Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Zmieniam temat :)

 

Ostatnio zacząłem poszukiwania ekipy do wykonania dachu (najlepiej więźba + pokrycie). Oczywiście chodzi o to, żeby ekipa wykonała swoją pracę dobrze, i w rozsądnej cenie. Poza tym dobrze by było, gdyby mogli wykonać "z materiałem" (mam na myśli 7% VAT).

 

Poproszę o namiary do takich ekip.

 

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam krainę podziemnych pomarańczy.

Jestem od niedawna na forum, ale zaczynam się "wkręcać" i po mału korzystać z dobrodziejstw tego forum.

Czeka mnie wykonanie tynków wew.. Myslałem o maszynowych, czy ktoś może polecić mi godną zaufania ekipę i podać orientacyjne ceny wykonania .

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parapety z klinkieru

 

gdzie, poza Centrum Klinkieru przy A2 (Przezmierowo), jest jeszcze duzy wybor?

 

dzieki :D

 

Ja bralem w firmie WASZDACH. Maja o wiele taniej niz w Przezmierowie (W zasadzie to Baranowo jest) i do tego transport mialem w cenie.

 

Potrzebowalem cegle czarna matrix z wienerbergera w Baranowie dali cene 2,89 i 120 za transport w wasz dachu 2,42 z transportem.

Zalatwialem to w oddziale w Korniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz przyszla pora na porade od was drodzy koledzy i kolezanki.

 

Poszukuje:

- elektryka, solidnego szybkiego i taniego (chyba to sie wzajemnie nie wyklucza? :)) ktory wykona wszystkie instalacje w domu: pradowa, telewizyjna, komputerowa

 

- instalatora - ogrzewanie i instalacja sanitarna

 

- speca od alarmow

 

Licze na wasze doswiadczenia oraz jesli mozecie podajcie ceny ile u was wzieli i na co zwracac uwage.

 

Pozdrawiam budujacych :)

 

PS W zamian posiadam wiedze praktyczna (czytaj doswiadczene z wlasnej budowy) na temat stropow drewnianych, scian z porotonu, konstrukcji dachu bez slupow i pokrycia dachowego. tyle na razie mam wybudowane.

Czas trwania budowy - miesiac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz przyszla pora na porade od was drodzy koledzy i kolezanki.

 

Poszukuje:

- elektryka, solidnego szybkiego i taniego (chyba to sie wzajemnie nie wyklucza? :)) ktory wykona wszystkie instalacje w domu: pradowa, telewizyjna, komputerowa

...

- speca od alarmow

 

Witaj Maćku.

 

Co prawda jestem jeszcze przed wykonaniem wszystkich instalacji, ale mam już wybranego elektryka, króry zrobi mi to co pozostawiłem powyżej. Kontakt podam na priva. Możesz powołać się n mnie.

Pozdrawiam

TadekL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziekuje bardzo. :) Tak se mysle ze moze powinnismy zrobic jakis maly zlocik aby sie blizej poznac. Moze u kogos na budowie, raz u jednego innym razem u drugiego pogadac wypic piwko, co wy na to? W koncu jest nas troche.

 

Super - bardzo chetnie.

Choć z tym piwkiem to może być kiepsko - sam wiesz prawo jady jest w cenie :lol:

Pozdrawiam

TadekL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziekuje bardzo. :) Tak se mysle ze moze powinnismy zrobic jakis maly zlocik aby sie blizej poznac. Moze u kogos na budowie, raz u jednego innym razem u drugiego pogadac wypic piwko, co wy na to? W koncu jest nas troche.

 

Super - bardzo chetnie.

:lol:

Pozdrawiam

TadekL

Jestem za :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...