Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

A ja dla odmiany poszukuję płyt OSB. Czy ktoś wie gdzie tanio można je dostać? Wiem, że jest to niemały wydatek dlatego zależy mi żeby kupić jak najtaniej ;)

 

WASZ DACH przy Auchan w Komornikach

klasa III / grubosc 18 cena za 1m2 22.13 +VAT

klasa III / grubosc 22 cena za 1m2 25.28 +VAT

 

jak ktoś ma lepszą cenę chetnię sie dowiem

 

Rezi, dzięki:) faktycznie to jest niezła cena :)

 

Niestety okazało się, że cena w Wasz Dachu jest zdecydowanie wyższa- 41,09* netto za 1m2 :( Info z dzisiaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dla odmiany poszukuję płyt OSB. Czy ktoś wie gdzie tanio można je dostać? Wiem, że jest to niemały wydatek dlatego zależy mi żeby kupić jak najtaniej ;)

 

 

jak ktoś ma lepszą cenę chetnię sie dowiem

 

Rezi, dzięki:) faktycznie to jest niezła cena :)

 

Niestety okazało się, że cena w Wasz Dachu jest zdecydowanie wyższa- 41,09* netto za 1m2 :( Info z dzisiaj...

 

NIEMOŻLIWE - zadzwonię o dowiem sie dlaczego cena jaest tak wysoka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej TOMJOT!

Ja za piasek do fundamentów zapłaciłam 1500 zł za 225 ton ale bez kosztów transportu bo miałam znajomego przewoźnika. Jak chcesz to sprawdź w firmie Piach-Ziem w Gruszczynie za ile wożą. Bez transportu kosztuje u nich piasek 7,50 zł netto za tonę. Tel.8-174-821 lub kom.0609-829-921.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwka Faktycznie niezła cena. A suszone też? Impregnacja ciśnieniowa czy zanurzeniowa? Ja też zaczynam się rozglądać. Ja ostatnio znalazłem ciekawą stronę: http://www.tartaki.com.pl.

Hej PASCO!

Właśnie przed chwilą sprawdziłam , że cena 730 zł brutto jest za drewno impregnowane zanurzeniowo. Ciśnieniowo chyba nie robią. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dla odmiany poszukuję płyt OSB. Czy ktoś wie gdzie tanio można je dostać? Wiem, że jest to niemały wydatek dlatego zależy mi żeby kupić jak najtaniej ;)

 

masz wiadomosc ma PRV

 

Rezi,

Czy ja też mógłbym prosić o tę informację na priwa??? Będę płytę OSB potrzebował na podłogę na stryszku.

Z góry dzięki

TadekL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich Wielkopolan :D . Niedawno staliśmy sie z małżowinką włascicielami kawałka tego świata. Jak to zawsze na początku bywa - projekt... Czy ktos z Was zbudował lub buduje dom ZENIT z kolekcji Domusa (lub podobny)?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się podzielić radością ;-)

Własnie wróciłem z zalewania ław! Od rana do południa był koniec, jeden dzień kopanie ław, drugi dzień kręcenia zbrojenia i dziś zalanie...

Poszło pięknie, cztery pełne gruchy, zawibrowane i wygładzone. Nie ma jednak jak patrzeć murarzom na ręce, żadnej wody do gruchy, pięknie przegarnięte, zbrojenia uniesione tam gdzie podkładki weszły w glinę, całość dokładnie wibrowana. Chyba w weekend zacznę pisać dziennik ;-)

 

pozdrawiam

Gerion

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się podzielić radością ;-)

Własnie wróciłem z zalewania ław! Od rana do południa był koniec, jeden dzień kopanie ław, drugi dzień kręcenia zbrojenia i dziś zalanie...

Poszło pięknie, cztery pełne gruchy, zawibrowane i wygładzone. Nie ma jednak jak patrzeć murarzom na ręce, żadnej wody do gruchy, pięknie przegarnięte, zbrojenia uniesione tam gdzie podkładki weszły w glinę, całość dokładnie wibrowana. Chyba w weekend zacznę pisać dziennik ;-)

 

pozdrawiam

Gerion

 

No to teraz czekają cię już tylko same przykrości - wydatek za wydatkiem :lol: :wink:

A te cztery gruchy to wlałeś tylko na ławy, czy na cały fundament? Bo u mnie przy ławie 30x50cm i długości ok. 70m wyszło 9 kubików betonu (czyli dokładnie jedna grucha).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Amaranta!! spojrzałam na te wycene, hmmm, specem nie jestesm, ale jesli ten domek (bardzo ładny swoja droga:) ) mialby kosztowac 250 000 tys bez vatu, wlasciwie w stanie surowym (bo nie widze na wycenie wykonczenia "pod klucz") to nie jest to chyba rewelacyjna cena, ale jak juz wspomnialam, nie jestem specjalistka w tej dziedzinie :) :) :)

wyczytalam tez, ze budujesz na polnocny-wschod od Poznania, wiec mamy niedaleko, prawie po sasiedzku :wink: :lol: trzymam kciuki i pamietaj, ze trzeba miec twarde serce jak sie buduje dom :D (ja sie tego caly czas ucze :D )

 

pozdrawiam i miło Cie poznac!!! do dzieła!! :):):)

 

mundzia :)

 

 

Mundzia, cena 250 000,- zawiera 7% VAT-u - na szczęście! :lol: ) ale to i tak się okazuje, że te ceny są chyba z kosmosu... :-? W cenie są tynki wewnętrzne i izolacja dachu oraz obłożenie go płytami kartonowo-gipsowymi.

 

Ty też się budujesz w Puszczy?? Pewnie od strony Czerwonaku? Bo jeszcze nie spotkałam nikogo, kto by od Kiszkowa się chciał budować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...