Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam !

Gdzie kupowaliście lub wiecie gdzie można kupić stemple. Mam trochę pożyczonych metalowych do Terivy powinny starczyć ale zmieniłem strop na Akermana i teraz mam problem bo potrzebuję ich sporo z 60 - 80 szt.

 

Najlepiej przejdź się po okolicznych budowach - mi się udało pożyczyć stemple na całą budowę. Zero kosztów i myślenia, co z tym dalej zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Gdzie kupowaliście lub wiecie gdzie można kupić stemple. Mam trochę pożyczonych metalowych do Terivy powinny starczyć ale zmieniłem strop na Akermana i teraz mam problem bo potrzebuję ich sporo z 60 - 80 szt.

Jarko odezwij się do EcoTomka, ostatnio chciał się pozbyć stempli. Ja swoje wykorzystam pewnie do tymczasowego ogrodzenia budowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ecoTomku bardzo Ci dziękuje za namiary, ale zastanawia mnie to, dlaczego brałes z Pajo? czy ze wzgledu na cene? miales taniej w Pajo? czy ze wzgledu na obawę przed jakością ze Stanbudu?? bardzo intrygujące :D :D :D

jeszcze raz bardzo dziękuje :)

a jakby ktos mial namiar na Nekle? (tu mam na mysli Geno jesli dobrze kojarze :wink: :p )

 

pozdrawiam serdecznie

 

mundzia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mundzia, namiary na Antoninek wysłałam na priv ale coś ostatnio wiadomości są w opcji do wysłania i nie chcą się wysłać , więc na wszelki wypadek podaję namiary BM Beton 0-607-044-567. Cena 1 m3 za strop B-20 z pompą i VAtem wyszła 232 zł/1 m3. Oczywiście wszystko na fakturę i atest(deklaracja zgodności bo mają ISO).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że sobie chwalisz kontakty z tą hurtownią. W sumie też mam o nich bardzo pozytywną opinię po ostatnich rozmowach. Podchodzą do sprawy po ludzku, a nie traktują cię jak petenta.

Ciekawe, czy ktoś jeszcze miałby coś do powiedzenia na temat Pimaru?

 

pasco

Ja na razie kupiłem w Pimarze cały dach i leżu sobie u nich spokojnie na placu. Szczególnie sobie cenię kontakty z P. Markiem Tajsnerem. Jak na razie polecam :D

TadekL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...