Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


Recommended Posts

 

Pisząc że robiłem to sam miałem na uwadze pomoc mojego ojca.

 

I tutaj naszła mnie pewna refleksja: Niewielu obejdzie się bez pomocy rodziny. Dziadek pomagał budować ojcu, ojciec mi, a ja pewnie będę pomagał synowi. Taka nasza rzeczywistość. Jedno trzeba przyznać: takie coś wzmacnia więzi rodzinne, i zawsze wiesz, że masz oparcie w rodzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Hej!To co z tą mapką bo już jakiś czas temu pisałam, że ja też chcę się na niej znaleźć. Muszę się wszystkim pochwalić , że właśnie dzisiaj zaczynamy. Właśnie zdejmują humus a może jutro będzie geodeta wytyczał budynek. Czy to normalne , że tak się z tego cieszę i chcę się tą radością z wszystkimi podzielić a może dopiero teraz zacznie się stresik?

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i przypominam się w sprawie mapy. A tak na marginesie gdzie i za ile kupić najlepiej pręty do zbrojenia fundamentów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie moi mili wielkopolanie... chyba gdzies sie juz takie pytanie pojawilo, ale bylo to juz jakis czas temu, i pewnie sie pozmienialo.. a chodzi mi o ceny drewna na więźbę ... jak najtaniej :lol: kto moze polecić mi coś?? gdzie są ceny w miare normalne?? oczywiscie z imprwgnacją... :)

proszę o pomoc :lol:

 

mundzia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie moi mili wielkopolanie... chyba gdzies sie juz takie pytanie pojawilo, ale bylo to juz jakis czas temu, i pewnie sie pozmienialo.. a chodzi mi o ceny drewna na więźbę ... jak najtaniej :lol: kto moze polecić mi coś?? gdzie są ceny w miare normalne?? oczywiscie z imprwgnacją... :)

proszę o pomoc :lol:

 

mundzia :)

Też jestem zainteresowana taką informacją. :D

W jakimś dzienniku budowy kogoś z Poznania czytałam, że najbliżej to na Mazurach i cena wtedy dobra :o . Może znacie też tam jakiś dostawców drewna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mogę powiedzieć jakiego dostawcy drewna unikać - firma Mir-stan, jesli dobrze pamiętam nazwę, z biurem w Baranowie czy Przeźmierowie. Było przeraźliwie mokre, impregnacja nawet nie na na pół milimetra. Ponieważ mam widoczne elementy więźby (słupy w pokojach) z niepokojem patrzę jak pękały w czasie wysychania. Impregnowałam je jeszcze raz sama na budowie, ale tylko te elementy, które są widoczne (musiałam je zresztą też uzupełniać kitem do drewna) i boję się, co się dzieje w tych belkach ukrytych nad sufitem.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi polecano Mazurski Skład Drewna mieszczący się przy ul. Starołęckiej (ten sam wjazd co hurtownia materiałów budowlanych i chyba Tubes International) - tylko z tyłu. Może o to chodzi z tym drewnem z mazur.

 

Ja ostatecznie zdecydowałem się na impregnację cisnieniową i wybrałem tartak w Kiszkowie - czy jestem zadowolony powiem Wam kiedy zakończą zlecenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Przed chwilą zaktualizowałem stronę z mapką. Nie wszystkich zdążyłem umieścić, ale większość już jest. Jeżeli chcecie zamieścić zdjęcia swoich domów, linki itp. - zapraszam: [email protected] lub na priv

 

Mapka:

http://republika.pl/grupawielkopolska/

 

super, dziękuję bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Przed chwilą zaktualizowałem stronę z mapką. Nie wszystkich zdążyłem umieścić, ale większość już jest. Jeżeli chcecie zamieścić zdjęcia swoich domów, linki itp. - zapraszam: [email protected] lub na priv

 

Mapka:

http://republika.pl/grupawielkopolska/

Pięknie Pasco. Można jeszcze prosić o umieszczenie na Mapce. Wciornastek - Sobota koło Rokietnicy. Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do wszystkich:

Czy ktoś kupował może w hurtowni Pakos?

Nie słyszałem żadnych opinii na jej temat, a jest dość interesująca cenowo. Jeżeli ktoś może polecić inne niedrogie hurtownie to bardzo chętnie. Właśnie jestem baaaardzo wkurzony, bo facet z którym się umówiłem podniósł mi cenę - a miał dzwonić, jeżeli coś by miało zdrożeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasco napisał

 

Witam wszystkich.

 

Przed chwilą zaktualizowałem stronę z mapką. Nie wszystkich zdążyłem umieścić, ale większość już jest. Jeżeli chcecie zamieścić zdjęcia swoich domów, linki itp. - zapraszam: [email protected] lub na priv

 

Mapka:

http://republika.pl/grupawielkopolska/

 

Bardzo dziękuję za umieszczenie mnie na mapce. W ramach podziękowań dołączam kwiatek.

http://www.olkalybowa.republika.pl/images%5B70%5D.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy i Koleżanki, chciałabym poporsić Was o radę.

Otóż do mojej działki prowadzi krótka prywatna droga, którą przed rozpoczęciem prac budowlanych trzeba byłoby utwardzić (inaczej ciężki tabor ugrzęźnie) - droga ma 470 m2.

Za utwardzenie tłuczniem w dwóch rozmiarach dostałam nastepującą ofertę: 5500 pln za materiał + 13000 za robotę = 18500 pln całość.

To rozkłada się na 6 działek czyli po +/- 3 k pln na "głowę". Nie mam jeszcze z czym tego porównać ale na Wasze "oczy" dobra to oferta czy nie ?

 

Z góry dziękuję za zainteresowanie & Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...