Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Orientujecie się gdzie można w okolicy Poznania wypożyczyć glebogryzarkę i ile to kosztuje?

pzdr.

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego EWPA w Komornikach - chyba ok. 100 za dobę (w zeszłym roku), mają stronę w internecie. Też chciałem wypożyczyć, ale sąsiedzi polecili miejscowego, który przyjechał traktorem z pługiem i broną i "obrobił" im działkę za 50 złociszy - też go wezmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasco napisał

 

Niedługo będę potrzebował piasek do zasypania wewnątrz fundamentów.

 

Gdzie i za ile kupowaliście piasek na Wasze budowy?

 

Ja piasku potrzebuje 180 ton.Kupowałam w Wierzycach (między Pobiedziskami a Lednogórą), płaciłam 11,50zł za tonę. Cena z dowozem za odległość 20 km w jedną stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alison, tak 3 razy za drogo. Na Naramowickiej ( w innych miejscach pewnie też) jest kruszarka gruzu. Na podkład będzie to najtańsze. Do rozsypania można zatrudnić bezrobotnych, trzech ludzi zrobi to w 3-4 dni. Na ten metraż potrzeba do 100t gruzu. Na to 50- 100t piachu. Potem w wypożyczalni zamówić na 1 dzień walec wibracyjny(na Obornickiej zaraz za wiaduktem mają). A jak skończysz budowę ładnie sobie wybrukujesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się gdzie można w okolicy Poznania wypożyczyć glebogryzarkę i ile to kosztuje?

pzdr.

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego EWPA w Komornikach - chyba ok. 100 za dobę (w zeszłym roku), mają stronę w internecie. Też chciałem wypożyczyć, ale sąsiedzi polecili miejscowego, który przyjechał traktorem z pługiem i broną i "obrobił" im działkę za 50 złociszy - też go wezmę.

I po bólu. Rzeczywiście była w Komornikach i było to najbliżej.dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pyrka :D własnie o takie wsparcie fachowe mi chodziło. Dziękuję serdecznie za odpowiedź i podpowieź - podzwonię i posprawdzam. Ale pierwszą i najważniejszą wskazówkę już znam - to za drogo!!!

Raz jeszcze dzięki!!!

Pozdrawiam wszystkich z Wlkp!

 

 

 

Alison, tak 3 razy za drogo. Na Naramowickiej ( w innych miejscach pewnie też) jest kruszarka gruzu. Na podkład będzie to najtańsze. Do rozsypania można zatrudnić bezrobotnych, trzech ludzi zrobi to w 3-4 dni. Na ten metraż potrzeba do 100t gruzu. Na to 50- 100t piachu. Potem w wypożyczalni zamówić na 1 dzień walec wibracyjny(na Obornickiej zaraz za wiaduktem mają). A jak skończysz budowę ładnie sobie wybrukujesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...