mieć instalację odgromową czy nie?

Magalena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasco, kiedyś mapką "zarządzał" Arkadly....Tak przynajmniej pamiętam...

 

Witam,

 

niestety nie będę już "zarządzał" tą stronką. Z przyjemnością przekażę jednak uprawnienia doń następnemu chętnemu - podam adresik i hasło do ftp.republika.pl, skąd się wgrywa pliczki i następca pozmienia, co bedzie chciał.

 

Pozdrawiam

 

Arkadly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa z mapką wygląda tak:

Właśnie dostałem namiary na konto. Muszę trochę się rozejżeć w układzie strony. Mam nadzieję, że uda mi się przez święta, i wtedy da się coś zrobić.

 

Na razie NIEOFICJALNIE przejmuję prace nad mapką. Po świętach ruszam z budową, więc mogę mieć mało czasu, ale postaram się podołać utrzymaniu strony.

 

Osoby chętne do umieszczenia się proszę o maila na adres:

[email protected] (oczywiście, bez.spamu. wyrzucamy z adresu :wink: )

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie witam wszystkich Wielkopolan i dołączam do grupy! Kostrzyn Wlkp się kłania. Mam do Was kochani podobną prośbę jak higgins: gdzie w naszej pięknej Wielkopolsce najlepiej kupić materiały z ceramiki tradycyjnej? Czy ta z Krotoszyna jest dobra czy może jakaś inna? Czy możecie polecić sprawdzoną, solidną ekipę do ścian 3-warstwowych z tego materiału? Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam! :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...