Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Niedługo zacznie się dla mnie zakupowy szał i w związku mam pytanie do tych, którzy przeszli (albo są w trakcie) stan zerowy i kupowali:

- beton z gruchy

- piasek/żwir (chyba w sumie o tym nie dawno było)

- bloczki M6

- porotherm 25P+W

Gdzie i w jakich cenach?

 

podciągam - jednocześnie z podziękowaniem dla Geriona za info

i jeszcze zapytam o stal zbrojeniową - gdzie najkorzystniej kupić w Poznaniu/okolicach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomjot napisał

 

podciągam - jednocześnie z podziękowaniem dla Geriona za info

i jeszcze zapytam o stal zbrojeniową - gdzie najkorzystniej kupić w Poznaniu/okolicach?

 

Nie wiem czy to najkorzystniej, ale podaję ceny:

HURTOWNIA WYROBÓW HUTNICZYCH "MINI-STAL B" ul.Kiszkowska 12, POBIEDZISKA 8-177-007 : stal zbroj.żebrow.16mm cenna brutto 2,48zł/kg; stal zbroj.żebrow.12mm cenna brutto 2,24zł/kg;walcówka 6mm 2,81zł/kg; drut wiązałkowy 1,2 7,30zł/kg

 

AGROBUD BISKUPICE tel 8-156-917 : drut wiązałkowy 5zł/kg; walcówka 6mm 2,40zł/kg; stal zbrojeniowa 12 2,15zł/kg te ceny też brutto.

 

Ktoś brał ostatnio beton B20?Jakie ceny, ile za pompę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomjot napisał

 

podciągam - jednocześnie z podziękowaniem dla Geriona za info

i jeszcze zapytam o stal zbrojeniową - gdzie najkorzystniej kupić w Poznaniu/okolicach?

 

Nie wiem czy to najkorzystniej, ale podaję ceny:

HURTOWNIA WYROBÓW HUTNICZYCH "MINI-STAL B" ul.Kiszkowska 12, POBIEDZISKA 8-177-007 : stal zbroj.żebrow.16mm cenna brutto 2,48zł/kg; stal zbroj.żebrow.12mm cenna brutto 2,24zł/kg;walcówka 6mm 2,81zł/kg; drut wiązałkowy 1,2 7,30zł/kg

 

AGROBUD BISKUPICE tel 8-156-917 : drut wiązałkowy 5zł/kg; walcówka 6mm 2,40zł/kg; stal zbrojeniowa 12 2,15zł/kg te ceny też brutto.

 

Ktoś brał ostatnio beton B20?Jakie ceny, ile za pompę?

 

Dzieki za stal; betonu jeszcze nie bralem ale orientowalem sie w cenach - w Poznaniu B20 to wydatek rzedu 180-195zl netto, pompa 180-250 netto za godzine + czasami ryczalt za dojazd 80-100 zl netto oczywiscie.

Jakies konkretne oferty moge podeslac wieczorem - mam je w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomjot napisał

Jakies konkretne oferty moge podeslac wieczorem - mam je w domu.

Było by super :D . Dzwoniłam dziś do paru betoniarni np.

Kobylnica B20 oferuje za 205zł + 22% Vat, pompę za 220+22%Vat;

Poznań - Antoninek 209 brutto, 100zł za dojazd, 170zł za godzinę pracy pompy;

Swarzędz chce 230 brutto, koszt pompy 20zł za m3.

Ceny jak widać przeróżne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomjot napisał

Jakies konkretne oferty moge podeslac wieczorem - mam je w domu.

Było by super :D . Dzwoniłam dziś do paru betoniarni np.

Kobylnica B20 oferuje za 205zł + 22% Vat, pompę za 220+22%Vat;

Poznań - Antoninek 209 brutto, 100zł za dojazd, 170zł za godzinę pracy pompy;

Swarzędz chce 230 brutto, koszt pompy 20zł za m3.

Ceny jak widać przeróżne.

W Antoninku - podejrzanie tanio - wychodzi jakieś 170zl netto - to jest b. dobra cena - mi sie nie udało znależć nigdzie tak tanio. Od Geriona dostałem namiary na betoniarnię w Nekli - w miarę tanio, ale policzyli jak za zboże za dojazd do mnie na Strzeszyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomjot napisał

Jakies konkretne oferty moge podeslac wieczorem - mam je w domu.

Było by super :D . Dzwoniłam dziś do paru betoniarni np.

Kobylnica B20 oferuje za 205zł + 22% Vat, pompę za 220+22%Vat;

Poznań - Antoninek 209 brutto, 100zł za dojazd, 170zł za godzinę pracy pompy;

Swarzędz chce 230 brutto, koszt pompy 20zł za m3.

Ceny jak widać przeróżne.

Uwaga - podaje ceny B20 (wszystkie NETTO):

1. Lafarge Karolin (tel. 8780107) - 194zl + pompa 20zl/m3 + 90 ryczal za dojazd

2. Warta Beton (tel. 6611058), ul. Chrzanowska - 195zl + pompa 240zl/h + 100 ryczalt

3. BT ul. Szarych Szeregow (tel. 8425620) - 206zl + pompa 220/h + ryczalt 80

4. WAAB Lutycka (Strzeszyn, tel. 8429148) - 180zl + pompa 180/h + ryczaly 80

5. Dyckerhoff (tel. 8303547) - 190zl + pompa 270zl/h

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam najświeższe ceny stali z moich okolic (północny zachód Poznania) - ф12 żebro (wszystkie netto - z reguły nie ma problemu z fakturą a raczej jej brakiem :D ):

- Nowa Stal (Lutycka) - 1.65zl/kg z transportem

- Baustal (Szarych Szeregów) - 1.69/kg + transport (ok. 1 tony) - 50zl

- Centrostal (Jasielska) - 1.58/kg + transport (?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję Pasco za to oczko :D :lol: :D czekam niecierpliwie :p

 

Tom_Poznan, w sobotę będziemy na 99% na budowie... myślę że podjedziemy do Ciebie, jeśli tez planujesz w sobote byc :) no i oczywiście zapraszam serdecznie do nas!! :D :D :D

 

do zobaczenia !! (mam nadzieje wreszcie!! :D )

 

pozdrawiam wszystkich!!

 

mundzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mundzia wczoraj zrobiłem mapkę. Zaraz będzie na miejscu.

 

Jeżeli szukacie stali, spróbujcie jeszcze hurtowni Wechta na ul. Wołowskiej. Ja brałem stamtąd - chociaż cen nie znam, bo nie ja płaciłem 8)

Dowóz dłużycą do 9m, u mnie było 60 zł. Nie wiem, jak z dłuższymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomjot napisał

Jakies konkretne oferty moge podeslac wieczorem - mam je w domu.

Było by super :D . Dzwoniłam dziś do paru betoniarni np.

Kobylnica B20 oferuje za 205zł + 22% Vat, pompę za 220+22%Vat;

Poznań - Antoninek 209 brutto, 100zł za dojazd, 170zł za godzinę pracy pompy;

Swarzędz chce 230 brutto, koszt pompy 20zł za m3.

Ceny jak widać przeróżne.

W Antoninku - podejrzanie tanio - wychodzi jakieś 170zl netto - to jest b. dobra cena - mi sie nie udało znależć nigdzie tak tanio. Od Geriona dostałem namiary na betoniarnię w Nekli - w miarę tanio, ale policzyli jak za zboże za dojazd do mnie na Strzeszyn.

Hej!

Ja brałam B20 z Antoninka i jestem bardzo zadowolona . Beton wg wykonawców na budowie super a ta podejrzanie niska cena to kwestia Vatu. Oni sprzedają beton razem z usługą na 7%. Dostałam również deklarację zgodności bo mają ISO . Jak będę zalewać już niedługo strop to również od nich wezmę. Naprawdę polecam.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze raz ja odnośnie stali. Nie wiem jak to jest w kg bo ja sprawdzałam cenę w metrach bieżących. Obdzwoniłam kilka firm i wszędzie z reguły podawali cenę za fi12 żebr. ponad 2 - 2,15zł brutto za mb. Ja kupowałam po 1,80 za mb w firmie REKL stal na Wołczyńskiej czyli wyszło , że u nich jest najtaniej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tutaj nie było bo budowa się kręci i wszystko jest na mojej głowie. Teraz więc troszeczke nadrabiam. Odnośnie piasku do fundamentów to w Gruszczynie można kupić po 7,50 za tonę ale jest to cena bez transportu. Przy większej ilości kupiłam za 7 zł transport miałam od znajomego. Sprzedają też ziemię po 10 zł.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem właśnie po telefonicznej rozmowie z ludkami z PAJO (luboń p Poznaniem) za B20 bez spotkania i negocjacji 234 zł brutto...Przy VAT 22% daje to blisko 191zł netto za kubik B20.

Ja myślę, że po spotkaniu i negocjajcach zejdę znacznie lepiej (jak ze wszystkim)...

pozdr.

Gerion

 

Gerion - wprawdzie pisałeś to w innym wątku - ale może tu zaglądasz częściej :D Ciekaw jestem czy w Pajo 'zeszli w dół' z ceny. Ja wprawdzie znalazłem jeszcze tańszy B20 - po 180zl netto, ale do tego musiałbym brać dodatkowo pompę. W Pajo mają w cenie 11-metrowy taśmociąg - co mnie bardzo interesuje. Pytanie na ile elastyczni są z cenami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...