Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


Recommended Posts

Loniu - ja jestem też na tym samym etapie i mimo wszystko jest co oglądać. Po pierwsze zakres wystawy jest chyba trochę większy. W zeszłym roku oglądaliśmy z żoną m.in.: kominki, trochę płytek, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, okucia, schody, rolety wewn. i zewn. + systemy sterowania nimi i parę innych rzeczy, których już nie pomnę. Może poszukaj po firmach, które chciałbyś przepytać. Mam propozycję - osoby, które będą w pierwszych dniach, niech zdadzą relację, to może niezdecydowani wybiorą się na ostatni dzień. Ja obiecuję, że jeżeli tylko będę w 1 lub 2 dzień, to coś napiszę. Jeszcze nie wiem kiedy jadę, bo to zależy od żony. W tym roku jednym z głównych punktów, będzie spotkanie z projektantem wnętrz przy okazji; jego biuro jest 300km od naszej budowy, więc warto wykorzystać okazję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Cześć Pyzia ! Czy tylko my dwie jesteśmy tak chętne na to spotkanie? Mnie bardziej odpowiadałaby sobota wieczorem - odwieczna kwestia zostawienia z kims dziecka :smile: Z tego też powodu jestem oststnio do tyłu z knajpami w Poznaniu. Powinno byc to miejsce w miarę spokojne, żeby pogadać. Jeżeli ktoś zna takie miejsce niech sie odezwie. Może to być okolica Starego Rynku a może Cafe Głos?

Pozdrawiam

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Wielkopolan - bywalców Forum.

Lektura wątku pokazuje, że jestem na podobnym etapie budowy co część z Was (stan surowy otwarty + zamiar wprowadzenia się z końcem roku).

Czy któryś z szanownych Forumowiczów palnuje zainstalować w swiom domku system wentylacji z rekuperatorem? czy znacie użytowników takich instalacji, zadowolonych lub nie?

Podobne pytanie mam a propos okien drewnianych M&S.

Mimo że ostatnie listy dotyczą głównie zbliżającego się spotkania może uda mi się coś od Was wyciągnąć.

Być może spotkanie bedzie do tego równie dobrą sposobnością.

Zaprasza się nieznajomych :smile:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do spotkania, niestety w dniu Budmy nie bede mial czasu - za dużo znajomych się wystawia i za dużo mam już umówionych spotkań. Ale jest przeciez w poznaniu salon Muratora. Musze przyznać, że byłem na kilku spotkaniach, ale chyba nie było tam Forumowiczów. Pomysł do przemyślenia i można wybrać swobodniejszy dzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie spotkania, to wszystko zależy ile osób będzie zainteresowanych przyjściem. Jeśli zbierze się większa grupa to może być Bee Jay's. Duża sala + piętro, umiarkowanie głośno, jeśli ktoś musi to można palić, da sie rozmawiać.

A jeśli na spotkanie będzie chętnych mniej niż 10 osób to można wybrać jakąś sympatyczną kafejkę. Cocorico na Świętosławskiej?

Tak czy inaczej, jeśli w grę wchodzi sobota wieczór to należałoby zarezerwować stoliki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Zdaje mi się, że sobota 25 styczeń jest najbardziej praktycznym terminem i w miarę możliwym dla każdego. Proponuję w takim razie godzinę 19tą w Bee Jays na piętrze. Z tego co widzę to może być 15-20 osób. Super! Jeśli nie będzie sprzeciwów to w poniedziałek zarezerwuję większy stolik na hasło "Murator" :smile: ! Stoi?

Mironmk - Salon Muratora fajny jest, ale poz zasięgiem godzinowym przynajmniej dla nas :wink: ?

Mr. Moonlight - witam ! Aby bardziej zachęcić Cię do spotkania zdradzę, że my chcemy się uzbroić w rekuperator i na pewno będziemy w BJ! Przyjdź to pogadamy!

Jestem Was bardzo ciekawa...

pozdrawiam serdecznie

pyzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mr.moonlight. tez bede mial rekuperator i potomka w niedlugim czasie :smile:. Jesli chodzi o wentylacje to obecnie mam kupione prawie wszystko oprocz samego rekuperatora, ktory chce kupic tuz przed wprowadzeniem sie (lato tego roku). Przymierzam sie do AGA-HEX 250 http://www.agagt.pl ale wszystko moze sie jeszcze zmienic. Mam tez gruntowa czerpnie powietrza (przeponowa).

Chetnie podziele sie swoimi przemysleniami/watpliwosciami. Pozdrawiam wszystkich, Pawel.

 

<font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: PawelP dnia 2003-01-16 15:02 ]</font>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawle, czy instalację wentylacji bedziesz robił bazując na projekcie, czy masz bardziej "gospodarcze" podejście do tematu? Czy masz ciało doradcze, z którego korzystasz, czy też sam jesteś już wyedukowany w temacie wentylacji? Czy planujesz dogrzewanie kominkiem?

Ja zamiaruję w pierwszym etapie poprowadzić te przewody, któte będa schowane po zrobieniu podłóg i ścian. Dopiero za rok, dwa chciałbym uruchomić cały system.

Na razie jestem zainspirowany samym pomysłem i głodny wiedzy na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...