Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Czy naprawde nikt nie miał sensownej ekipy do stanu surowego. Proszę, podajcie jakies sprawdzone namiary :(

 

A z czego chcesz budować i jaki duży dom??? No i oczywiście kiedy chcesz zacząć budowę.

Możesz zadzwonić i zapytać moich murarzy (ale jak wszystkich trzeba ich pilnować) - firma z Pobiedzisk. Specjalizują się w Silce, ale z tego co wiem nie budują z BK. Szef - Tomasz Budniak - 0 501 750 668.

Pozdrawiam

TadekL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od cennika det. publkowanego przez rockwool

mironmk Sprawdziłem tą Nadstagę z Obornik. Dali mi przez telefon rabat 23%, jak bym pojechał, może dostałbym jeszcze może z 3-4%, a system docieplenia na wełnie 15' z tynkiem mineralnym wyniósł 50,03 zł na m2 netto (61,04 brutto). Jak podają nie ma w systemie tynku silikatowego, można ewentualnie zastosować farbe silikatową, ale trzeba to dokupic dodatkowo.

To co w BUDOM MARKECIE na Składowej m2 wycenili mi na 69,70 zł (z tynkiem silikatowym), to w Liroju jeszcze drożej - 74,50 zł. Wszystko na wełnie Rockwoola 15 cm.

Moża ma ktoś jeszcze jakieś informacje - podzielcie się nimi.

Pozdrawiam

TadekL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TadekL teraz mnie załamałeś... :cry: takie pieniądze?? to chyba najdroższa tego typu inwestycja o jakiej słyszałam... 70 tys?? bosz.. :o :( a może juz potaniały... :roll: :-? chyba mimo wszystko poszukam jeszcze...mam nadzieje ze cos znajde :-? ale dziękuję Ci oczywiscie za odpowiedz!!

 

pozdrawiam serdecznie!!

 

mundzia :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!

Moja ekipa weszła dziś na dach! Ciekawe, jak sobie poradzą w tym upale :wink: Trzeba pilnować, coby piwkowania nie było, bo jak który spadnie będzie bieda :D

 

areq przejeżdżałem wczoraj koło Twojej budowy (chyba dobrze trafiłem). Widzę że mury idą ostro w górę! Kiedy dach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wiaruchna :)

Wstawię tu kopię z innego mojego postu :

http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=51773

 

Muszę podjąć osteteczną decyzję co do wełny.

Podam może rodzaj i cenę tych które mogę wybrać:

wełna 150 mm

Rockwool Superrock - 19,54 ws. 0.035

Rockwool Toprock - 19,79 ws. 0.035

Isover Iso-mata - 19,20 ws. 0.036

Isover Supermata - 21,69 ws. 0.033

Ursa DF 40 - 16,9 ws. 0.040

Ursa DF 35 - na specjalne zamówienie i cena nie znana

Ceny brutto ( teoretycznie liczone z 30% rabatem od cen producenta )

Jak widać ceny zbliżone wsp. lambda też, ale którą wybarać waszym zdaniem i doświadczeniem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie zaczynają tynkować w poniedziałek, biorą 19zł od tynku z ociepleniem i 14zł bez ocieplenia

 

jak narazie sprawdzili się na kilku domkach, jak się sprawdzą u mnie to polecę ich

 

z gory serdecznie dziekuje :D Planujemy tynkowanie we wrzesniu (po podbitce), tak wiec jeszcze troche czasu mamy.

 

pozdrawiam

merc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...